Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mopic
*
Příspěvky: 63
Registrován: 18 led 2021, 17:05
Bydliště: Hradec Králové

Re: Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Příspěvek od mopic »

Zdravím kolegové. Jsem tady na fóru nový. Po více než 12 letech s Citroeny jsem si minulý týden objednal i30 kombi ve výbavě comfort, takže mě teď čeká pár měsíců čekání (dle prodejce 1- 3, tak jsem zvědav). V mezičase bych si chtěl z Ali pořídit pár doplňků, abych je měl, než auto dorazí. Mám konkrétní dotaz. Jak moc se změnil interiér mezi i30 2017 - 18 a i30 FL 2021? Našel jsem na Ali tohleto a tak by mě zajímalo, jestli alespoň něco z toho bude pasovat.
https://s.click.aliexpress.com/e/_ACUmg3
Díky předem za informaci.
Hyundai i30 1,5 DPi Comfort kombi
ex:
Citroen C3 Picasso
Citroen Xsara Picasso 2x
Škoda Felicia kombi
Škoda Forman
Škoda 120
VAZ 2101
Reklama
 

Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Příspěvek od Stringo »

Předpokládám, že zrovna tohle se asi neměnilo. :-k
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Příspěvek od Martun »

EFISO píše: 17 led 2021, 21:23 Dík Stringo :wink: Dám ti jednu z opačnej strany ale je veľmi komprimovaná aby sa tu dala vložiť tak je malo alebo žiadne detaily .
Ta hviezdna obloha je reálne podľa vektorovej mapy oblohy takže je tam 21 súhvezdí a 2 dni práce okrem vytlmovania strechy .
Ale asi stalo to zato trošku pohrať :wink:
Ahoj. Teda klobouk dolů =D> To je pěkný.. Proč by to měl mít jen Rolls Royce žejo? :D/ Já jsem hračička, kluci z New Accenta by mohli vyprávět jak jsem si tunil, takže se mi to opravdu líbí =D>
Takže co "hvězda" , světelné vlákno.. to dírečka do tapce... A ted mi řekni.. jak jsi si rozprostřel tu hvězdnou mapu? jsi jako vytiskl MEGA formát, někde v copy centru a pak přenesl všechny hvězdy na rub střechy? Má to předpokládám hlavu a patu to tvoje souhvězdí?
p.s Velkej vůz jsem nenašel :-k :mrgreen: :mrgreen:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
cernymotyl
**
Příspěvky: 223
Registrován: 19 říj 2019, 20:01
Bydliště: Kozinec

Re: Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Příspěvek od cernymotyl »

mopic píše: 18 led 2021, 18:47 Zdravím kolegové. Jsem tady na fóru nový. Po více než 12 letech s Citroeny jsem si minulý týden objednal i30 kombi ve výbavě comfort, takže mě teď čeká pár měsíců čekání (dle prodejce 1- 3, tak jsem zvědav). V mezičase bych si chtěl z Ali pořídit pár doplňků, abych je měl, než auto dorazí. Mám konkrétní dotaz. Jak moc se změnil interiér mezi i30 2017 - 18 a i30 FL 2021? Našel jsem na Ali tohleto a tak by mě zajímalo, jestli alespoň něco z toho bude pasovat.
https://s.click.aliexpress.com/e/_ACUmg3
Díky předem za informaci.
Já si tohle koupil na Konu a pasovala mi jen jedna podložka.
Hyundai Kona EV Smart
Suzuki SX4 1.6 VVT, 4x4, 2013
Staré pověsti české: Hyundai Kona
Suzuki S-Cross, Honda CR-V, Honda Civic, Honda Jazz, Renault Mégane, Š 120LS, Š 120L.
Suzuki SX4, VW Lupo, Suzuki Ignis, Subaru Justy, Suzuki Alto 2x.
EFISO
**
Příspěvky: 425
Registrován: 22 črc 2018, 14:45
Bydliště: Sabinov

Re: Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Příspěvek od EFISO »

Martun píše: 18 led 2021, 19:06

Ahoj. Teda klobouk dolů =D> To je pěkný.. Proč by to měl mít jen Rolls Royce žejo? :D/ .....

Dik za uznání . Aj z :hyu: sa da spraviť ľudový RR. :wink: No prezradím moje know-how ale nikomu ani slovo :lol:
To je moja predloha http://www.astro-shop.sk/m/rady-a-tipy- ... oblohy-32/
z toho som si to trošku otočil aby mi to lepšie seklo ,Preniesol som to na fóliu v potrebnej veľkosti a zrkadlové nakreslil na stropnicu. (Ak dvihneš zrak aby to bolo reálne tak ako na oblohe.) Potom prepichneš stropnicu a ťaháš optické vlákna . (jasnejšie hviezdy 1mm ostatné 0,75mm ) celkovo som mál optického vlákna málo a nemohol som čakať mesiac z chiny tak je tam iba 225 hviezd a hrúbka zväzku je 16mm .
p.s :Ak si nenašiel veľký voz tak som ti zopár súhvezdí vyznačil pre lepšiu orientáciu :wink:
Polárka je stropné svetlo takže vieš kde hľadať malý voz a neďaleko je súhvezdie Draka .dole je súhvezdie Labuť a Kasiopeju aj veľký voz by si mal nájsť :D alebo chceš súhvezdie Raka ? :wink: Je celkom dobre si po rokoch zase niečo zo školy pripomenúť .
Ja som tunil Favorita (je odložený ) a teraz to je :hyu: ix35 . :wink:
Kdo se hraje nezloby =D>
Přílohy
IMG_5262 – kópia (2).JPG
IMG_5262 – kópia (2).JPG (51.06 KiB) Zobrazeno 1062 x
Hyndai IX35 1.7CRDI Style 2011 (full LED)
Škoda Favorit 136LS
Škoda 110L
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8981
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Příspěvek od idam.i »

Škoda,že nemáš čiernu stropnicu.
Inak klobúk dole za trpezlivosť.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
EFISO
**
Příspěvky: 425
Registrován: 22 črc 2018, 14:45
Bydliště: Sabinov

Re: Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Příspěvek od EFISO »

Prečalúnenie by stálo okolo 100e a problém by boli svetlé A a B stlpiky v interiéry . bolo by to krajšie ale Hviezdna obloha bol iba doplnok k vytlmeniu strechy . V noci to je jedno a cez deň to nesvieti :wink:
Hyndai IX35 1.7CRDI Style 2011 (full LED)
Škoda Favorit 136LS
Škoda 110L
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Příspěvek od Martun »

EFISO
Krása, nádhera =D> =D> =D> =D>
Mě se to fakt líbí moc. Já jsem bohužel trochu mimo s Polárkou.. :roll: :lol: Mám tam stropní DVD , velkej černej.. Takže by to spíše vypadalo na Černou díru v obloze :mrgreen:
Možná taky něco podobného vymyslím.. napodobím! :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Jovzin
**
Příspěvky: 218
Registrován: 03 říj 2020, 16:35
Bydliště: Dobris okoli

Re: Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Příspěvek od Jovzin »

Tak z 7 veci co som objednal na Aliexprese doslo 4 a zvysok neviem. Urobil som uz distpute tak uvidime.

Inak chalpy ako pozeram ako tu robite ten tuning tak smekam klubuk. Tiez by som chcel obcas nieco vymenit a vytunit ale tym , ze je to nove auto a moja zrucnost v tychto veciach neni uplne naj tak som posraty , ze nieco na tom aute poserem :( Takze len tise zavidim a koukam ako to mate vylepsene.
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Příspěvek od Stringo »

Mohu tě ujistit, že jsem měl stejný názor, tak jsem si nechal namontovat originální podsvícení předních dveří logem :hyu: v autorizovaném servisu s vidinou, že to bude namontované profesionálně a s neporušenou zárukou (montovali mi při tom i jiné klaksony). Moje nemilé překvapení bylo po předání auta, kdy jsem se doma podíval jak to udělali = já bych si to doma udělal lépe.

* Osvit ve dveřích mi udělali tak, že na férovku kabely nacvakaly na originální kabely svorkami (já bych to udělal alespoň u konektoru, aby to bylo případně demontovatelné a hlavně studeným lisovaným spojem, oni cvakli "zlodějku" přesně doprostřed kabelu), aby toho nebylo málo, tak vyvrtali díru na opačné straně dna tapecírunku, když to předělali, ani se nesnažili díru zalepit, natož aby mi to někdo řekl - kdybych se na to nepodíval, tak bych ani nevěděl, že tam je díra :cry:

* Klaksony (originální zní jak ze hry Mafie :lol: ), nainstalovali tak, že hrdlo šneka směřovalo nahoru, takže když pršelo, nasbírala se do šneka voda ](*,)

Takže jestli se cítíš na drobné úpravy, vůbec to neřeš, ti patlalové v autorizácích nejsou o nic víc zruční a hlavně není to jejich, tak je jim jedno, jak to zpatlají. Navíc to v podstatě ani nikdo neřeší při garančkách.

Pokud máš ty (nebo kdokoli jiný) chuť něco na autě dělat a chceš se s někým poradit, tak přes SZ můžeš napsat, když budu vědět, rád poradím 8)
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
pekoz
***
Příspěvky: 588
Registrován: 29 črc 2013, 10:53
Bydliště: vedle Ostravy

Re: Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Příspěvek od pekoz »

Aliexpress a drobný veselý tuning parkovacího prostoru.
garáž.jpg
garáž.jpg (129.34 KiB) Zobrazeno 863 x
garáž2.jpg
garáž2.jpg (130.54 KiB) Zobrazeno 863 x
Kona 1.0 T-GDI Best Of Style, Pulse Red (11/2018)
+
IX 20 1,4 Trikolor, Creamy White (09/2013)
...................................
ex.
Citroen Xsara Break 1,6/16 Exclusive, GRIS ALUMINIUM (06/2002)
Felicia,2xUno,Š.Forman Silver Line,Š.105,Š.1000MB.
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Příspěvek od Stringo »

:D =D>
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pjotr1
***
Příspěvky: 800
Registrován: 26 črc 2020, 17:51
Bydliště: ostrov pozitivní deviace

Re: Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Příspěvek od Pjotr1 »

Ahoj,
chtěl bych si trochu víc ztmavit skla na zadních sedačkách.
Tady https://s.click.aliexpress.com/e/_A4rFiE
je fotochromatická fólie na skla. Tedy mělo by se to ztmavovat podle intenzity světla. V komentářích je že to funguje na UV záření, ale sklo to odfiltruje a na vnitřní straně se to teda nezatmavuje = za sklem to nefunguje.
Mám 2 otázky : máte někdo zkušenost se samozatmavovací fólií, funguje to ?
Vaše doporučení, instalovali byste si zatmavovací fólie sami nebo to mám nechat na profesionály (samozřejmě s jejich fixně tmavou fólií) ?
Dík předem za vaše názory.
i30 kombi 2020- Style 1.4 t-gdi navi Olivine Grey
ex : Nissan Primera 2.0i
Uživatelský avatar
Maras
*****
Příspěvky: 1693
Registrován: 09 srp 2020, 14:44

Re: Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Příspěvek od Maras »

Na každé auto co jsem měl šly vždy ty nejčernější folie a nechávám to dělat kamarádovi co se tím živí. Vždy jsem u toho byl a celá zadní část trvá jemu jako profíkovi cca 1,5hod. Upřímně-sám bych si netroufl, respektive troufl, ale asi bych toho hodně zničil. Jinak jestli správně chápu cos napsal, ty solární folie se lepí zvenku? Jestli ano, tak do toho bych nešel. Jestli jsi někde od Ostravy tak ti na něj můžu dát kontakt, není drahý a je dobrý.
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81 Kw Smart
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81kw Comfort
Hyundai i30 GDW 1.6 MPI 88 kW Ambassador
HONDA Jazz 1.4 73kW
Ford Focus II Combi 1.6 74kW
Š.120,Favorit,Fabia...
Uživatelský avatar
Pjotr1
***
Příspěvky: 800
Registrován: 26 črc 2020, 17:51
Bydliště: ostrov pozitivní deviace

Re: Aliexpress / eBay Tunning, aneb tipy na zázraky z číny

Příspěvek od Pjotr1 »

Maras : přesně toto jsem chtěl slyšet (doporučení někoho kdo s fóliema má zkušenost, aby to dělal profík). Já jsem z Práglu, něco si tady najdu, to není problém.
Mě ty zatmavovací fólie přišly jako funkčně lepší než fixně tmavý, ale z venku se mi to lepit určitě nechce a pokud to zevnitř nefunguje tak je to k ničemu.
Dík
i30 kombi 2020- Style 1.4 t-gdi navi Olivine Grey
ex : Nissan Primera 2.0i
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Úpravy (tuning)“