Waze v tabletu auta.

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
kolemjdoucí
*
Příspěvky: 32
Registrován: 28 pro 2018, 09:45

Waze v tabletu auta.

Příspěvek od kolemjdoucí »

Zdravím, mám možná hloupou otázku. Jsem čerstvý majitel Hyundai i30 1,0 Komfort T-GDI Trikolor r.v 2018.
Někde na foru jsem zahlédl diskuzi ohledně navigace Waze a její funkčnosti v tabletu vozu. Nic více jsem se o tom nikde nedozvěděl a tak to zkusím zde 8)
Jde rozběhat (pravděpodobně přes bluetooth) Waze v tabletu?

Děkuji za radu.
Hyundai i30 combi 1,0 T-GDI
............................................

Fabia 1,2 HTP
Felicia 1,9 D
Škoda 120 L
Reklama
 

[SK]peter
**
Příspěvky: 104
Registrován: 09 pro 2018, 12:25

Re: Waze v tabletu auta.

Příspěvek od [SK]peter »

Waze mi funguje bez problémov. iPhone pripojím cez kábel zapne sa mi CarPlay kde mám niektoré apky z mobilu ako Spotify či Waze.

Waze má okresané funkcie, ide vyhľadávať ciele cesty, su tam obľúbené cesty, vyber trás, nahlasovanie udalosti....
Uživatelský avatar
kolemjdoucí
*
Příspěvky: 32
Registrován: 28 pro 2018, 09:45

Re: Waze v tabletu auta.

Příspěvek od kolemjdoucí »

[SK]peter píše:Waze mi funguje bez problémov. iPhone pripojím cez kábel zapne sa mi CarPlay kde mám niektoré apky z mobilu ako Spotify či Waze.

Waze má okresané funkcie, ide vyhľadávať ciele cesty, su tam obľúbené cesty, vyber trás, nahlasovanie udalosti....

Mám telefon s Androidem. Tak, že přes kabel připojit. OK . CarPlay je prosím co? Kde to v tom tabletu najdu?
Díky.
Hyundai i30 combi 1,0 T-GDI
............................................

Fabia 1,2 HTP
Felicia 1,9 D
Škoda 120 L
cyro3
*
Příspěvky: 33
Registrován: 25 zář 2018, 13:19

Re: Waze v tabletu auta.

Příspěvek od cyro3 »

1.
Musis si stiahnut Android auto. Z google play to na SK/CZ nejde. Stiahni si to z Mirroru
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

2.
Google maps Ti pojdu hned, lebo su original v telefone. Ked si stiahnes Waze, pojde Ti aj Waze.
(ine navigacie "sygic, here,..." zrkadlit nejdu, lebo google to nepovolil)

3.
Potom uz len treba spravit uvodne povolenia, ked pripojis tel cez kabel
i30 combi, 1.4 T-GDI, MY2019, Family
Uživatelský avatar
kolemjdoucí
*
Příspěvky: 32
Registrován: 28 pro 2018, 09:45

Re: Waze v tabletu auta.

Příspěvek od kolemjdoucí »

Děkuji, vyzkouším...
Hyundai i30 combi 1,0 T-GDI
............................................

Fabia 1,2 HTP
Felicia 1,9 D
Škoda 120 L
Uživatelský avatar
Raikin
**
Příspěvky: 135
Registrován: 30 pro 2018, 09:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Waze v tabletu auta.

Příspěvek od Raikin »

A hlavne co je treba zminit, ze Apple Carplay/Android Auto jde spustit pouze na tom 8" tabletu. Pokud ho mas, tak jen staci stahnout appku do telefonu, pripojit telefon pres USB a telefon te sam vyzve.
Obrázek
Hyundai i30 Fastback - 2018 - 1.4 T-GDI DCT - 103kW - Style Ultimate
Skoda Fabia - 2018 - 1.0 TSI - 81kW - Style+
Hyundai i30 combi II 2017 - 1.6 MPI - 88kW
Hyundai Getz 2003 - 1.1 - 46kW
Toyota Yaris 2006 - 1.3 VVTi - 64kW
Audi A3 1997 - 1.8 - 92kW
Uživatelský avatar
kolemjdoucí
*
Příspěvky: 32
Registrován: 28 pro 2018, 09:45

Re: Waze v tabletu auta.

Příspěvek od kolemjdoucí »

Raikin píše:A hlavne co je treba zminit, ze Apple Carplay/Android Auto jde spustit pouze na tom 8" tabletu. Pokud ho mas, tak jen staci stahnout appku do telefonu, pripojit telefon pres USB a telefon te sam vyzve.
Tak že já ve svém mám asi ten menší tablet, neb po připojení do usb konektoru hlásí, že "chyba spojení".
:(
Hyundai i30 combi 1,0 T-GDI
............................................

Fabia 1,2 HTP
Felicia 1,9 D
Škoda 120 L
cyro3
*
Příspěvky: 33
Registrován: 25 zář 2018, 13:19

Re: Waze v tabletu auta.

Příspěvek od cyro3 »

Ak mas toto radio = maly displej, tak tam nejde Android auto atd...
Na vsetkych ostatnych - vacsich od tohto by to malo ist.

Je dolezite spomenut, ze chalani mali problem so spojenim ked mali malo kvalitny usb kabel. Je to tu na fore.
Ak posles/najdes na nete fotku tvojho radia, tak Ti hned budeme vediet povedat. Samozrejme Ti to bude vediet povedat aj predajca ak mu zavolas. Prve dva stupne vybavy v SR nemaju ten vacsi displej (Classic, Comfort). Vyssie stupne to maju (Family, Style).
Přílohy
radio.PNG
radio.PNG (199.78 KiB) Zobrazeno 5641 x
i30 combi, 1.4 T-GDI, MY2019, Family
Uživatelský avatar
kolemjdoucí
*
Příspěvky: 32
Registrován: 28 pro 2018, 09:45

Re: Waze v tabletu auta.

Příspěvek od kolemjdoucí »

Ano toto mám.
Nic se neděje :-) člověk nemůže mít v životě vše. :lol:
Hyundai i30 combi 1,0 T-GDI
............................................

Fabia 1,2 HTP
Felicia 1,9 D
Škoda 120 L
KarelB22
Příspěvky: 2
Registrován: 22 led 2019, 17:43

Re: Waze v tabletu auta.

Příspěvek od KarelB22 »

Dovolím si reagovat na příspěvek ohledně rádia. Mám výbavu Komfort GO s display 5" a AA spolehlivě funguje. Tvrzení že funguje pouze na 8" není úplně pravda.
cyro3
*
Příspěvky: 33
Registrován: 25 zář 2018, 13:19

Re: Waze v tabletu auta.

Příspěvek od cyro3 »

Karel, par fotiek (video) a navod ako na to by potesil velmi vela ludi nielen na tomto fore.
i30 combi, 1.4 T-GDI, MY2019, Family
Uživatelský avatar
kolemjdoucí
*
Příspěvky: 32
Registrován: 28 pro 2018, 09:45

Re: Waze v tabletu auta.

Příspěvek od kolemjdoucí »

KarelB22 píše:Dovolím si reagovat na příspěvek ohledně rádia. Mám výbavu Komfort GO s display 5" a AA spolehlivě funguje. Tvrzení že funguje pouze na 8" není úplně pravda.
Prosím také o návod, neb pokud připojím (originál kabelem) telefon k tabletu ("5") v autě hlásí mi to "chyba spojení".

Díky!
Hyundai i30 combi 1,0 T-GDI
............................................

Fabia 1,2 HTP
Felicia 1,9 D
Škoda 120 L
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Re: Waze v tabletu auta.

Příspěvek od Dewxik »

Já zkoušel několik kabelů a ne s každým to jde. Návod ani není třeba, jakmile máš staženou aplikaci v telefonu, připojíš se už to hlásí co a jak. Nevím jak u 5 palcové verze, mám tu 8 palcovou. Ovšem není moc o co stát. Waze a Google maps jsou ok. Připojení co jde jen po kabelu je tak nějak k ničemu. Jinak funkce na nic a samotný zabudovaný systém je lepší.
Spíš by bylo zajímavější rozchodit zrdcadlení systému, kupodivu jsou na internetu videa že to jde. Zabývat se tím však nebudu.

https://www.youtube.com/results?search_ ... uto+mirror
cyro3
*
Příspěvky: 33
Registrován: 25 zář 2018, 13:19

Re: Waze v tabletu auta.

Příspěvek od cyro3 »

Dewxik
nie vsetci maju vstavanu navigaciu. Takze aj waze aj google maps maju pre tych ludi velky vyznam. Jednoducho maju navigaciu v aute (aj ked nie plnohodnotnu) v 99% postaci. 8)

Na vyjadrenie cakame hlavne KarelB22, ktory pisal ze to rozbehal aj na malom displeji. Ale mlci a ma tu az 1 prispevok na fore... :?:

Android
Co sa tyka zrkadlenia. Mne sa to podarilo, ale vratil som to spat lebo:
- MT musi byt rootnuty. Moj Honor 9 velmi blbol ked bol rootnuty. Az tak, ze som ho vratil naspat do factory.
- Google stale aktualizuje svoje sluzby, kde zakazuje takeho zrkadlenie, takze treba pravidelne stahovat a aktualizovat tie 2 aplikacie na zrkadlenie
- venoval som sa tomu dlhsie, lebo moja oblubena navigacia je Here - ktoru by som velmi rad zrkadlil a potom este Sygic
- nepodarilo sa mi dostat do stadia, kedy by to fungovalo spolahlivo "navi + MT"
- blblo mi otacanie zrkadleneho displeja
- Zevraj, ked mas "custom rom", vela vyssie uvedenych problemov odpadava, lebo sa aktualizuju aplikacie len ktore chces a problemy co som mal s telefonom by sa tiez stratili.

Iphone
Apple uz povolil okrem svojich map a waze aj aplikacie 3. stran. Viem ze sygic by mal uz fungovat (nie ten mobilny za 15e ale ten Sygic Car Navigation za cca 80e). Co uz je velmi zaujimave pre tych ludi co maju 8" displej a nemaju vstavanu navigaciu.

Tu je moje video z testovania

https://drive.google.com/file/d/1rtkuaH ... oaVC1/view
i30 combi, 1.4 T-GDI, MY2019, Family
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Re: Waze v tabletu auta.

Příspěvek od Dewxik »

Však jsem psal že jediné použitelné je Waze a Google maps. Zbytek funkcí je už zabudovaný i v menší verzi autorádia. Takže z celého android auto je použitelná jen navigace, zbytek je nedodělané něco.
Zrcadlení teda nemá též smysl, díky za info...
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Ostatní“