Apple AirTag & Samsungs SmartTag - umiestnenie

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
[SK]peter
**
Příspěvky: 104
Registrován: 09 pro 2018, 12:25

Apple AirTag & Samsungs SmartTag - umiestnenie

Příspěvek od [SK]peter »

Aj keď tieto zariadenia niesu určené na sledovanie vozidiel pri prípadnej krádeži môžu pomôcť odhaliť pozíciu kým ich zlodej nenájde.

Pri cene 35€ a vydrží batérie to stojí za vyskúšanie.

Kde by ste ich v i30 skryli? :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Apple AirTag & Samsungs SmartTag - umiestnenie

Příspěvek od milosh »

Jen dotaz mimo téma, zná někdo někoho, komu by ukradli Hyundai?

Co se týče umístění, asi bych volil místo, kam nedosáhneš z řidičova místa. Ale třeba já v dobách minulých jsem měl na Škodě 105 "tajný" vypínač, po jehož zapnutí nešlo nastartovat. Řešení za pár korun, stačilo přepnout a už to jelo.
[SK]peter
**
Příspěvky: 104
Registrován: 09 pro 2018, 12:25

Re: Apple AirTag & Samsungs SmartTag - umiestnenie

Příspěvek od [SK]peter »

milosh píše: 07 kvě 2021, 09:25 Jen dotaz mimo téma, zná někdo někoho, komu by ukradli Hyundai?
Viem o jednom pripade ked kolegyni v ukradli Kia Ceed v roku 2009 :)

Ak nie kvoli kradeži, budem aspon manželku kontrolovať
Pata.87
**
Příspěvky: 118
Registrován: 27 srp 2019, 13:36

Re: Apple AirTag & Samsungs SmartTag - umiestnenie

Příspěvek od Pata.87 »

Milosh přesně kdo by kradl H nebo K ci D. Čili Kia Hyundai Dacia kdo by to kradl ? Max se svézt kousek :-D

Airtag hod k rezervě nebo na nějaké podobné místo. Ale moc si neslibuj od airtagu ze by si online sledoval polohu auta.
Uživatelský avatar
dokidoki
*
Příspěvky: 99
Registrován: 20 lis 2020, 19:45
Bydliště: KOŠICE

Re: Apple AirTag & Samsungs SmartTag - umiestnenie

Příspěvek od dokidoki »

myslím, že autičkári, čo sa tým živia, majú zariadenia /rušičky/, ktoré nedovolia vysielať signál o polohe
i30 HB 1.5 DPI - Comfort + CP - Amazon Grey, 2021-
Fabia Sedan I, 1.4 MPI 50 kw, 2001-2021
Pata.87
**
Příspěvky: 118
Registrován: 27 srp 2019, 13:36

Re: Apple AirTag & Samsungs SmartTag - umiestnenie

Příspěvek od Pata.87 »

Tak jasně zloději jsou o krok napřed. A tajný vypínač do dnešních moderních aut nedoporučuji. Dnešní auta nemají rádi střihaní drátu ci vložení spínače tajného. Třeba na osvětlení interiéru lampičkou. Tak sem to míval ja na Touranu. A jednoho krásného dne sem přišel stiskl a nenastavoval sem. Ono to neustale on/off udělalo své za x roku. A motor nenaskočil. Takže pak zas předělat odinstalovat modul. A ještě v noci.

Nevím jak ostatní ale ja nedoporučuji tajný spínač. Už kvůli složité elektroinstalaci dnešních aut. Ale jak rikal kolega kdo by kradl Hyundai :-) šance malá. To spíš ukradnou tu Š120 co bude stát vedle tebe :-D
kozakm
*
Příspěvky: 75
Registrován: 15 bře 2021, 15:06

Re: Apple AirTag & Samsungs SmartTag - umiestnenie

Příspěvek od kozakm »

Airtag ale žádný signál o poloze nevysílá, takže zloději si můžou rušit GPS jak se jim zachce
Hyundai Tucson 2021 1.6 TGDI DCT Style Premium
Pata.87
**
Příspěvky: 118
Registrován: 27 srp 2019, 13:36

Re: Apple AirTag & Samsungs SmartTag - umiestnenie

Příspěvek od Pata.87 »

Ale vysila. Když nekdo projde kolem něj. A bude mít ten člověk ip a aktivní BL a data airtag se připojí a odešle své údaje. Tak sem to četl je to založené na mečem podobném jako apple ecosystem. Jen airtag nema svojí gps ani sim kartu. Ale je fixovaný právě na apple produkty jako ip ci ipad který mu pomůžou. Ale airtag je spíš taková hračka vychytavka. Nez sledovací system. A zloději jsou vždy o x kroku vpřed. To by si musel spát v autě s brokovnicí.
kozakm
*
Příspěvky: 75
Registrován: 15 bře 2021, 15:06

Re: Apple AirTag & Samsungs SmartTag - umiestnenie

Příspěvek od kozakm »

Nevysílá polohu. Tečka
Hyundai Tucson 2021 1.6 TGDI DCT Style Premium
Odjinud
***
Příspěvky: 900
Registrován: 11 čer 2020, 15:30
Bydliště: Praha

Re: Apple AirTag & Samsungs SmartTag - umiestnenie

Příspěvek od Odjinud »

No, já jsem teď nandal letňáky, funglovky nové 16ky, a jelikož jsem parkoval v neděli v lese (legální lesní silnička) poblíž majoritně rómské vesnice (Náhlov u Ralska), tak jsem raději dal na kola pojistný matice, co mi ještě zbyly z forda :-)

Sice asi :hyu: nepatří mezi cíle zlodějů, což je určitě fajn, ale člověk nikdy neví...
červená i30 III/FL combi, 1,5 DPi / 81 kW, comfort
--- ex: ---
červený ford focus mk.I, 1,6i / 74 kW
červená škoda felicia Lxi, 1,3 MPI / 50 kW
červená škoda 130 GL, 1,3 / 43 kW
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Ostatní“