Přední nárazník

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Georgi23
Příspěvky: 2
Registrován: 17 bře 2023, 10:02

Přední nárazník

Příspěvek od Georgi23 »

Ahojte,

Chci se zeptat zda někdo nemá již zkušenosti s opravou předního nárazníku respektive masky. Po neštastné srážce s kočkou mám menší prasklinu cca 10cm dlouhou na masce (je to pouze prasklina na plastové části, nechybí žádný úlomek). Opravit si to dokážu sám ale netuším jak ten předek sundat. Videí na toto téma jsem moc nenašel. Nějaké rady popřípadě videa nebo nějaké schéma, jak to tam vůbec je uchyceno? jedná se o i30 Fastback cca 2 roky starou :hyu: .

Děkuji.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jondre
**
Příspěvky: 108
Registrován: 03 říj 2020, 16:23

Re: Přední nárazník

Příspěvek od Jondre »

Čau, já jsem sundával přední nárazník kvůli dodatečné montáži mřížky za masku. Vycházel jsem z tohoto videa https://m.youtube.com/watch?v=zuoJySXPbYk a povedlo se, jen to chce překročit hranici vlastního citu k autu při vycvakáváni nárazníku po odstranění všech šroubů, protože to chtělo opravdu zabrat :D
Hyundai i30 kombi 1.5 DPI, Smart
cestovatelcasem
**
Příspěvky: 115
Registrován: 07 dub 2022, 17:19

Re: Přední nárazník

Příspěvek od cestovatelcasem »

Jojo, před pár týdny se mně stalo v noci na Kralovicku totéž :oops: Ale místo kočky zajíc...

Tech návodů se fakt dá najít víc, já našel třebas tenhle v souvislosti s dodatečnou montáží cold air intake a lepšího Velossa sání. Je to sice na Elantru GT, ale s i30 PDE to bude mít asi mnoho stejného (nárazník tam začne sundavat až od cca 3min. videa):
https://www.youtube.com/watch?v=F-8V3iEbAUk

Ale když jsem si to zkusil sám, zjistil jsem, že to zas až taková brnkačka není a je dobré to dělat ve dvou lidech. Na videu je vidět, že i tomuhle maníkovi to chvíli dalo práci u podběhů... :lol:
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Ostatní“