Hyundai i30 kombi

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Hyundai i30 kombi

Příspěvek od vorlajz »

Mirus30 píše:
vorlajz píše:Moon Rock jasně nejlepší barva z nabídky!!! :hyu: 8)

gratuluji k autu... ať to jezdí... ;)
Nelze nez souhlasit, v tehle barve bych si na to zvyknul.... 8) Ale.... :mrgreen:

... i40 to není... :D :D :D
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Reklama
 

Uživatelský avatar
Andy182
**
Příspěvky: 452
Registrován: 30 kvě 2011, 10:29
Bydliště: Bánovce nad Bebravou
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i30 kombi

Příspěvek od Andy182 »

ahojte, dlho som tu nebol, odkedy mam Ibizu... momentalne ma zaujima opat vacsie auto, tak sa chcem spytat ako je na tom i30 CW s kufrom? kolko tam toho nacpete? kufre na dovolenku... kociar ... lyze / snowboard ... skusali ste niekto "maximum" ? alebo dam date 2 kufre a nakup sa uz nezmesti?

Etalon Octaviu nechcem ani vidiet :D

dakujem :)
i20 BC3, 1.0T-Gdi, 7DCT, Nline+, intense blue, 10/2022 -
i30 PD Wagon, 1.6CRDi, 7DCT, Style, Moon Rock, 6/2018 - 12/2023
Seat Ibiza FR 1.2 TSI, 81kw, Pirineos Grey - 3/2017-7/2018
i30 1.6 CRDi, 81kw, Creamy White - 8/2013 - 03/2017
i30 1.4 CVVT 80kw, Black - 6/2011-7/2013
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Hyundai i30 kombi

Příspěvek od helou »

Chamaco píše:Ahoj, od včera som už aj ja majiteľom skvelej i30 kombi 1,4T-GDi 103kw so 7 stupňovým automatom a Famili výbave + full led svetlami a Moon rock farbe. :D/ :D/
No kua gratulujem pozeram Plesivec FRESH....Nedaleko dedina odkial pochazam. Plesivec ZS.
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
Uživatelský avatar
Chamaco
*
Příspěvky: 48
Registrován: 16 bře 2018, 19:41

Re: Hyundai i30 kombi

Příspěvek od Chamaco »

Ja som priamo z RV, len prvá cesta bola do Plešivca, nechcel som ísť hneď do mesta. A ešte bolo svetlo tak som tam porobil pár fotiek.

Ale je fajn vedieť že je niekto blízko s takym autom ako mám ja.

Akurát chcem tie žiarovky vymeniť jak si už čítal v druhej téme. Všetko išlo v pohode pri výmene? Idem pozrieť to tvoje vlákno, aké žiarovky si použil.
Hyundai i30 kombi 2018, 1.4 T-GDI 103kW, 7°DCT, Family, Moon rock, Full LED
Škoda Rapid Spaceback 1.2 TSi 63kW (chip na 92kw)
Škoda Fábia kombi 1.9 TDi, 74kW
Toyota Corolla 1.3 XLi, 65kW
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Hyundai i30 kombi

Příspěvek od helou »

Chamaco píše:Ja som priamo z RV, len prvá cesta bola do Plešivca, nechcel som ísť hneď do mesta. A ešte bolo svetlo tak som tam porobil pár fotiek.

Ale je fajn vedieť že je niekto blízko s takym autom ako mám ja.

Akurát chcem tie žiarovky vymeniť jak si už čítal v druhej téme. Všetko išlo v pohode pri výmene? Idem pozrieť to tvoje vlákno, aké žiarovky si použil.
Môže dať aj stretko a pokecať keď pôjdem domov. Najťažšie šli ŠPZ, fakt to chce mať guráž skoro plech ohnúť, ale dá sa to.
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
Uživatelský avatar
Chamaco
*
Příspěvky: 48
Registrován: 16 bře 2018, 19:41

Re: Hyundai i30 kombi

Příspěvek od Chamaco »

Okej, niekedy sa môžeme stretnúť. Ináč na základe tvojho vlákna a skúsenosti s tými škrabancami, som si ešte pred podpisom poriadne skontroloval celé auto. Či tam nie je škrabanec, či nie je niekde väčšia fuga ako má byť.... Ešte predtým som čítal, aké problémy si mal s tým ty. Ty si kupoval tu v RV v Autocentre? My sme zatiaľ nemali žiaden problém. Jedine čo sa nám nepáčilo, že auto už týždeň stálo u nich v sklade a neboli schopný znikade zohnať prepravné značky. Týždeň trvalo kým sa nejaké našli. Tak sme si riadne vycvičili trpezlivosť :evil: . Po večeroch sme sa chodili prechádzať dole do predajne a pozerať naňho :D :D a ešte čo ma zarazilo, že pri preberaní nemali k dispozícií ani jeden pár zimných pneu. Už keď sme 19. januára objednávali auto sme im povedali, že chceme pneu aj to, že aké. Ešte v pondelok ráno som im volal, nech nám prezujú gumy na zimné a oni mi zapotia, že nemajú na sklade pneu, tie budú dodané až v strede apríla. Tak ma to kus naštvalo, že vedeli o tom a aj tak neobjednali na čas. A to isté vanička, tá príde až koncom apríla. Vraj len teraz ju začínajú vyrábať do kombi, aj to nie originál. Hlavne, že na nette som už videl, že sa riadne predávajú.

Ešte by ma zaujímalo, možno aj niekto iný - Ako spojazdniť vo výbave Famili, že po zavretí auta mi automaticky vytiahne stiahnuté okná? Stiahol som vodičové, na palubovke to ukázalo, že je stiahnuté okno keď som vybral kľúč. Ale ak som zavrel auto, tak okno sa nevytiahlo. Ostalo stiahnuté ako som nechal. Je to v tejto výbave vôbec?

A ešte, je možné z volantu ovládať telefónni zoznam, alebo iba posledného volajúceho sa dá vytočiť? Či vyhľadať kontakty sa dá jedine z rádia?
Hyundai i30 kombi 2018, 1.4 T-GDI 103kW, 7°DCT, Family, Moon rock, Full LED
Škoda Rapid Spaceback 1.2 TSi 63kW (chip na 92kw)
Škoda Fábia kombi 1.9 TDi, 74kW
Toyota Corolla 1.3 XLi, 65kW
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Hyundai i30 kombi

Příspěvek od helou »

Chamaco píše:Okej, niekedy sa môžeme stretnúť. Ináč na základe tvojho vlákna a skúsenosti s tými škrabancami, som si ešte pred podpisom poriadne skontroloval celé auto. Či tam nie je škrabanec, či nie je niekde väčšia fuga ako má byť.... Ešte predtým som čítal, aké problémy si mal s tým ty. Ty si kupoval tu v RV v Autocentre? My sme zatiaľ nemali žiaden problém. Jedine čo sa nám nepáčilo, že auto už týždeň stálo u nich v sklade a neboli schopný znikade zohnať prepravné značky. Týždeň trvalo kým sa nejaké našli. Tak sme si riadne vycvičili trpezlivosť :evil: . Po večeroch sme sa chodili prechádzať dole do predajne a pozerať naňho :D :D a ešte čo ma zarazilo, že pri preberaní nemali k dispozícií ani jeden pár zimných pneu. Už keď sme 19. januára objednávali auto sme im povedali, že chceme pneu aj to, že aké. Ešte v pondelok ráno som im volal, nech nám prezujú gumy na zimné a oni mi zapotia, že nemajú na sklade pneu, tie budú dodané až v strede apríla. Tak ma to kus naštvalo, že vedeli o tom a aj tak neobjednali na čas. A to isté vanička, tá príde až koncom apríla. Vraj len teraz ju začínajú vyrábať do kombi, aj to nie originál. Hlavne, že na nette som už videl, že sa riadne predávajú.

Ešte by ma zaujímalo, možno aj niekto iný - Ako spojazdniť vo výbave Famili, že po zavretí auta mi automaticky vytiahne stiahnuté okná? Stiahol som vodičové, na palubovke to ukázalo, že je stiahnuté okno keď som vybral kľúč. Ale ak som zavrel auto, tak okno sa nevytiahlo. Ostalo stiahnuté ako som nechal. Je to v tejto výbave vôbec?

A ešte, je možné z volantu ovládať telefónni zoznam, alebo iba posledného volajúceho sa dá vytočiť? Či vyhľadať kontakty sa dá jedine z rádia?
1. kupoval som v presove
2. vanicku mi dali free k autu kedze som okrem ineho ju chcel a je original (pozri fotky tam je, tie posledne z kufra), ale tiez som nanu cakal par tyzdnov
3. okno sa vytiahne ak drzis tlacitko zamkutia auta dlhsie
4. neskusal som cez volant hladat kontakty ale klasicky cez radio.
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
Uživatelský avatar
jaro-zv
*
Příspěvky: 91
Registrován: 01 led 2018, 18:38
Bydliště: Zvolen

Re: Hyundai i30 kombi

Příspěvek od jaro-zv »

Chamaco píše:Okej, niekedy sa môžeme stretnúť. Ináč na základe tvojho vlákna a skúsenosti s tými škrabancami, som si ešte pred podpisom poriadne skontroloval celé auto. Či tam nie je škrabanec, či nie je niekde väčšia fuga ako má byť.... Ešte predtým som čítal, aké problémy si mal s tým ty. Ty si kupoval tu v RV v Autocentre? My sme zatiaľ nemali žiaden problém. Jedine čo sa nám nepáčilo, že auto už týždeň stálo u nich v sklade a neboli schopný znikade zohnať prepravné značky. Týždeň trvalo kým sa nejaké našli. Tak sme si riadne vycvičili trpezlivosť :evil: . Po večeroch sme sa chodili prechádzať dole do predajne a pozerať naňho :D :D a ešte čo ma zarazilo, že pri preberaní nemali k dispozícií ani jeden pár zimných pneu. Už keď sme 19. januára objednávali auto sme im povedali, že chceme pneu aj to, že aké. Ešte v pondelok ráno som im volal, nech nám prezujú gumy na zimné a oni mi zapotia, že nemajú na sklade pneu, tie budú dodané až v strede apríla. Tak ma to kus naštvalo, že vedeli o tom a aj tak neobjednali na čas. A to isté vanička, tá príde až koncom apríla. Vraj len teraz ju začínajú vyrábať do kombi, aj to nie originál. Hlavne, že na nette som už videl, že sa riadne predávajú.

Ešte by ma zaujímalo, možno aj niekto iný - Ako spojazdniť vo výbave Famili, že po zavretí auta mi automaticky vytiahne stiahnuté okná? Stiahol som vodičové, na palubovke to ukázalo, že je stiahnuté okno keď som vybral kľúč. Ale ak som zavrel auto, tak okno sa nevytiahlo. Ostalo stiahnuté ako som nechal. Je to v tejto výbave vôbec?

A ešte, je možné z volantu ovládať telefónni zoznam, alebo iba posledného volajúceho sa dá vytočiť? Či vyhľadať kontakty sa dá jedine z rádia?

Nazdar. K tej vanicke. Ak by bol nahodou zaujem o origo vanicku mam na predaj svoju.
https://auto.bazos.sk/inzerat/83188886/ ... -2017-.php
i30 kombi 1,6 CRDI 100 KW - Family, Engine red, manual 12/2017
https://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/913687.html
Uživatelský avatar
Chamaco
*
Příspěvky: 48
Registrován: 16 bře 2018, 19:41

Re: Hyundai i30 kombi

Příspěvek od Chamaco »

helou: To okno skúsim dnes vyskúšať, dúfam že pôjde. :)

Jaro-zv: Servus, áno o tvoju som mal záujem ešte predtým ako nám prišlo auto. Ale mal si tam, že neposielaš, tak som ti ani nepísal. Do ZV to nemám najbližšie a v salóne mi ju objednali za 30 eur.
Hyundai i30 kombi 2018, 1.4 T-GDI 103kW, 7°DCT, Family, Moon rock, Full LED
Škoda Rapid Spaceback 1.2 TSi 63kW (chip na 92kw)
Škoda Fábia kombi 1.9 TDi, 74kW
Toyota Corolla 1.3 XLi, 65kW
Uživatelský avatar
Gluck
*
Příspěvky: 84
Registrován: 22 úno 2018, 19:34

Re: Hyundai i30 kombi

Příspěvek od Gluck »

Kluci jak to je když si dám do kufru vaničku. Hyundai má v podlaze úschovné schránky ale když si tam dám vaničku tak přijdu o využívání těchto schránek ne?
Hyundai i30 Wagon III/1.4 T-GDI 103kW/7°DCT/Style/Adaptivní tempomat/Moon rock
Peugeot 207 ENVY - 1.4i - 54kW
Peugeot 207 - 1.4 VTi - 16V - 70kW
Peugeot 206 - 1.4i - 55kw
Uživatelský avatar
jaro-zv
*
Příspěvky: 91
Registrován: 01 led 2018, 18:38
Bydliště: Zvolen

Re: Hyundai i30 kombi

Příspěvek od jaro-zv »

Chamaco píše:helou: To okno skúsim dnes vyskúšať, dúfam že pôjde. :)

Jaro-zv: Servus, áno o tvoju som mal záujem ešte predtým ako nám prišlo auto. Ale mal si tam, že neposielaš, tak som ti ani nepísal. Do ZV to nemám najbližšie a v salóne mi ju objednali za 30 eur.
:D :D ved to ze je to na zaslanie take neforemne. Aj ta vzdialenost. Ale dobru cenu ti dali. Za pokus to stalo :D :D
i30 kombi 1,6 CRDI 100 KW - Family, Engine red, manual 12/2017
https://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/913687.html
Uživatelský avatar
jaro-zv
*
Příspěvky: 91
Registrován: 01 led 2018, 18:38
Bydliště: Zvolen

Re: Hyundai i30 kombi

Příspěvek od jaro-zv »

Gluck píše:Kluci jak to je když si dám do kufru vaničku. Hyundai má v podlaze úschovné schránky ale když si tam dám vaničku tak přijdu o využívání těchto schránek ne?
Ahoj. Ved toto. :D :D :D . preto aj moju predavam. Chcem si objednat tuto:
http://www.autobiznis.sk/product/gumena ... for-22670/

Tym ze je gumena sa lahsie dostanes do schranok pod podlahou a zaroven priestory na bokoch mas ihned k pouzitiu.
Rozmery by mali sediet, ale este to pojdem preverit.
i30 kombi 1,6 CRDI 100 KW - Family, Engine red, manual 12/2017
https://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/913687.html
Uživatelský avatar
Chamaco
*
Příspěvky: 48
Registrován: 16 bře 2018, 19:41

Re: Hyundai i30 kombi

Příspěvek od Chamaco »

No ja ju tiež neplánujem mať stále v aute. Tiež sa mi viac zíde odkladací priestor. Ale sem tam nesiem aj niečo čo môže zašpiniť ten koberec, tak radšej preto tú vaničku. A za 30 eur sa isto oplatí.
Hyundai i30 kombi 2018, 1.4 T-GDI 103kW, 7°DCT, Family, Moon rock, Full LED
Škoda Rapid Spaceback 1.2 TSi 63kW (chip na 92kw)
Škoda Fábia kombi 1.9 TDi, 74kW
Toyota Corolla 1.3 XLi, 65kW
Uživatelský avatar
Chamaco
*
Příspěvky: 48
Registrován: 16 bře 2018, 19:41

Re: Hyundai i30 kombi

Příspěvek od Chamaco »

Ahoj chalani, tak po 2 týždňoch užívania auta, som naďalej veľmi spokojný. Motor sa pekne zabeháva, preraďovanie veľmi pekné - plynulé a veľmi pekne drží na ceste. Som veľmi prekvapený z LKAS ako pekne dokáže udržať auto v pruhu aj pri väčšej rýchlosti a pri väčších zákrutách. Ale mám pár vecí, u ktorých si nie som istý, tak sa chcem poradiť.

1. Stáva sa vám, že napríklad pri daždi, vám vypne AEB - automatické núdzové brzdenie? Mne sa to dnes stalo keď som šiel v daždi a neviem či to mohlo byť tým, že som zapol stierače na rýchlejší stupeň, alebo tým, že išlo predo mnou auto a zašpinilo kameru. Stalo sa mi to ešte raz asi po 2 dňoch keď som šiel cez cestu, ktorú práve opravovali a bolo tam kus viac prachu. Tak či to môže súvisieť s niečim takýmto, alebo vy s tým nemáte problém? Okrem toho do kedy je potom vypnuté AEB, až kým nezastavím a nevypnem motor, alebo ak sa tie podmienky zlepšia, tak znova automaticky zapne? Vypne sa kvôli tomu, že mu vadia predmety vo výhľade, aspoň takú hlášku to dá.

2. Okrem toho som si všimol, že nie vždy sa automaticky zapne predný parkovací senzor. Niekedy ho musím zapnúť tým tlačidlom, niekedy nie. Od čoho závisí kedy sa zapne automaticky?

3. A posledná vec, v servisnej knižke sa píše, že po zaradení spiatočky by sa mali bočné spätné zrkadlá nakloniť celkom dole, aby bolo vidieť na zem. Píše sa tam, že to tlačidlo na výber pravého, alebo ľavého zrkadla nemá byť v strede, ale má byť v polohe ľavá, alebo pravá. No mne sa zatiaľ, ešte ani raz tie zrkadlá nenaklonili. Je táto možnosť aj vo výbave Famili?

Vďaka za vaše postrehy. A príjemné voľné dni. :)
Hyundai i30 kombi 2018, 1.4 T-GDI 103kW, 7°DCT, Family, Moon rock, Full LED
Škoda Rapid Spaceback 1.2 TSi 63kW (chip na 92kw)
Škoda Fábia kombi 1.9 TDi, 74kW
Toyota Corolla 1.3 XLi, 65kW
Uživatelský avatar
Gluck
*
Příspěvky: 84
Registrován: 22 úno 2018, 19:34

Re: Hyundai i30 kombi

Příspěvek od Gluck »

Ahoj, taky jsem překvapený z LKAS vyborná funkce s adaptivním tempomatem to je luxus pořád používám. Zaběhávání motoru nějak extra neprovádím prodejce mi řekl normálně jezděte a klidně to vytáčejte víc. Bohužel můj automat si řadí po svém tak mu do toho nekecám :D. K tvým bodům

1) to ti nepovím ještě jsem nezkoušel ani nevím zda to mám zaplé.
2) jestli to správně chápu tak by se měla zapnout při určité rychlosti a to myslím do 5-10km/h když pojedeš rychleji tak to nefunguje.
3) díky za typ zkusím to :)
Hyundai i30 Wagon III/1.4 T-GDI 103kW/7°DCT/Style/Adaptivní tempomat/Moon rock
Peugeot 207 ENVY - 1.4i - 54kW
Peugeot 207 - 1.4 VTi - 16V - 70kW
Peugeot 206 - 1.4i - 55kw
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Auta členů“