Stringův Fastback

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od petzl62 »

Věřím, že jo. Kolegoví, bývalému- je vrátili po půlroce po žádosti i když je měl na 18měsíců v čistírně za 1,2 promile ](*,) ](*,) ](*,) Což nechápu :oops: :oops: A ještě mu po amnestii vrátili 40tis. pokutu :oops: :oops:
Naprostý absurdistán. ](*,) :oops:
I když podle určitých lidí, jsi daleko horší pirát, než ten, který jezdí ožralý jak hovado, ale dle předpisů :!: ](*,) ](*,)
Drž se a pevné zdraví a nervy [-o< =D>
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Stringo »

Teď už se nedá nic dělat, moje blbost. Mě spíš štve, že jsem byl potrestaný 3x najednou (pokuta + 7 bodů + zabavení ŘP) a navíc kvůli pitomci co to vlastně úmyslně způsobil, aby mě natočil a pak si šel na cajty honit mindrák... A možná ještě víc jsem naštvanej na sebe, že jsem se tak pitomě přiznal #-o

Zase lekce do života no...
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od petzl62 »

4x... ještě ztráta v zaměstnání ](*,) ](*,)
Víš, jak to říkával Dr. Plzák... :-$
Zatloukat, zatloukat, zatloukat... :wink:
Já tě naprosto chápu, jsem stejný idiot ](*,)
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Stringo »

No vidíš to, na práci jsem zapomněl, že mi sebrali osobní ohodnocení dokud nebudu moct zase jezdit :roll:

Je to na nic, člověk nikomu nic neudělá, ještě se přizná, vysvětlí o co šlo a stejně tohle ... To je opravdu výchovné jednání, akorát to člověka naučí se už nikdy k ničemu nepřiznat. #-o
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
Srandista
**
Příspěvky: 241
Registrován: 22 led 2022, 20:16
Bydliště: Brno

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Srandista »

Nie ze by mi po tom daco bolo, ale bolo pochopitelne, ze bez bodoveho trestu nevyviaznes. Je sice pekne, ze vinu hadzes na borca udavaca, ale tvoj priestupok skraka za 7 bodov je, aj ked sa ti to samozrejme nepaci. A priznanie sa sa k nemu fakt nemohlo byt brane ako polahcujuca okolnost s napomenutim ako vysledkom. S priznanim mozes operovat pri sudnom konani, kedy sa jedna o dlzke trestu, ale automaticky to znamena, ze nejaky trest (aj ked na spodnej hranici) dostanes, pretoze sa priznavas k spachaniu nejakeho trestneho cinu. Pri predbiehani na zeznicnom prejazde bohuzial (co sa bodov tyka) nie je kam uhnut, skratka to patri do uvedenej sedem bodovej kategorie a len s napomenutim skratka vyviaznut neslo.
Hyundai i30 1.5 T-GDI iMT Family Smart 2022, 117kW/253Nm, Engine Red - od 12.4.2022
Toyota Corolla 1.8 VVTL-i MT T-Sport 2003, 141kW/180Nm, Red
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Stringo »

Jasný, teď už to vím (nevěděl jsem, že za to je 7b). Akorát říkám, že se u nás absolutně nepřihlíží k okolnostem ale slepě se jede nějaká tabulka. No a navíc mi stačilo říct, že nevím kdo řídil a měl bych jenom pokutu jako provozovatel a tady narážím na ten posranej systém, kdy jde hlavně o výběr peněz. Budu sedět u stolečku já a přiznám se a mám to sečteme pěkně všechno a vedle bude za stejný přestupek sedět někdo druhý, který řekne, sorry já nevím jestli jsem to auto řídil já a dostane jenom pokutu a vesele jezdí dál... ](*,)

Známá před měsícem nabourala v křižovatce, zrušila svoje i to druhé auto, nedala přednost a jezdí pěkně dál. Navíc vůbec jezdit neumí, blinkry nedává, parkuje kde nemá, prostě takový ten opravdu řidič co ho nechceš potkat... A jezdí si vesele dál, dodala 2000kč, 4 body a hotovo (ta přímo ohrozila život někoho druhého, na psychotesty nemusí, řidičák má, já jsem jenom dokončil předjíždění být na přejezdu, kde jsem ale nikoho neohrozil, neomezil ani mu nic nezpůsobil a mám to pěkně na půl roku)... Chápu že je to zákon, ale je to postavený na hlavu, řidičák by se měl brát za přímé ohrožení a ne za to, že tě někdo schválně dostane do situace, kde ten zákon v podstatě už musíš porušit, protože já jsem neměl jinou možnost, než jet dál vedle něho...

Ale to už jsem rozebíral v jiném vlákně a v podstatě se vším souhlasím, jen mě to sere vůči jiným deliktům, při kterých se ohrožuje na životě a ti lidé jezdí vesele dál... Stačilo aby tam bylo 6 bodů (protože si nemyslím že je to větší problém, než nedání přednosti v jízdě, nebo nezastavení na stopce) a bylo by to v.pohode, zaplatil bych pokutu 5000kč což už by mě samo o sobě štvalo hodně, ale nepřišel bych o část svého příjmu...
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Stringo »

Jo a ještě jeden příběh z práce, kolega stál na křižovatce a za ním jela sanita s majáky, tak jí chtěl pustit a vjel do křižovat na červenou (tak aby samozřejmě nikoho nenaboural), sanitka projela a vše bylo dobré. Za měsíc přišla obsílka, že se má dostavit podat vysvětlení. Za vjetí do křižovatky na červenou, kde ho vyfotila kamera dostal 6b a 2500kč a ouřadovi bylo absolutně jedno, že to bylo v rámci uvolnění cesty autu přednosti v jízdě. Neměl důkaz a má smůlu. Takže pro něho to má stejné ponaučení jako pro mě a to úplně opačného charakteru, než jaký to mám v podstatě smyslu mít a to, že už prej nikdy takhle neuhne, strčí se 20cm k obrubníku a víc neudělá, říkal že nebude ze sebe dělat debila a sbírat pokuty a v opakovaném případě do roka může přijít i o řidičák...

Prostě je to úplně na hlavu postavené všechno, hlavně že lidi se zákazy řízení zastavují cajti několikrát do měsíce a nic s tím nikdo nedělá, pokuty neplatí, ze zákazu si nic nedělají, při každé jejich jízdě ohrožují všechny co potkají a jezdí mezi námi dál - ožralové, feťáci a další delikventi, které neseberou a nezavřou...
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od idam.i »

Asi by bolo najlepšie pre teba,aby si to hodil za seba.Čím viac sa budeš k tomu vracať,tým na tom budeš horšie.
Poučil si sa ,otoč list a pracuj na čo najrýchlejšom vrátení vodičáka.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Stringo »

Však já se z toho nehroutim, člověka to jenom štve. Jezdím fakt hodně a nikdy jsem nikoho nenaboural, nevybrzdil, nedělám takové ty nebezpečné věci jako tlačení se mezi auta, myšky, přejíždění na plné nebo před zatáčkou. Naopak bych řekl, že každou chvíli ohrozí nebo omezí někdo mě svou bezohledností a absolutní ignorací okolního provozu. A potom se mi jednou stane tohle a přijdu o řidičák a to ještě musím já potupně psychologické vyšetření (prej 5h to trvá #-o ) předpokládám že to bude podobné jako dělám pravidelně na jaderných elektrárnách :roll:

Za měsíc můžu požádat o prominutí půlky trestu (to je taky fajn postavené na hlavu), abych mohl požádat, tak musím mít lékařský posudek, psychologické vyšetření s kladným výsledkem a teprve potom můžu jít k ouřadovi, kterej jak se vyspí mi buď vyhoví, nebo nevyhoví a pokus je jen jeden, další už podat nemůžu a odvolat se taky nemůžu, bude to stát všechno jenom na té jedné návštěvě s jedním úředníkem [-o<
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
Minko
***
Příspěvky: 946
Registrován: 08 říj 2017, 14:57
Bydliště: okr. Dunajská Streda

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Minko »

a neskúšal sa spojiť kolega so záchrankou? Pokiaľ viem tie vozidlá majú GPS a tuším aj s archiváciou údajov. Tak by vedel preukázať pohyb vozidla záchranky v tom čase a tom priestore a navyše aj každá jazda pod majákmi je evidovaná samostatne (že boli použité VRZy). Mnohé zo sanitiek majú dnes aj kameru takže možno by bol ešte aj nahratý sanitkou že sa jej uhýbal.
Dacia Duster TCe 100 LPG Arizona Orange Journey + country pack 01/2024-
Hyundai i20 1.2 62kw CHIC Phantom black + winter pack 8/2017
ex Škoda Fabia 7/2019 - 1/2024
ex Kia cee´d_SW 02/2015 - 08/2017
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Stringo »

Hele to nevím, asi se nic dál neřešilo když má body. Tohle jsou prostě situace, kdy normální člověk co se normálně přizná a ví, že nic zásadního neprovedl ani netuší že mu napaří takovéhle tresty ](*,) ten kdo tyhle věci dělá běžně už je na to připravený, a ví co má říkat. Mě se táta (bývalý policista) vysmál, že jsem pitomej když jsem se přiznal, že zrovna v tomhle případě bych stejně zaplatil to samé ale měl bych řidičák. Jenže to jsem já nevěděl o co jde, takže jsem se na to ani nemohl připravit #-o

No nic, je to tak prostě, holt s poctivostí se opravdu "nejdál" dojde, celej život budu mít hovno a každej mě ojebe, to je prostě fakt, který se mě osobně neustále naplňuje :roll:
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
motorol
***
Příspěvky: 721
Registrován: 20 srp 2016, 20:37

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od motorol »

Jak to napsat kulantne? X let všichni nadávali na to, ze “bohati” jen zaplatí pokutu a jezdi jako prasata dal. Za bohoroveho hykani většiny se schválil bodový systém, který si zakládá na několika trestech najednou. Už x let se debatuje o tom, ze systém je měkký a je potřeba ho dále přitvrdit. Jedine proč to jeste neni je, ze se nedovedou dohodnout na tom jak moc. Takze neboj plánuje se, ze bude hůř. Jedine kam to vede je, ze lidé daji více za právníky a par duverivych bude nějaký čas chodit pěšky…
A ano, pak to vede ke koliznim situacím v místech usekoveho měření a pouštění sanitek nebo v křižovatkách, kde je kamera na červenou.
Aktuálně: Hyundai i30 2014 new weekend 1,6 MPI
Dříve: Renault megane II sedan 1,6
Felicia 1,3
š105
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Stringo »

To je bohužel pravda... Lump se z toho vždy vykroutí...
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
motorol
***
Příspěvky: 721
Registrován: 20 srp 2016, 20:37

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od motorol »

Ono lump no… pamatuju jak Jagr nebo kdo zaparkoval na Vaclavaku na invalidovi a když zjistil, ze za to berou papíry tak právník a vyhrál. Ono vse je otazka míry trestu za dane provinění a doba trestu od doby činu. Cim později a mene úměrně to bude, tim mene to bude účinné. Holt to většina stále nechápe.
Aktuálně: Hyundai i30 2014 new weekend 1,6 MPI
Dříve: Renault megane II sedan 1,6
Felicia 1,3
š105
Uživatelský avatar
Raikin
**
Příspěvky: 135
Registrován: 30 pro 2018, 09:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Stringův Fastback

Příspěvek od Raikin »

Stringo píše: 17 bře 2022, 08:45 Jo a ještě jeden příběh z práce, kolega stál na křižovatce a za ním jela sanita s majáky, tak jí chtěl pustit a vjel do křižovat na červenou (tak aby samozřejmě nikoho nenaboural), sanitka projela a vše bylo dobré. Za měsíc přišla obsílka, že se má dostavit podat vysvětlení. Za vjetí do křižovatky na červenou, kde ho vyfotila kamera dostal 6b a 2500kč a ouřadovi bylo absolutně jedno, že to bylo v rámci uvolnění cesty autu přednosti v jízdě. Neměl důkaz a má smůlu. Takže pro něho to má stejné ponaučení jako pro mě a to úplně opačného charakteru, než jaký to mám v podstatě smyslu mít a to, že už prej nikdy takhle neuhne, strčí se 20cm k obrubníku a víc neudělá, říkal že nebude ze sebe dělat debila a sbírat pokuty a v opakovaném případě do roka může přijít i o řidičák...
Tak co, vratili ti ridicak? :) Podle Spritmonitoru to vypada ze i jo :)
Ja mel jinak s timhle stejny pribeh, dostal jsem hezky datovkou zpravu, ze jsem projel na cervenou krizovatku, dostavam 4 (nebo 6?) bodu a mam zaplatit 2000 pokutu. Poslal jsem jim zaznam z kamery, kde je videt, ze poustim hasice a ze nevim, kdo byl ridic. Zpetne mi poslali dopis s zadosti a slozenkou o platbu pokuty (body nic), tak jsem se branil a ve spravnim rizeni jsem nakonec odchazel s cistym stitem a bez pokuty. Nastesti je otec z PCR, takze mi poradil jak co udelat.
Pouceni: Kdyz se urednicek spatne vyspi, je z nej naprosty kokot.
Pouceni 2: bez zapnute kamery v aute nevyjedu z parkoviste
Obrázek
Hyundai i30 Fastback - 2018 - 1.4 T-GDI DCT - 103kW - Style Ultimate
Skoda Fabia - 2018 - 1.0 TSI - 81kW - Style+
Hyundai i30 combi II 2017 - 1.6 MPI - 88kW
Hyundai Getz 2003 - 1.1 - 46kW
Toyota Yaris 2006 - 1.3 VVTi - 64kW
Audi A3 1997 - 1.8 - 92kW
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Auta členů“