Cervena karkulka I30 kombi 1.5DPI

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Cervena karkulka I30 kombi 1.5DPI

Příspěvek od petzl62 »

No co ti mám radit, když v tom figuruje manželka :wink: :mrgreen:
Já už u třetího korejského auta v řadě, cca 11let a zatím +300tis. km pro servisní prohlídky využívám neautorizovaný servis. K mé naprosté spokojenosti.
Autorizovaný, pouze k reklamacím a eventuálním přehráním software - motor, převodovka apod.
A co se týká softu MMS naštěstí koncern :hyu: vyšel vstříc zákazníkům(věc vcelku nevídaná- obzvlášť v poslední době) a díky updateru si jej můžeme aktualizovat sami.
Takže rozhodnutí je jenom na tobě(manželce) :wink: :idea:
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Reklama
 

Jovzin
**
Příspěvky: 218
Registrován: 03 říj 2020, 16:35
Bydliště: Dobris okoli

Re: Cervena karkulka I30 kombi 1.5DPI

Příspěvek od Jovzin »

petzl62 píše: 16 črc 2022, 22:50 No co ti mám radit, když v tom figuruje manželka :wink: :mrgreen:
Já už u třetího korejského auta v řadě, cca 11let a zatím +300tis. km pro servisní prohlídky využívám neautorizovaný servis. K mé naprosté spokojenosti.
Autorizovaný, pouze k reklamacím a eventuálním přehráním software - motor, převodovka apod.
A co se týká softu MMS naštěstí koncern :hyu: vyšel vstříc zákazníkům(věc vcelku nevídaná- obzvlášť v poslední době) a díky updateru si jej můžeme aktualizovat sami.
Takže rozhodnutí je jenom na tobě(manželce) :wink: :idea:
Tak ako spravny manzel , ktory pocuva svoju zenu sme sli do Louwman v Pribrami. Zatial dali nastrel 9500kc :shock: ](*,)
Tak uvidime co jej povedia o 3 hodky co sa tam vsetko spravilo a kolko to bude stat.
Ale urcite to bude prvy a posledny krat co som tam siel a nabuduci rok ideme k tomu zlatemu panovi do Horovic/Zdic.
PS : Uz minuly rok na jar ked som tam menil gumy v Pribrami mi odreli disk co sme zistili az doma a ako schvlane sme nemali nafotene nic pred predavanim auta. Takze uz mam na nich nejake tie nervy.
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Auta členů“