Hlasování o rozdělení sekce Accent do kategorií

1994 - 2008

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Jak by měla vypadat sekce Accent?

Měla by být rozdělena do kategorií - interiér, exteriér, motor a podobně
101
67%
Vyhovuje mi aktuální stav sekce Accent
50
33%
 
Celkem hlasů: 151

Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

tak to je hodně dobrej nápad, já sem jednoznačně pro rozdělení na sekce :idea:
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

hmm, ale to by pak forum bylo velky jako prase, kdyz by se kazda kategorie rozdelila na 4 podsekce a byl by tu zbytecne velkej chaos,ne? :roll:
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

milosh píše:hmm, ale to by pak forum bylo velky jako prase, kdyz by se kazda kategorie rozdelila na 4 podsekce a byl by tu zbytecne velkej chaos,ne? :roll:
No to je taky pravda, a co takhle založit čtyři témata, a do těch psát....?
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

neni to zjednoduseni ... mohl by to rict kazdy u sveho modelu ... asi blbost, takhle v tom je gulas a fotky se pletou do sekci kam nepatri ...
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Uživatelský avatar
imax
Příspěvky: 8
Registrován: 20 čer 2005, 14:43
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od imax »

Rozdělení sekcí např.:
Podvozek - Karoserie - Motor - Elektro - Jízdní vlastnosti - Tuning
by mi rozhodně vyhovovalo více. Pokud se budu zajímat např. o profukování
předních oken, vím, že je zbytečné otvírat podstránku Motor a vše se tím rozhodně zrychlí. Je to samozřejmě pouze můj názor - i tak díky za tyto stránky. 8)
Hyundai Accent LS (X3) - 1.3 - 1999 - 3 dv.
Uživatelský avatar
syfon
*
Příspěvky: 49
Registrován: 10 črc 2005, 22:05
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od syfon »

NEVIM NEJSEM TU TAK DLOUHO ALE ME SE TO LIBI JAK TO JE. JE TO PREHLEDNY DOST. A O DELENI NA SEKCE MAM TAKOVEJ NAZOR ZE PAK SE AKORAT BUDE ZBYTECNE PREMEJSLET KAM CO PATRI PROTOZE NE VSECHNY OTAZKY SE TYKAJI JEN MOTORU , KAROSERIE ATD.... TO BY PAK MUSELO BEJT SEKCI 6 PULEK :wink: ... JE TO PEKNY JAK TO JE
hyundai accent 3dv. 1,3 GLS 1999
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

Ono když se to tak veme, tak fórum je ještě docela nové, takže zatím tady tolik témat není. Ale postupem času se z toho stane guláš. Nejvíce lidí a nejvíce příspěvků chodí stejně na accenta, tak nějaké rozdělení by po čase bodlo, jenže by se to muselo dobře promyslet, ať v tom není ještě větší guláš. Pouvažuji, jak by se to dalo vylepšit a zpřehlednit, a pak napíšu svůj model. Čau
Autodíly mám od Autojazz.cz
zege
Příspěvky: 6
Registrován: 13 lis 2005, 17:24
Bydliště: slovácko

Příspěvek od zege »

Všem zdárek,
jsem na těchto stránkách poprve/zcela určitě jsou přínosem/, ale přimlouval bych se za to, aby kvůli rychlejší orientaci k určité problematice, bylo určité rozčlenění dle témat, tak jak je původní návrh.Vše samozřejmně na jedné stránce.Navíc by se to mohlo stát i určitou inspirací pro tazatele a přesné směrování otázek apod.Tak porozmýšlejte a všem hodně štastných km
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

rozdělení

Příspěvek od rade622 »

Zdokonalte vyhledávač, aby uměl vyhledat příspěvky za daný čas. Nějak mi to nešlo. Rozdělit na sekce motor, kastle jiné by asi bylo náročné. Stejně by jsme četli o motoru v sekci kastle.
Zdar
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no ja tu jsem kazdou hodku takze mi staci jen radek s novejma tematama.. :) trosku bych to rozsiril, treba o dve temata, nekdy nestiham.. no roztridit sekce do podsekci je supr napad, jen bych to nezavidel adminovi to stavajici rozdelit dodatecne.. :) dal bych trebas podsekce a prvni "podsekce" by se jmenovala "!! vsecky sekce.." a bylo by to.. ta by stavala na (SQL) dotazu vypsat vse z hlavni sekce nehlede na podsekci.. :) snad to chape i vic lidi nez jen admin, no a nebo doufam ze alespon ten :) tak by tu bylo vlastne oboji..
Felotron

Okna

Příspěvek od Felotron »

imax píše:Rozdělení sekcí např.:
Podvozek - Karoserie - Motor - Elektro - Jízdní vlastnosti - Tuning
by mi rozhodně vyhovovalo více. Pokud se budu zajímat např. o profukování
předních oken, vím, že je zbytečné otvírat podstránku Motor a vše se tím rozhodně zrychlí. Je to samozřejmě pouze můj názor - i tak díky za tyto stránky. 8)
Mel's nejaky problemy s tim profukovanim?

Jestli jo, porad, prosim!!!

Ja a bratr trpime.... Dekujeme moc
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Forum - navrh zmeny

Příspěvek od Hanz »

Jsem mezi vami jen chvilinku, ale ze zkusenosti z predeslych klubu bych rekl jedno - v sekci jsou dobre informace, ale obcas neprehlende usporadane a podle me by nebylo mozna od veci rozhodit sekci do kategorií napriklad:
technika ( podsekce motor, karoserie, podvozek, prevodovka ..., ktera je zalozena na odbornejsi urovni, vanatky z odborne literatury )
tuning ( rady, praxe, foto, video )
diskuzní forum ( pokec o vseobecných tematech - napr. dobry servis, hotel, restauracka.....: proste vseobecna doporuceni nebo zkusenosti, ktera chceme sdelit kamaradum )
rady a zkusenosti ( dotazy nevedoucich a rady od tech chytrejsich, ktere plynou s tim jak je prinasi zivot a ktere by se mohly rozhodit opet do podskupin elektrika, motor, prevodovka atd.)
V soucasnosti procitam jednu problematiku a najednou se v dane oblasti docitam o zcela odlisne veci, ke ktere to nejak sklouzne. V pripade potreby je potom nasnade, ze dobra rada je ukryta pod jinym tematem, nez by jsme ji cekali. Jinak je sekce Accent ziva a jsem rad, ze jsem jejim clenem. :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

black_sheep píše:no ja tu jsem kazdou hodku takze mi staci jen radek s novejma tematama.. :) trosku bych to rozsiril, treba o dve temata, nekdy nestiham.. no roztridit sekce do podsekci je supr napad, jen bych to nezavidel adminovi to stavajici rozdelit dodatecne.. :) dal bych trebas podsekce a prvni "podsekce" by se jmenovala "!! vsecky sekce.." a bylo by to.. ta by stavala na (SQL) dotazu vypsat vse z hlavni sekce nehlede na podsekci.. :) snad to chape i vic lidi nez jen admin, no a nebo doufam ze alespon ten :) tak by tu bylo vlastne oboji..
no a nebo to dat do nastaveni kazdyho clena. ve skutecnosti bude v SQL tabulce rozdeleni ale to jestli se to bude delit nebo ne by si kazdej nastavil sam, podle toho jak casto sem chodi a jestli umi pouzivat vyhledavani nebo ne!! :twisted:
Uživatelský avatar
Karel Blažek
*
Příspěvky: 32
Registrován: 28 led 2006, 15:43
Bydliště: Prachaticko

Hlasování o sekcích

Příspěvek od Karel Blažek »

Jsem v tomto klubu docela novej,celkem jsem se už i rozkoukal,no,mohla by se sekce rozdělit.Jsem spíš pro.Pokud to pomůže přehlednosti,jen dobře. :D
Accent 1,3LS 62Kw 12V,maximální spokojenost.
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Pro Lukeeho: Asi je taky jedine mozne reseni :)

Pak by to slo treba delit podle barvy soucastek, ale asi by to nebylo ucelne ;-)
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“