Překódování řídící jednotky či odpojení imobilizéru

1994 - 2008

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Drajus
Příspěvky: 1
Registrován: 16 úno 2014, 17:14

Překódování řídící jednotky či odpojení imobilizéru

Příspěvek od Drajus »

Zdravím příznivce Hyundai a žádám o doporučení k odborníkovi či radu jak deaktivovat imobilizér z Hyundai accent 1,3 1998
popis problému:
Přijel jsem do servisu s tím že jsem ztratil klíče podotýkám autorizovaného servisu a
domluvili jsme se na tom že mě nechají zhotovit podle vin kódu nový klíč s tím že až přijde
tak se mě ozvou a přistavím i auto do servisu kde mě udělají diagnostiku a načtou nový kód do
řídící jednotky aby šlo nastartovat.Když jsem tak učinil po zaplacení klíče mě napíchli na
diagnostiku a sdělili mě že to neudělají a začal kolotoč výmluv proč .
1 nemůžeme vám to udělat to auto je dovezeno z Německa
2 nejde to protože někdo měnil řídící jednotku
3 zkusili jsme načíst dva kódy které měli fungovat a nefungují atpod.

Když přišel tkzv. mechanik po napíchnutí zkusil dva nějaké kódy a sdělil že když zadá třetí kód
špatně tak auto zablokuje na půl dne a další tři pokusy k vzhledem k času bude mít až zítra. (bylo 14.00)
Tudíž mechanik a ten co mu zadal zakázku spolu usoudili že opravit auto nejde.
Když se každý z nich rozešel na jinou stranu šel jsem do kanceláře co s tím jde dělat.
Bylo mě opětovně sděleno že oni s tím nic dělat nemohou a po mé otázce na co mě tady dělali
klíč za 1400 kč když auto nenastartuji mě sdělili že si mám na internetu sehnat někoho kdo to
dokáže překódovat jestli to má cenu ješte do toho auta investovat.

Zjistil jsem že autorizovaný servis může být dobrý rodinný podnik na opravu jen něčeho a spíše
dělají špatné jméno značce Hyundai i autorizovanému servisu alespoň co se týče odbornosti, řešení
a přístupu k zákazníkům v tomto servise.

Je mezi vámi machr na vyrušení imobilizéru či překódování řídící jednotky?
Nebo máte kontakt na odborníka přes tuto problematiku?
Setkali jste se s tímto problémem?
Jak jste to vyřešili vy?
Znáte předběžnou cenu? Nebo to auto mám svěřit vrakovišti?

Za každou radu,nápad,kontakt či názor děkuji z olomouckého kraje Jarda
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „ACCENT“