Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Příspěvek od Hardcam »

Prevzato od kolegy z jineho fora:
http://www.youtube.com/watch?v=QC0aOZZDjq4
vsimnete si prakticky cely palety Hacek vcetne i40 sedan, video je z 28.11., ale muze byt i starsi..
ta oranzova odtahovka je H1 a na seriovy motory to nevypada ani u jedny z nich :mrgreen:
jezis tam bych se chtel podivat :lol:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Příspěvek od Nexus »

já zaregistroval bílou sonatu co mám já, od 50. sekundy :lol: :lol: jakože háček jim tam jezdí požehnaně, ale pro ně to nebude nic jinýho než pro nás škodovky, taky se za nima jentak neotočíš. Až na to, že jim tam jezdí víc hezkých sedanů :mrgreen: :mrgreen:

a ta černá odtahovka měla brutální fofry, když jsem viděl tu akceleraci :shock: V8 z genesise? :D
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Příspěvek od Hardcam »

Co je ta cerna nevim, ale H1 jako odtahovka se u nich normalne delala, jen k nam se zapomnela dostat, stejne jako mnoho jinych zajimavych aut a vybav do modelu, co tu v Evrope mame.
Sonaty jsou na videu Y3, EF obe generace, NF i posledni YF. Chybi tusim jen prvni generace a 94-97. Spis me zajima na konci ta Kia, co vypada jako Ceed sedan, to bych treba bral docela hned :mrgreen:
to co bouralo je SsangYong
btw, ta cerna limusina na 1:25 by taky mela byt Hacko, uz jsem ji nekde videl...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Příspěvek od lada 71 »

Tak původně jsem si myslel, že někdo zkolaboval, když se v místním tisku dočetl, že Škodovka oficiálně zveřejnila fotografie konceptu VisionD, ale teprve pak mi došlo, že takhle se tam pere obyčejná odtahová konkurence. Ale pánové, ruku na srdce, i když vezmu v úvahu, že jsou mezi vámi tací, pro které je značka :hyu: oblíbený koníček, při té nízké a podprůměrné kvalitě videa, jde podle mě jen těžko určit, co to tam jezdí za značky aut a už vůbec nejde se 100%-ní jistotou určit, co to je za konkrétní typy aut. Ale logicky se něco odvodit asi dá. Asi tak jako v PL, že to co se malého mihlo zprava, byl Polský Fiat Maluch :) .
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Příspěvek od Hardcam »

Myslim, ze to jde urcit pomerne snadno, pokud auta znas...taky se tam da najit BMW 3 Coupe :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Příspěvek od lada 71 »

Tak to smekám. Ale asi jsem se dostatečně nevěnoval provozu, já se spíš koukal po nějaké pěkné Korejské slečně na chodníku :-k .
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Příspěvek od Nexus »

no, já těch aut taky tolik nepoznal. Kvalita je nevalná a nebylo to primární na co jsem se zaměřil, spíš mě fascinuje kolik nehod se u tohohle výjezdu stalo? 1:20 určitě sejmul nějaký sloupky :mrgreen: 1:58 k tomu měl kurva blízko, 2:54 si tam nejspíš nevinný řidič prorazil cestu dalšíma středovýma svodidlama a nejednou to měl v křižovatce o hubu, no hodně zajímavý výjezd :lol: :lol:


každopádně kdybych měl pár peněz nazbyt a sviňskou dávku adrenalinu, tak si tam zaletím, koupím nějaký pořádný kousek korejské výroby /nošovice se fakt můžou jít bodnout/ a zpátky v novém autě, problém by byl kudy :mrgreen: v mongolsku po horách s domorodcema, v rusku by to na 80oktanový benzín nejelo, v kazachstánu nebo uzbekistánu by mi auto 1000x ukradli, pak bych pěšky po cestě mohl navštívit pakistán,... :mrgreen: ale určitě by to byl zajímavý výlet plný adrenalinu a zážitků, dokud bych byl živej :mrgreen: a v kontejneru na lodi to není ono, tam chybí ta dávka soutěživosti, jestli projedu následujících 30km :mrgreen: :mrgreen:
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Příspěvek od Hardcam »

Kazdyho prece zajima neco jinyho, po holkach taky koukam - ale asiatky me neberou, z Asie uznavam jen auta, nudle, sushi a elektroniku :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Příspěvek od Nexus »

tu Asii bych víc specifikoval, elektroniku z číny fakt ne :mrgreen: zato Taiwan nebo Japonsko úplně klidně :P
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Příspěvek od Hardcam »

Tak takovej Dobrodruh nejsem, mne staci jet kolem Chanova a uz vyhlizim bubaky :mrgreen:
zkusil jsem Bosnu a Hercegovinu a bylo to zajimavy, ale pro me uz celkem na hranici, policajty tam moc privetivy nemaj a v Peugeotu 309 bez klimy mi bylo dost vedro - svoje auto jsem mel tenkrat v servisu.

P.S.: z Ciny fakt jen ty nudle...:)
P.S.S: kurna, nak hodne hodin, ne? Ale spat nemuzu, protoze se dusim, tak holt vydrzim dal...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Příspěvek od Nexus »

známej taky projel Rumunsko, Bosnu,.. a nejednou to měl namále s autem a veškerýma věcma :mrgreen: :mrgreen:
spát musím, budíček už v 6:00 a hurá do školy, nějak se to ke konci semestru hromadí a nestíhám (proto sedím na klubu :mrgreen: )

ale mít na to odvahu, tak by to mohl být krásný měsíční výlet přes půl světa, nevím ale láká mě to :mrgreen:
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
Spajky007
**
Příspěvky: 347
Registrován: 13 úno 2011, 12:36
Bydliště: Praha 9 Vinoř

Re: Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Příspěvek od Spajky007 »

umité si to předstvavit u nás to by nechali kšeftů zasebou při této jízdě s majákama a houkačkou.
Hyundai Galloper II 2,5 TDI 4x4 rv.99 186.000 km spotř. 12L/100km prodáno
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 4x4 rv. 06 automat 64.000 km spotř. 9,9-14,5L/100km dle nálady -- a je prodaná
Octavia II Combi 4x4 1,9TDI a další auta
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Příspěvek od Yurii »

Tak pánové, kdo z vás by takovou pracovní káru nebral: http://www.teachenglishinasia.net/blogs ... 10782.html Soudě podle toho bílýho nárazníku u žluťáka, ne vždycky se jim povede dorazit bez škrábance :-D
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Re: Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Příspěvek od antek »

Nexus píše:

každopádně kdybych měl pár peněz nazbyt a sviňskou dávku adrenalinu, tak si tam zaletím, koupím nějaký pořádný kousek korejské výroby /nošovice se fakt můžou jít bodnout/ a zpátky v novém autě, problém by byl kudy :mrgreen: v mongolsku po horách s domorodcema, v rusku by to na 80oktanový benzín nejelo, v kazachstánu nebo uzbekistánu by mi auto 1000x ukradli, pak bych pěšky po cestě mohl navštívit pakistán,... :mrgreen: ale určitě by to byl zajímavý výlet plný adrenalinu a zážitků, dokud bych byl živej :mrgreen: a v kontejneru na lodi to není ono, tam chybí ta dávka soutěživosti, jestli projedu následujících 30km :mrgreen: :mrgreen:
Nic proti gustu, co jsi vyjmenoval je asi procházka růžovým sadem proti Severní korei
Accent LC CF1 1.3 2006
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zavody korejskejch odtahovek o kseft :)

Příspěvek od black_sheep »

je pravda, že jižní korea je vlastně pro nás ostrovní stát :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“