hyundai i20 WRC

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
Nightmare
*
Příspěvky: 72
Registrován: 05 srp 2007, 23:12
Bydliště: Uh. Hradiste

Re: hyundai i20 WRC

Příspěvek od Nightmare »

JJ spoiler vím. A mám ten pocit, že už měl být upraven i přívod vzduchu k brzdám (jiná díra v nárazníku :D ).
Huyndai Lantra 2.0l..modra metla
Reklama
 

mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: hyundai i20 WRC

Příspěvek od mmv »

tak nám oba chlapci ulomili přední kolo, proč mě to nějak nepřekvapuje :-k :-k :-k ale oni to ovařej, daj výztuhy a bude to zas o kousek bytelnější, holt tady se nevyplácí šetřit na materiálu tak, jako na našich autech [-X [-X [-X

hlavně že se všichni podivujou jaké :hyu: na soutěže vozí mega zázemí, včetně mega catteringu :-)
třeba jim VV poradil, že důležitý je marketing, pomluvit soupeře a tak, a výsledky se pak dostaví sami :-)
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Kim-Hyun-Sen
**
Příspěvky: 144
Registrován: 09 říj 2015, 11:05

Re: hyundai i20 WRC

Příspěvek od Kim-Hyun-Sen »

Nesledoval jsem situaci kolem nové i20WRC nějak podrobně , ale vzhledem k tomu že ji od poloviny minulého roku testovali a v prosinci její podobu oficiálně zveřejnili jsem tak nějak automaticky předpokládal, že ji nasadí od začátku nové sezóny. Teď jsem koukal na výsledky a nějaké obrázky z aktuálně probíhající RMC a oni jedou zase se starou verzí :evil: ](*,)
Nevíte někdo kdy hodlají vyrazit s novou? :-k

EDIT:
Tak teď jsem hledal líp a je to jinak. Jedou dvě nové a jen ten jejich béčkový tým jede ještě se starou. Měl jsem smůlu že na všech obrázkách co jsem viděl byla právě ta stará...
Jinak aktuálně Hayden Paddon na 4.místě za Citroenem a dvěma Poly před Fordem 8)
i20 1.1CRDi (2015)
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“