Levná kamerka do auta

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Levná kamerka do auta

Příspěvek od Richard555 »

má někdo tu kamerku za 900,- z nabídky autokelly zveřejněnou výše???? dá se použít???? nějakou bych chtěl, ale zas nepotřebuju full HD..... za x tisíc.....
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Reklama
 

ondrejkunc
*
Příspěvky: 12
Registrován: 15 čer 2015, 12:59

Re: Levná kamerka do auta

Příspěvek od ondrejkunc »

Mno.. tak uvidim.. pak dám třeba vědět... jak to dopadlo :)
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Levná kamerka do auta

Příspěvek od bony »

Richard555 píše:má někdo tu kamerku za 900,- z nabídky autokelly zveřejněnou výše???? dá se použít???? nějakou bych chtěl, ale zas nepotřebuju full HD..... za x tisíc.....
Bohužel odkaz na autokelly nikdy nefunguje tak jak má, tudíž tam žádná kamerka není. Napiš co to bylo zač.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Levná kamerka do auta

Příspěvek od Mexican »

ja som si kupil SJCAM (SJ4000), nie je to jednoucelova pastika len do auta ale aj na moto / bicykel / turistiku / potapanie. Cena 2000 kc vratane kopy prislusenstva a dvoch akumulatorov cez ebay. obraz krasny
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Levná kamerka do auta

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Byl to Benq DO BEGDVR13. Odkaz nefunguje, protože už není skladem.

Odkaz na manuál ale zatím funguje: http://www.autokelly.cz/Manuals/DO_BEGDVR13_manual.pdf
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Tak uplne to stejne jen s jinym nazvem jsem mel. Byl to des a hruza. Barvy nerealne zelena na semaforu byla fialova, zaznam nestihal snimkoval. SPZ necitelne ve dne, nocni provoz totalni tma a smouhy. Prisviceni nefunguje odrazi se od predniho skla. Tu co jsem kupoval po teto byla za cenu mam dojem 1200,- a je luxusni.
ondrejkunc
*
Příspěvky: 12
Registrován: 15 čer 2015, 12:59

Re: Levná kamerka do auta

Příspěvek od ondrejkunc »

Myslim si, že pokued člověk kupuje kameru, tak musí investovat aspoň 1000kč, jinak je kvalita opravdu otřesná, ale to je můj názor..
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Levná kamerka do auta

Příspěvek od mmv »

Mr. HYUNDAI píše:Byl to Benq DO BEGDVR13.
jenom taková technická poznámka ... všiml jsem si, žes uvedl značku BenQ (alias acer alias siemens) ale pozor todle vyrábí nějaká firma BENG což může být obrovský rozdíl !!!

také jsem koupil nějakoukameru, nějaký obrázky to udělalo, ale ve výsledku k prdu, pak jsem se nechal inspirovat zde na foru a koupil jsem dle zkušeností a nemůžu si jí vynachválit :-) takže dokud ti někdo nedá reference včetně natočeného videa jak v noci tak ve dne, tak já bych to nekupoval, podle toho co jsem koukal, tak tato bude hodně podobná té co jsem koupil za 270 Kč

při zběžném prohledání netu, to vypadá, že značka BENG bude "privátní" značka autokelly a vyrabí to nějakej OEM číňan dle sloganu " řekněte nám kolik tam chcete proužků a my vám vyrobíme Abidas
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
ondrejkunc
*
Příspěvky: 12
Registrován: 15 čer 2015, 12:59

Re: Levná kamerka do auta

Příspěvek od ondrejkunc »

Je fakt dobrý při koupi kouknout na youtube a shlédnout nějaký ty záznamy, jinak to prostě nemá cenu kupovat na blind. Kámoš měl kameru právě asi za 500 a když jí měl puštěnou, tak blbnulo nehorázně rádio, jako vypadávali frekvence, chvilku to nic nenaladilo tak sme nakonec poslouchali CD. :D
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“