Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Lejsany »

Martun píše:Pepan
čověče to jsem nevěděl že existuje seznam takovejhle výtahářů... =D> :lol: To je dobrý vědět.. A to je taháš Galem nebo traktorem? Jinak, s tím odklízením sněhu máš recht, taky máme ve vesnici chlápka co tovždycky protáhne, páč než by přijeli z města, tak můžem chodit pěšky. Kór letošní zima byla eňo ňůňo! :lol: Takhle mi zapadli auta přes noc. Ne v horách ale u Pardubic.... :roll:
Taky by sem Pepík měl napsat že ten seznam offandělů je sice veřejný, ale nabídka pomoci s vytažením platí pro členy offroadkomunity.
Alespon jsem to tak pochopil, je to jejich dobrovolná aktivita, myslím že většina se na nějakýho Frantu Vomáčku z Lochkova v jednu ráno klidně vykašle. Ke všemu asi budeš muset vědět nějakou přezdívku z offroadfora, nevím jestli se všichni znají jménem.
A ten zelenej Forest je asi nízko jako Galo.
Ted mimo téma.
Jinak jste byli celkem pěkný forum, mělo to svůj řád. Pepík Vám tady s toho udělal tlachárnu. Keců do všeho jak opice ch....k. Ale znalosti snad jen o tý kovařině, tam musím připustit že se mu občas něco povede. Ale jinak ](*,)
Do odborných témat by raději neměl nic psát. Tady už je s toho jenom pokec, takže svoje vlohy uplatní. Četl jsem do noci offforum, tam už se sklidnil, vetšina lidí tam ví 10x tolik, takže ho utlučou argumentama, tedy přispěvky se omezují na obrázky atp.
Neberte to jako napadání Pepíka, berte to jako radu jak usměrnit virtuálního tlachala. Jsem sice nováček, a on 9ti hvězdičkový generál, ale to přece nic neznamená. Každý, dle jeho slov si může psát co chce. Alespon to tak vysvětloval tomu Borkovi. A já nějak hvězdičky získat musím. O autech toho moc nevím, stejně jako Pepík, ale jak vidím tady to nevadí, mezi slepými jednooký králem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od black_sheep »

hosi, hlavne pro tebe pepino, jenom pripomenu,

ze svoboda jednotlivce konci tam, kde jineho zacina :!: a to si pamatuj.. nemuzu si pomoct, ale toho kecani tady je fakt vic nez dost a kdyz to vezmu z vlastni zkusenosti a potreboval jsem poradit, tak nikdy nic konstruktivniho, vzdy jsem si to musel vyresit sam. nejvetsi vahu uz tady pro me ma vyhledavac (jen to s nim musite umet) a historie celyho klubu :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

blecku ..tohle já vím moc dobře.. :wink:
však právě proto vůbec ani na jeho další příspěvky reagovat nebudu :wink:
protože tenhle člověk se tady registroval je proto aby buzil,otravoval,napadal,urážel rádoby zesměšnoval ...nic víc
proto jak sem psal prdím na něj..on se ukope sám a lidi si udělají obrázek samy...ostatně si už o něm dost lidí obrázek udělala
..další jeho příspěvky budou pouze důkazem jeho těžké nemoci
anebo jen slaboduchá povaha,schovávání za monitorem,srabáctví....
ostatně lejsany..dole číslo na mě máš..kde bydlím víš..dojed zavolej ..pořešíme to osobně..ale na tohle ty nemáš...tak jako někteří ostatní tady
raděj budou frajeři schovaní za monitorem :lol: :roll:
do odborných témat napíšu..pokud to má smysl vůbec něco řešit a pokud to pomůže tak napíšu
jinak pokecám potlachám..poznám...nebuzím dokud mě nikdo nenapdá,neuráží ,nepomlouvá atd..tak jako lejsany... :roll:

sory za opětovné zasíraní :wink:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Lejsany »

Pepíku, nejsi nemocný, nestalo se Ti něco? Ty neurážíš, nekopeš kolem sebe, že Ty jsi vystřízlivěl. S klesající hladinou alkoholu Ti klesá i sebevědomí? O jaké mé nemoci to pořád povídáš, nejsem duševně sláb. Možná nemáš jen dost přikyvovačů, možná čekáš nějakou pomoc z hůry. Kopat sám sebe nebudu, možná jenom lidem zde otevřu oči. Nepiš Pepíku do odborných témat, nemáš tam co říct a budeš za hlupáka. Díval jsem se na Tvé přispěvky, radu jsem však nenašel ani jedinou. Spíše tlachání o ničem, nebo příspěvek typu : O tomhle nic nevím, snad se najde někdo kdo poradí, ten je uplně nejlepší. Myslím že kdyby jsi ho nenapsal nic by se nestalo. Měl by jsi o jednu hvězdičku mín? Neměl, dohnal bys to jinde. Podle toho co stíháš za aktivitu bych řekl že u Vás má den 34hodin. Nebo nechodíš spát.
Máš pravdu, je spousta internet. hrdinů, budu tedy patřit k nim stejně jako Ty. Volat Ti nebudu, nemá to cenu, jestli mluvíš jako píšeš byla by to jen zkažená hodina mého i Tvého času. Budeš i nadále tlučhuba. Denně musíš vypotit aspon 16 příspěvků jinak by asi Tvůj život ztratil smysl, nebo se snad pletu?

Borek Tě odhalil docela brzo, i jeho dcera Tě odhadla přesně tak jak si Tě představuji i já. Prostý kluk z vesnice, nezkažený světem kolem sebe. Internet mu dodal sílu a odvahu. Bohužel je v Tobě i kus vidláka který si nevidí do úst a s..e si do huby tak až mu tečou h...a po bradě. Bohužel máš zastání u zdejšího admina, to je veliké + a výhoda. I když si myslím že admin by měl být naprosto nestranný protože spousta lidí proti adminovi nepůjde. Hodně úspěchů a brzké překonání 10tis. hranice Tvých bezduchých příspěvků. Někdo chytrý vyslovil myšlenku že forum je takové jako jsou jeho uživatelé, Pán Bůh zaplat že takových jako Ty není víc. To by totiž byl masakr. Takhle se tu spon občas dá najít něco smysluplného, naneštěstí Ty dokážeš zasrat takovou spoustu vláken že to dá dost práce se tím prokousat.
Myslím že offroad komunita je celkem ráda že se Tě zbavila, a vyléváš se jinde.
Zkus ještě facebook, tam by jsi mohl svoji vášen pro psaní trošku uplatnit.
Toto forum, má jasně nastavená pravidla. Divím se, že už Tě dávno někdo z moderátorů neusměrnil do patřičných mezí. Něco jiného je offforum, tam je možné vše, jsem se dočetl že i kvůli tomu bylo založeno. Tam ale zase nemáš takřka co říct, takže s Tebou rychle zametli. Ani tam asi není dovoleno vše.
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

seš nemocnej :( ...ted si to potvrdil znova
regnul ses sem jen kůli buzení.nic víc... :lol: piš jak chceš..urážej mě,ponižuj nic se nezmění..určitě né kůli tobě :wink:
nic méně schovanej za proxy server jakoby z ruska s galoperem ,kterého nikdo neviděl :lol: ..ještě prý :!: teda k tomu čerstvě propuštěnej z vězení..ty musíš bejt fajn týpek :lol:
přesně sem čekal co napíšeš..i s tím hrdinstvím ..to si fakt napsal dobře ..přesně to sedí na tebe..mě tady znají a celkem dobře a osobně:lol: zavolej mě..přijeď, rád to s tebou vyřeším a neschovávej se za monitor srabe :roll: buď aspon chvilku chlap a neschovávej se..jenže na to nemáš ...a s tím alkoholem mě mooc někoho připomínáš..toho si všimlo vícero lidí
k těm radám atd..je tady soukromá zpráva... :wink: je lepčí to řešit tam ..protože je odpověd rYchlejší :idea:
vůbec tady nejde o tom jak mylně píšeš že mám zastání admina..toho do toho vůbec netahej...on je nestranej.. :wink:
tvoje rádoby vtipné urážky o vesnici,hovnech,vidláků atd opět potvrzují tvojí nemoc..
nemáš tam něco dalšího?
dlouho sem se takhle nepobavil..hlavně tím jak píšeš o pravidlech a sám je porušuješ..s tebou je fakt prdel :lol:
:lol:
ale opět si mě to fakt nandal a čekám další snůšku prázdných příspěfků s cílem mě pouze pomĺuvit..to je jedinej důvod tvého registrování..s hyundaiem nemáš nic společného :roll:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Lejsany »

Ale Pepíku. Ty něco o zasírání vláken povídej. Dělaš to tady celou dobu. Ty lamo, prý sz, A rychlejší, nenech se vysmát. Nevíš nic a schováváš se za sz. Jsi odborník na všechno. Takovej brouk Pytlík.
Jsi i půldoktor, po netu jsi mi kvalifikovaně určil diagnozu, jsi i senzibil? Nebo senzidebil? Co je trefnější, Ty hrdino.
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

:lol:
opravdu nemocnej člověk...
čekám telefonát nebo návštěvu... :wink:
jináč tě prohlašuju za sraba za monitorem..nic víc
zbytek všichni vědí
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Lejsany »

Ty jsi vážně hrdina. Nemám kredit v telefonu, némám čím dojet. Zase pindáš vedle ve vlákně, zase nic neuděláš, pořád jen písmenka.
Jsi tlučhuba a tím zůstaneš. Nedá se ti věřit ani slovo, 3x výjezd s tahaním denně, když jak píšeš bydlíš skoro na konci světa, sakra to musí být na světě volů co tam jedou. Při Tvé úchylce vše fotit a vytahovat se, se nedá uvěřit tomu že jsi tahání nafotil jenom jednou.
Očekávat můžeš co chceš, tlučhubo. Dnes jsi limit splnil tak už mazej spinkat.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Yurii »

pepan píše:ten zelenej je snad tak vysoko jak galloper :lol:
Sakra člověk se tady chvilku nekouká a už to zase vypadá na ctipustej flejmwar... hoši tohle si řešte po SZ. Nechci se Pepana niják zastávat protože mi taky většinou spíš pije krev než aby stál na stejný straně barikády ale tenhle způsob výměny názorů zdá se mi poněkud nešťasným...

Jinak ty subárka pěkný, občas se dá i na Cardomain najít nějákej pěknej zvednutej Forester s pevnosťákama, šnorchlem a navijákem :-D :shock:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

lejsany :roll: ty internetovej srabe..seš srab ..nejseš ani trošku chlap ..vymluváš se na kredit..prosím tě ..kolik ti je? :lol: seš srab schovanej za monitorem.dej mě číslo já ti zavolám sráči zbabělej :roll:
a hlavně nemáš čím dojet- :?: :arrow: vždyt máš úřece galopera ne? :roll:
ostatně čekáme porát na fotky jak si slíbil

prosím tě dávej pozor co píšeš...vždycky se chytneš sám :lol:
k fotkám..jo rád fotím..rád to sem dám..noa?
aspon mám co fotit :lol:
pokud bys nebyl srab a zbabělec a dojel ,taky bys poznal,že tudma je tah na polsko a do jeseníků,takže provoz dost velkej a kdybys nebyl srab a zbabělec schovanej za monitorem,tak bys dojel v zimě..a poznal bys,že tady zapadne snad každej :lol:
k těm andělům-meleš hovna--anděl je vod toho aby -jelikož se nabídnul na dobrovolné vytáhnutí a pomoc- neřešil esli jeto vomáčka nebo lejsany... :roll:
pokud ti někdo zavolá a řekne ti aspon jak se jmenuješ a jakej máš aspoň nick a jakej má problém
je na uvážení anděla esli tam pojede nebo ne..tím myslím o lidech kteří na tohle narazili náhodou.pokud to bude někdo z offfora,tak pojedu a nebudu řešit esli je to lejsany nebo kokot...byl bych stejnej kokot jako kokot nebo lejsany..kterej to píše absolutně milně...tak jak to napsal on není o andělích ale o zmrdech.. #-o
vot toho tam sem abych zajel pomoct-od toho anděl :idea: :!:
lejsany
:!: málo vět si mě věnoval :shock: tak málo denergie si mě dal :!: jéžiš ty seš měkáč :roll: .prosím víc :lol: víc a houšť..dělej šup...pojd do mě.. :lol:
víc víc urážek, honem šup..na to seš kabrňák..jináč z tebe nic nevypadne...vono v tom lochu ti tu prdel a držku měli pořádně rozpíchat..třeba by se ti rozsvítilo..vidíš ,že ti tady na to každej sere :idea: :mrgreen:
:lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Mrn
*
Příspěvky: 13
Registrován: 20 črc 2010, 13:13

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Mrn »

Kur... tady se to mele jako i jinde. Nechci Vám do toho kecat, ale nebylo by od věci tohle vlákno trochu zkulturnit? Pokud je admin nestranej, tak to nesmaže, ale třeba hodí do jináho vlánka, jako je třeba žumpa, žabo-myší války nebo podobně. Přeji hodně zdaru chlapci.
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

Yurii píše:
pepan píše:ten zelenej je snad tak vysoko jak galloper :lol:
Sakra člověk se tady chvilku nekouká a už to zase vypadá na ctipustej flejmwar... hoši tohle si řešte po SZ. Nechci se Pepana niják zastávat protože mi taky většinou spíš pije krev než aby stál na stejný straně barikády ale tenhle způsob výměny názorů zdá se mi poněkud nešťasným...

Jinak ty subárka pěkný, občas se dá i na Cardomain najít nějákej pěknej zvednutej Forester s pevnosťákama, šnorchlem a navijákem :-D :shock:
:mrgreen:

já vyslíším tvé prosby a na jeho další nemocí ovlivněné výroky a příspěfky budu odpovídat do jeho SZ :wink:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Lejsany »

No dnes se překonáváš, máš myslim 30 nic neříkajiících šplechtů. Slovník máš tedy jako lehce retardovaný.
Nejde se s tebou dobře bavit, hned křičíš a nadáváš. Sprostě mluviš. Jsi prostě chudý duchem. Ale i takový dokazali zfanatizovat davy.
Vstup do politiky, uspěch máš zaručen, kecat Ti jde, dolad formu vyjadřování a budeš zmrd z parlamentu jak vyšitej.
Sz od tebe si nikdy nepřečtu, nedostane se ke mě totiž. Když si vhodně nadefinuješ pravidla pro sz ,hned to Tvou zprávu smaže.
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

:lol:
lejsany
jelikož tvé těžkou nemocí ovlivněné příspěfky jsou k ničemu..rozhodl jsem se nejdřív,že budu reagovat do sz
ale nakonec sem uvážil,že nebudu na tvoje příspěfky reagovat už vůbec :mrgreen:
pokud hledáš pomoc,obrať se na doktora s titulem ph dr..tam ti snad pomůže..tady ne :wink:
nehledě na to,že kážeš vodu piješ víno-viz zmrd atd a na to,že urážíš členy fora... :roll:
seš nemocnej :!:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Lejsany »

Pepíku, v záplavě Tvých hromad nadávek, slovo zmrd působí jako něžné pohlazení na duši. Nevím kde ted hledáš argumenty na svojí obhajobu, jsi važně sprostý pasáček ovcí. Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“