H.ovado na cestě

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re:

Příspěvek od lukis01 »

Selshig píše:Tringi: no možna jo a bude od něj klid ... jiank ten kruháč u vás je docela akční...minule jedu od havru te hlavní třídy na něj a předjíždí mě BMW asi tak ve 140 ti když je tam padesatka tak to byl jen malej detail ale v levem pruhu je to trošku o hubu tam vjed...hezky se to řizne do prava...jemu to uhlo a tak tak to vybral ale vím že docela hezky tuknul obrudník....ono pokažde vesměs jak tam jedu tak jsou dva v sobě v levem pruhu v tom kruhači...nejlepší kruháč je v ostravě u KOTASE v hrabuvce...
a divíš se že jsou v sobě? debil co dělal to značení...nad hlavou máš na vjezd do Havířova zcela jasně pouze 1 pruh, takže pokud chceš jet třeba do Karviné, případně na Šumbark a seš dostatečně rozkoukaný, tak pochopíš a najíždíš do rondlu vnitřním pruhem....ne tak zcela idioti, kteří využívají přerušované čáry v místě výjezdu z Unicorn pumpy a naprosto na drzofku tě střelí zprava před čumák do vnitřku..na pak mudruj :)
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: H.ovado na cestě

Příspěvek od black_sheep »

macháček píše:Vzhledem k tomu, že začala opět sezóna zběsilců a vrahů za volantem. Chtěl bych upozornit a červenej přiblble vytuněnej Golf IV s SPZ Ústí n/Labem. Že mne včera u nás sotval nechal jet po kruháči, to pominu. Pak se za mne nacpal a při výjezdu z něj mě předjel přes zebru a to v protisměru bylo docela husto. Když jsem ho asi po 5 km dojel v koloně, tak se opět nerozpakoval předjíždět, i když z protisměru jezdili auta a co hlavně blinkry mu vyloženěn nic neříkaji a zadní světla v tom tunění byli sotva vidět jestli svítí nebo ne. Jel v tom takovej mladej floutek, tak bacha na něj na cestách, ať nám někomu nezavaří.
možná trošku programátorskej vtípek, ale já bych tu jednu větu maličko vylepšil takovým trošku regulárním výrazem.

Chtěl bych upozornit na [červenej|oranžovej|zářivě zelenej] přiblble vytuněnej [Golf[II|III|IV|V]|Hondu Civic|Felicii|Octavii|krám alespoň 10 let starej] s SPZ [Ústí n/Labem|Liberec|Praha|Brno|Ostrava|..a-zA-Z...] :lol: 8)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od Tringi »

lukis01 píše:
Selshig píše:Tringi: no možna jo a bude od něj klid ... jiank ten kruháč u vás je docela akční...minule jedu od havru te hlavní třídy na něj a předjíždí mě BMW asi tak ve 140 ti když je tam padesatka tak to byl jen malej detail ale v levem pruhu je to trošku o hubu tam vjed...hezky se to řizne do prava...jemu to uhlo a tak tak to vybral ale vím že docela hezky tuknul obrudník....ono pokažde vesměs jak tam jedu tak jsou dva v sobě v levem pruhu v tom kruhači...nejlepší kruháč je v ostravě u KOTASE v hrabuvce...
a divíš se že jsou v sobě? debil co dělal to značení...nad hlavou máš na vjezd do Havířova zcela jasně pouze 1 pruh, takže pokud chceš jet třeba do Karviné, případně na Šumbark a seš dostatečně rozkoukaný, tak pochopíš a najíždíš do rondlu vnitřním pruhem....ne tak zcela idioti, kteří využívají přerušované čáry v místě výjezdu z Unicorn pumpy a naprosto na drzofku tě střelí zprava před čumák do vnitřku..na pak mudruj :)
Je pravda, že když ho otevřeli nově, tak jsem byl při prvních dvou průjezdech taky trochu vyplašený a divil jsem se, co to tam vzniklo. Ale teď na kruháč v Havířově nedám dopustit. Je to vymyšlené dobře, i přes semafory se plynulost a průjezdnost výrazně zvedla. Především pak při nájezdu ze šumbarku/tesco, a ta tam jsou X-minutová čekání ve špičce, až řidič přede mnou dostane odvahu do něj vjet a do nějaké mezírky se vlézt.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: H.ovado na cestě

Příspěvek od -JxD- »

možná trošku programátorskej vtípek, ale já bych tu jednu větu maličko vylepšil takovým trošku regulárním výrazem.

Chtěl bych upozornit na [červenej|oranžovej|zářivě zelenej] přiblble vytuněnej [Golf[II|III|IV|V]|Hondu Civic|Felicii|Octavii|krám alespoň 10 let starej] s SPZ [Ústí n/Labem|Liberec|Praha|Brno|Ostrava|..a-zA-Z...] :lol: 8)[/quote]

Ještě bych doplnil, že objem motoru (spojený s výkonem) je vždy nepřímo úměrný míře oplastování a tuzingu :)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: H.ovado na cestě

Příspěvek od black_sheep »

to je vidět zde na klubu v případě coupe. dvoulitr má málokdo potřebu tuninigovat, zato 1.6 se toho dočká velice pravděpodobně. kde chybí výkon, tam přichází na řadu plasty, laminát a jiné hovadiny :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Re: H.ovado na cestě

Příspěvek od ryba »

kde chybi vykon, je treba odvaha
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Re: H.ovado na cestě

Příspěvek od potki »

main car - 2013 - Audi Q7
second car - 2011 - ix 35, 4x2, Style, 1.7 CRDi, 5 l/100 km
third car - 2010 - Renault Megane III, coupe, Dynamique, 1.4 TCe, 8 l/100 km[/u]
before
2007 - Accent 1.4, Dynamic
2006 - Getz 1.1i, Basic
1996 - Accent 1.5, GLS
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: H.ovado na cestě

Příspěvek od Mexican »

toho Cayenna trafil krasne ;-) uplne destruction derby
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: H.ovado na cestě

Příspěvek od mirpie »

jsem zvědavej, kdo upozorní na mě. Cesta z Brna do NOvého Města na Moravě, za tmy, v husté mlze. Všichni mě brzdili, jeli tak 40km/h a všichni rozsvícené zadní mlhovky (v noci ](*,) ), takže když jsem je postupně dojel, dobře mě oslňovali. Já měl tempo 75-80km/h, pravda, neměl jsem čas se podívat ani do zrcátka, protože vidět toho moc nebylo a musel jsem se hodně soustředit na jízdu a směr at už podle stromů nebo patníků. Téměř každého, koho jsem dojel a po chvíli rozmýšlení předjel, mě to napálil do zrcátka dálkovýma, asi že jsem neměl zapnutou zadní mlhovku nebo co.....Jen jeden jedinej byl soudný a po té co jsem ho dojel, si to zadní červené protivné světlo vypnul. Po předjetí jsem mu dělal vodiče a výrazně zrychlil, z těch 40km/h na mých 80km/h, ale to jen do doby, než jsem předjel dalších 10 pomalu jedoucích aut.
Některé opravdu nechápu. Mě nevadí že se táhnou, že se bojí, či že na vyšší rychlost v dané situaci nemají, každý at si jede na co má. Ale nemusí mě trestat za to, že já dokážu jet 2x rychleji.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: H.ovado na cestě

Příspěvek od lada 71 »

mirpie: Co je pointou tvého příspěvku? Cos nám tím chtěl povědět a co si z toho máme odnést do života?
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
M.4.K
**
Příspěvky: 133
Registrován: 16 čer 2010, 08:57
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: H.ovado na cestě

Příspěvek od M.4.K »

to lada71:
Pointa byla ze se ptal kdo na nej upozorni :D
Pak nam napsal duvod proc :D
A pak svuj nazor :D

to mirpie:
moc dobre vim o cem mluvis, kdyz sem jel minulej rok od tebe tak jsem jel taky na NMnM a zazil jsem tu mlhu taky a byl to fakt hnus..fuj!

Jinak kdybych sem mel psat H.ovada na cestach tak se nedopisu:D:/
Hyundai Coupe 2.0 16V - LPG
Skoda Felicia 1.3i - ex
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: H.ovado na cestě

Příspěvek od mirpie »

nečekal jsem, že to někdo nepochopí.
Autor tím chtěl říci, že hovada nejsou vždy ti nejrychlejší. Dále že hovado je ten, kdo nevypne zadní mlhové světlo po té, co ho dojede jiné vozidlo, hovado je, když má nutkání v noci posvítit dálkovými světly do zpětných zrcátek řidiči, jež ho předjel v mlze, kde on jede téměř 2x pomaleji. Dále zmíním, že hovado je každý, kdo nedá znamení blinkrem při objíždění cyklisty či chodce byť vůbec nepohne volantem, dále když ignoruje blikat při změně směru jízdy, či přejíždění z pruhu do pruhu, či vyjíždění z kruhového objezdu, či přejíždění křižovatek na oranžové (právně žluté) světlo, jen at to ještě stihnu a následně protroubit auto před ním, který daný úmysl nemá a raději zastaví, div se mu ten ignorant málem nepodívá do kufru.
Setkávám se s výše uvedeným čímdál častěji.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Re: H.ovado na cestě

Příspěvek od potki »

mirpie
"Cesta z Brna do NOvého Města na Moravě, za tmy, v husté mlze. Všichni mě brzdili, jeli tak 40km/h.... Já měl tempo 75-80km/h, pravda, neměl jsem čas se podívat ani do zrcátka, protože vidět toho moc nebylo a musel jsem se hodně soustředit na jízdu a směr at už podle stromů nebo patníků."

Akoze prepac, ale myslim, ze to hovado si bol v tomto pripade ty. Ked spomaluju 1 alebo dvaja, je to obvykle tym, ze ide o zaciatocnikov, ale ked spomaluju vsetci, tak ide o prisposobenie jazdy poveternostnym podmienkam alebo si myslis, ze sa zrazu okolo teba vyskytli desiatky zaciatocnikov? Ako je to statisticky pravdepodobne? Nebol som tam, ale ak popisujes, ze si sa na ceste riadil podla stromov, ci patnikov, tak to muselo byt dost zle. Vodic ma jazdit tak, aby bol schopny zastavit vozidlo na vzdialenost na ktoru vidi - co keby na ceste napr. lezal zraneny chodec? Ubrzdil by si to takym stylom jazdy?
Drzim palce, aby ti moj pokec nieco dal skor kym nesposobis nejake nestastie. :(
main car - 2013 - Audi Q7
second car - 2011 - ix 35, 4x2, Style, 1.7 CRDi, 5 l/100 km
third car - 2010 - Renault Megane III, coupe, Dynamique, 1.4 TCe, 8 l/100 km[/u]
before
2007 - Accent 1.4, Dynamic
2006 - Getz 1.1i, Basic
1996 - Accent 1.5, GLS
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: H.ovado na cestě

Příspěvek od lada 71 »

Víceméně to cítím tak, jako potki. Co je nešvar 95% řidičů s používáním zadních mlhovek, mě taky někdy štve. Pokud jedu se zaplými zadními mlhovkami a jsem poslední a za mnou nikdo nejede, tak v momentě, kdy mne někdo dojede a já tím pádem již nejsem poslední v řadě, tak zadní mlhovky vypínám. Ale předjíždění za hodně snížené a špatné viditelnosti, není v žádném případě o řidičském umění a profesionalitě, ale jen a především o "štěstí". To auto v protisměru je prostě vždy vidět na poslední chvíly a najednou tam je!! Pokud ty v husté mlze jedeš 75 - 80km/h, začneš předjíždět a v protisměru najednou jede "louda" jen 45km/h, tak se vzájemně spozorujete a nestihnete zareagovat ani jeden. Promiň mirpie, ale tvůj popisovaný jízdní styl, který je pro tebe zřejmě hrdinský, tak pro mne to je prasárna a bezohlednost k ostatním a snad to pochopíš, až se budeš v podobné situaci dívat v protisměru do potkávacích světel kamionu. Ale v žádném případě ti tuto situaci nepřeju [-X .
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: H.ovado na cestě

Příspěvek od mirpie »

ale kuš, žádný hrdinství, žádná profesionalita. Jedu si svým tempem, to je celý. A vozím v autosedačce prcka, nepředjížděl bych nikdy, kdybych neměl jistotu, tak ze mně nedělejte piráta silnic. Jezdím třeba rychle, ale s rozvahou. A předjíždění v mlze ve dne nebo v noci je velký rozdíl. Naopak vy si sáhněte do svědomí, kolikrát jste byli líní drbnout do páčky blinkru při míjení cyklisty či chodce, kdy ten za vámi o něm ví, až když ho má 5m před sebou.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“