H.ovado na cestě

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

viděli jste ho včera v televiznicvh novinach na nově toho machra???pry at si každy zamete před svym prahem...oproti němu tam mam čisto hovado...a pry jen přestupek že řekl že to řidila osoba blizka a na kameru řekne byl jsem to ja...prase
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Viděl.Jeho drzost nezná mezí :evil: .Zastřelit ho vola :!:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

včera si jedu domu a prostě odbočuji dol eva najedu si do odbočovaciho pruhu v protisměru nic řikam fajn skoro točim volantem najednou jsem si všim zablesku v levym zrcydku divam se a magor si předjiždí přes protisměr celou kolonu..čumim na to jak vul...navicmagor kdybych si ho nevšim a střelil ten volant do leva tak ho odstřelim na chodník na přechod kde stalo tak šest lidi a z toho dvě maminy s kočerkem...prase....nevim co to měl za typ auta nějake černe male prditko vytuněne.....pak ve svinově unadraži sražen chlap na motorce autem nevím či to byla vina a dneska zase v porubě u garaži na přechdě sražen chodec...hnusna kalž krve tam byla....hnus co seděje zas na cestach..se otepluje tak se zase apr lidem rozehřali mozky...nebospiše ten prd co maji v hlavě...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

Selshig píše:viděli jste ho včera v televiznicvh novinach na nově toho machra???pry at si každy zamete před svym prahem...oproti němu tam mam čisto hovado...a pry jen přestupek že řekl že to řidila osoba blizka a na kameru řekne byl jsem to ja...prase
co se stalo, co se stalo? ja byl v pryc..
selsing: jak pises ze te vzal z leva. tak si vem kdybys uz odbocoval tak nejen ze bys ho trochu odhodil ale ty bys zustal na rok v sadre. naraz takhle ze strany musi bolet
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

Borek píše:
trucker100 píše:Když to vidím tak se mi otáčí kudla v kapse...
Nenapsal bych to lépe.Jak psal Macháček-návěs přes silnici .....a jaký byl machýrek. :?
to spis ten tank
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

vlastaFR píše:
Selshig píše:viděli jste ho včera v televiznicvh novinach na nově toho machra???pry at si každy zamete před svym prahem...oproti němu tam mam čisto hovado...a pry jen přestupek že řekl že to řidila osoba blizka a na kameru řekne byl jsem to ja...prase
co se stalo, co se stalo? ja byl v pryc..
selsing: jak pises ze te vzal z leva. tak si vem kdybys uz odbocoval tak nejen ze bys ho trochu odhodil ale ty bys zustal na rok v sadre. naraz takhle ze strany musi bolet
to video co jsem tu daval jak ten magor jel v tom autě jak střeleny tak byl v televizi a řikal že to je v pohodě atd taka jizda koukni na archiv tv nova...
jinak přesně se mto ta myslel odbočit on ve mě a kura zase mužu byt na rok v nemocnici jak kdysi když mě sestřelil jeden magor autem když sem jel na kole...jiank ten chlap by přinejmenšim těžce zaranil ty lidi na to mpřechodu tam....
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Selshig píše:včera si jedu domu a prostě odbočuji dol eva najedu si do odbočovaciho pruhu v protisměru nic řikam fajn skoro točim volantem najednou jsem si všim zablesku v levym zrcydku divam se a magor si předjiždí přes protisměr celou kolonu..čumim na to jak vul...navicmagor kdybych si ho nevšim a střelil ten volant do leva tak ho odstřelim na chodník na přechod kde stalo tak šest lidi a z toho dvě maminy s kočerkem...prase....nevim co to měl za typ auta nějake černe male prditko vytuněne.....
ostrava, za krajským úřadem, směr na vítkovice; kolem půl šesté jsem dojel k semaforu, blikla mi zelená, ale koutkem pravého oka jsem zahlídl modré blikačky tak stojím, přifičeli policajti a řízli to doprava směrem kterým jezdím, tak jsem se pustil za nimi abych o tu šou nepřišel ;-) ...ale po pár set metrech ho měli, jakási nízká vytuněná černá plechovka ...třeba to byl ten samý a třeba už je bez řidičáku :twisted:
ale stejně, dneska na rudné, cestou do práce, kolem mě zase dělal magořiny jakýsi blb ve starém černém (opět) golfu :|
a cestou domů do Havru, u velkého kruháče, v příkopu (a že je ku*va hluboký) skončilo jakési modré, středně staré suzuki
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

Tringi: no možna jo a bude od něj klid ... jiank ten kruháč u vás je docela akční...minule jedu od havru te hlavní třídy na něj a předjíždí mě BMW asi tak ve 140 ti když je tam padesatka tak to byl jen malej detail ale v levem pruhu je to trošku o hubu tam vjed...hezky se to řizne do prava...jemu to uhlo a tak tak to vybral ale vím že docela hezky tuknul obrudník....ono pokažde vesměs jak tam jedu tak jsou dva v sobě v levem pruhu v tom kruhači...nejlepší kruháč je v ostravě u KOTASE v hrabuvce...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

http://www.novinky.cz/clanek/133794-rid ... -ujel.html

kura chlapi ja jel včera kolem...odpoledne po třeti hodině...stali tam policiste a před čumakem měli kaluž krve tak metr na metr...v pravo stala octavka tmava ale ta neměla nic na autě podřeneho rozbiteho jsem si řikal ten asi ujel a ted to tady čtu....když sem viděl tu kaluž a ten zbytek kolem tak jse si myslel že to musi byt dost važny...tohle je hovado řidič...ja sem taky srazil maleho kluka který mi nečekaně skočil z poza aut do cesty (nebylo ta ma vina) a nechapu jak někdo muže ujet ...ja byl v šoku a třepakl se jak ratlik par hodin z toho...nerozumim charakteru toho člověka co dokaže ujed...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

kurna posledni dobou se tu takovych veci hromadi strasne moc. NEOMEZIME TO NACHVILY?????????
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

mysliš zabranit nehodam nebo nepsat o tom tady....
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

zabranit nehaodam bohuzel nepude. asi beru zpet co sem napsal vzdyt je to fuk
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Na silnicích je to čím dál větší džungle. :?
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

Borek píše:Na silnicích je to čím dál větší džungle. :?

ono to bude spis konstantni jen kdyz se o tom zacne mluvit tak si toho clovek vsima vic a i vic mu to leze do palice
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: H.ovado na cestě

Příspěvek od macháček »

Vzhledem k tomu, že začala opět sezóna zběsilců a vrahů za volantem. Chtěl bych upozornit a červenej přiblble vytuněnej Golf IV s SPZ Ústí n/Labem. Že mne včera u nás sotval nechal jet po kruháči, to pominu. Pak se za mne nacpal a při výjezdu z něj mě předjel přes zebru a to v protisměru bylo docela husto. Když jsem ho asi po 5 km dojel v koloně, tak se opět nerozpakoval předjíždět, i když z protisměru jezdili auta a co hlavně blinkry mu vyloženěn nic neříkaji a zadní světla v tom tunění byli sotva vidět jestli svítí nebo ne. Jel v tom takovej mladej floutek, tak bacha na něj na cestách, ať nám někomu nezavaří.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“