Takhle se nejezdí

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Nojo no jsou to zmrdi ale bacha na mamrdy v Mercedesech,BMW,Audi atd.
Pokud mají úplně černý okna na celém autě tak si koleduješ jen o malér.
Kamoš mi říkal že jeho strejc je docela pěkná gorilka a že takhle zaprasil z MLkem.On ho předjel,zablokoval vylítnul k jeho dveřím a po otevření na něj koukala hlaven od bouchačky :evil:
Takže bacha.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

Korálek píše:Nojo no jsou to zmrdi ale bacha na mamrdy v Mercedesech,BMW,Audi atd.
Pokud mají úplně černý okna na celém autě tak si koleduješ jen o malér.
Kamoš mi říkal že jeho strejc je docela pěkná gorilka a že takhle zaprasil z MLkem.On ho předjel,zablokoval vylítnul k jeho dveřím a po otevření na něj koukala hlaven od bouchačky :evil:
Takže bacha.
Právě kvůli takovým situacím, nebo dohadům o tom co se stalo např. při nehodě, vážně uvažuju o nějaké kameře jako mají policajti, např. jedna by snímala situaci před autem, druhá za autem, technicky by to nemusel být takový problém. Záznam by se vždy přemazával, v případě nějaké události by jej stačilo před vymazáním zkopírovat. Vůbec nemám představu kolik by to stálo, ale za úvahu to možná stojí, dalo by se to využít i třeba v případě vandalismu a pod., nevím třeba je to blbost ...
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Lukino píše:
Korálek píše:Nojo no jsou to zmrdi ale bacha na mamrdy v Mercedesech,BMW,Audi atd.
Pokud mají úplně černý okna na celém autě tak si koleduješ jen o malér.
Kamoš mi říkal že jeho strejc je docela pěkná gorilka a že takhle zaprasil z MLkem.On ho předjel,zablokoval vylítnul k jeho dveřím a po otevření na něj koukala hlaven od bouchačky :evil:
Takže bacha.
Právě kvůli takovým situacím, nebo dohadům o tom co se stalo např. při nehodě, vážně uvažuju o nějaké kameře jako mají policajti, např. jedna by snímala situaci před autem, druhá za autem, technicky by to nemusel být takový problém. Záznam by se vždy přemazával, v případě nějaké události by jej stačilo před vymazáním zkopírovat. Vůbec nemám představu kolik by to stálo, ale za úvahu to možná stojí, dalo by se to využít i třeba v případě vandalismu a pod., nevím třeba je to blbost ...
Nad něčím takovým jsem taky uvažoval, včetně vlastní GPS lokalizace, dokonce jsem měl připravené řešení, technicky to je relativně jednoduché ale finančně dost náročné, proto jsem si to prozatím nestavěl. V případě zájmu můžu přepsat detaily i sem na fórum, ale určitě tady budou i tací, kdo se tím zabývají profesionálně.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

Korálek píše:Nojo no jsou to zmrdi ale bacha na mamrdy v Mercedesech,BMW,Audi atd.
Pokud mají úplně černý okna na celém autě tak si koleduješ jen o malér.
Kamoš mi říkal že jeho strejc je docela pěkná gorilka a že takhle zaprasil z MLkem.On ho předjel,zablokoval vylítnul k jeho dveřím a po otevření na něj koukala hlaven od bouchačky :evil:
Takže bacha.
hlaven na tebe muze koukat i kdyz se na nekoho blbe podivas. z toho strach nejak nemam. a nemyslim ze by me nekdo sejmul uprosterd kolony. ale jasny dneska je mozny vsechno
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“