Zľava pri kúpe

Návody - demontáže, opravy

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
dibarbora
*****
Příspěvky: 2085
Registrován: 05 úno 2018, 14:53
Bydliště: Žilina

Re: Zľava pri kúpe

Příspěvek od dibarbora »

Tieto porovnania % zliav medzi krajinami nikam nevedú. Treba porovnať finálnu cenu, za koľko kto kúpil vzhľadom k výbave. Každý importér má inú cenovú a výbavovú stratégiu. Minimálne v porovnaní so SK má v CZ predajca určite väčší priestor na zľavy. A fleet zľavy - ak sa k nej retailový klient dostane, tak sa oplatí hlavne pri kúpe za hotové. Pri použití finacovania od dealera sa úspora dosť scvrkne (vyššie poplatky a vyššia poistka) - aspoň keď som kupoval, tak to vychádzalo.
Hyundai Tucson NX4 Shine+, 1,6TGDi, 110,1kW, 2WD MT6 bez náznaku hybridu
ex.Hyundai i30 kombi PDe Family 1.4 T-GDI 6st.
Reklama
 

intdriver
*
Příspěvky: 23
Registrován: 01 lis 2019, 11:03

Re: Zľava pri kúpe

Příspěvek od intdriver »

Zdravim, jak dobra nabidka se Vam zda Fastback, 1.4, automat, ultimate, metaliza, skladovka, 520k?
Diky moc
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDI, 7DCT, Ultimate
Uživatelský avatar
sarin007
*****
Příspěvky: 2089
Registrován: 26 říj 2012, 11:32
Bydliště: Písek

Re: Zľava pri kúpe

Příspěvek od sarin007 »

Pokud vycházím z ceníkový ceny bez panorama střechy a po započtění 40 tis. prémie, tak je cena 576 890,- Kč. Takže cena 520 se mi nezdá špatná, ale rozhodnutí je hlavně na tobě, co se jednomu může zdát ok, jiný může považovat za drahé. Jako cena se mi zdá celkem dobrá, to ještě neznamená, že nemůže být lepší nebo naopak dražší. Za mě je rozumná :-k
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136KW, A/T, Style Premium, barva Ara Blue +
Hyundai i30 Fastback, 1.4 T-GDI, Style, barva červená

Hyundai Elantra Style Premium, 2011, světle modrá
Renault Scenic 1.9 dCi r.v. 2002
Peugeot 306 r.v. 1996
VW Golf I r.v. 1979
intdriver
*
Příspěvky: 23
Registrován: 01 lis 2019, 11:03

Re: Zľava pri kúpe

Příspěvek od intdriver »

Bude to muj druhy Hyundai, tak to doufam 4 roky bude slapat, jak ma :)
Samozrejme zimni komplety, nejake koberecky v cene jsem uhadal.
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDI, 7DCT, Ultimate
Mirco
*
Příspěvky: 21
Registrován: 18 zář 2019, 14:31
Bydliště: Úhonice

Re: Zľava pri kúpe

Příspěvek od Mirco »

cena víc než dobrá... =D>
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Zľava pri kúpe

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

S ohledem na to co se aktuálně dá (přesněji řečeno NEDÁ), je to velice slušná cena =D> !
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
mar72
*
Příspěvky: 14
Registrován: 08 lis 2019, 19:21

Re: Zľava pri kúpe

Příspěvek od mar72 »

Ahoj, uvažuji o koupě i30-ky. Dnes jsem si byl domluvit zkušební jízdu a tak nějak předběžně jsem se bavil o délce dodání kdybych auto objednal, spolehlivosti atd a mimo jiné jsem se zeptal zda je možná nějaká sleva od prodejce. Bylo mi řečeno že v tuto chvíli mi prodejce není schopen poskytnout vzhledem k zvýhodnění už přímo od Hyundai žádnou slevu. Chtěl bych se zeptat zda má smyl objíždět další prodejce nebo ne. Zatím jsem byl jen v jedné prodejně. Dík za každou radu.
Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi 103kW DCT 2020
Uživatelský avatar
hafush
**
Příspěvky: 272
Registrován: 25 srp 2017, 22:51

Re: Zľava pri kúpe

Příspěvek od hafush »

Určitě zajeď jinam. Slevu určitě dostaneš cca 80t z původního katalogové ceny.
Pokud teď soucet všech slev a akcí je cca 50t , tak reálně podle mně můžou minimálně ještě 20t slevit.
Hyundai i30 kombi 3.gen 1,0 T-GDI Trikolor+Komfort Ara Blue (09/2017) Arouš
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Zľava pri kúpe

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Sice jsme na VV nadávali, ale šlo za něj ledacos. To už teď nejde. Ceníky byly komplet překoncipovány, nasadily se bonusy a prostor je najednou minimální ](*,) . Takže k tomu co je v tuto chvíli na papíře se dá získat už jen málo :( . Ve 20.000,- už nevěřím. Pokud se nenarazí na auto, kterého se potřebuje dealer zbavit tak bych na víc jak desítku nesázel :wink: .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Raikin
**
Příspěvky: 135
Registrován: 30 pro 2018, 09:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zľava pri kúpe

Příspěvek od Raikin »

mar72 píše: 08 lis 2019, 20:19 Ahoj, uvažuji o koupě i30-ky. Dnes jsem si byl domluvit zkušební jízdu a tak nějak předběžně jsem se bavil o délce dodání kdybych auto objednal, spolehlivosti atd a mimo jiné jsem se zeptal zda je možná nějaká sleva od prodejce. Bylo mi řečeno že v tuto chvíli mi prodejce není schopen poskytnout vzhledem k zvýhodnění už přímo od Hyundai žádnou slevu. Chtěl bych se zeptat zda má smyl objíždět další prodejce nebo ne. Zatím jsem byl jen v jedné prodejně. Dík za každou radu.
Kdyz jsem kupoval svou prvni i30 (druha gen, rv 2017), tak jsem obepisoval skoro vsechny prodejce v CR a ty rozdily byly opravdu obrovske. Napsal jsem kazdemu, ze mam vazny zajem o koupi, napsal jsem vybavu, kterou bych chtel a at mi poslou nabidku. Nekteri se ozvali, jini ne, kazdopadne rozdily byly velke. Nekde nabizeli jen navic koberecky a nejake prislusenstvi v nejake cene, jinde nabizeli slevy v rozmezi 20-80 tisic :) Takze jsem jel z Ostravy do CB :)

Ale treba je to ted bez VV jinak.
Obrázek
Hyundai i30 Fastback - 2018 - 1.4 T-GDI DCT - 103kW - Style Ultimate
Skoda Fabia - 2018 - 1.0 TSI - 81kW - Style+
Hyundai i30 combi II 2017 - 1.6 MPI - 88kW
Hyundai Getz 2003 - 1.1 - 46kW
Toyota Yaris 2006 - 1.3 VVTi - 64kW
Audi A3 1997 - 1.8 - 92kW
tempest
**
Příspěvky: 453
Registrován: 22 říj 2012, 16:09

Re: Zľava pri kúpe

Příspěvek od tempest »

Mr. HYUNDAI píše: 08 lis 2019, 20:36 Sice jsme na VV nadávali, ale šlo za něj ledacos. To už teď nejde. Ceníky byly komplet překoncipovány, nasadily se bonusy a prostor je najednou minimální ](*,) . Takže k tomu co je v tuto chvíli na papíře se dá získat už jen málo :( . Ve 20.000,- už nevěřím. Pokud se nenarazí na auto, kterého se potřebuje dealer zbavit tak bych na víc jak desítku nesázel :wink: .
Známý se teď dostal z 576 000 na cca. 509 000. Bonus 40 000 + 25 000 (nebo tak nějak). Ještě před rokem šlo udělat 22% slevu z ceníkové ceny. Tzn.,že minulý rok by se dalo dostat z 576 na 460 (odhady). Teď už to tak nejde? VV byl pacient, ale výhoda pro koncového spotřebitele v ceně byla nemalá.
dibarbora
*****
Příspěvky: 2085
Registrován: 05 úno 2018, 14:53
Bydliště: Žilina

Re: Zľava pri kúpe

Příspěvek od dibarbora »

VV by som za tým nehľadal, skôr je to príprava na zdraženie v dôsledku co2 výpalného.... keby ostal, bolo by to asi podobné.
Hyundai Tucson NX4 Shine+, 1,6TGDi, 110,1kW, 2WD MT6 bez náznaku hybridu
ex.Hyundai i30 kombi PDe Family 1.4 T-GDI 6st.
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Zľava pri kúpe

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Každý máme svůj názor na základě informací které máme :wink: .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Casey27
**
Příspěvky: 101
Registrován: 19 pro 2016, 21:02

Re: Zľava pri kúpe

Příspěvek od Casey27 »

Jj přesně tak, každý máme svůj názor a své informace. Dovolím si také napsat svůj názor ..... Jaká byla výhoda koncového zákazníka za VV? Podle mě je na tom koncový zákazník prakticky stejně jako dřív. Jenom se smázly rozdíly mezi zákazníkem co přijde a koupí a tím co vyjednává. Takže ano ten co vyjednává najednou přišel o pocit co vše dokázal usmlouvat, ale cenu má podobnou jako dřív. A ten co vyjednávat neumí a nechce, tak má dobrou cenu "bez práce". Jako příklad uvedu ceny na mé konfiguraci... když jsem kupoval 9/17, tak ceníková cena byla 520... po jednání jak na tureckém trhu jsem se dostal cca na 390(započteny i částky co bylo přidáno k vozu zdarma). Dnes je ceníkově stejné vozidlo za 430 a pokud odečtu cenu za zim komplety + tank karta a podařila by se třeba desítka dolů, tak jsem na tom prakticky stejně jako tenkrát.
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Zľava pri kúpe

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

VV byl pacient, ale občas vytvářel prostor, který už byl docela znát.
Komplety no comment, já bych to na auto nedal, takže za mě nula. Tank karta? Počítal jsi to? Při ročním nájezdu 20.000 km Ti "ušetří" pětikilo ročně! Za tuhle cenu CCS svoje osobní údaje fakt nesvěřím!
Pojištění a financování tu bylo už dřív.
Shrnuto, za VV jsem se pohyboval u koncových cen o cca 10% níž než kde jsem aktuálně :( .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Jak na to“