GDS :)

Návody - demontáže, opravy

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

GDS :)

Příspěvek od copper5252 »

Ahoj mám dotaz nevíte jaká aktualizace pro GDS obsahuje motory T-GDI ? a "nové auta"
aktualizace 2015 2016 2017 nemá motory T-GDI ! skusil jsem všechyn aktualzaci jak USA tak EU tak indie ani v jedné nejsou !
tak by mně zajimalo kde mechanici chodi na "navody" k těmhle motorum ?

pokud někdo mněl zajem o aktualizace na GDS tak SZ
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
Reklama
 

dibarbora
*****
Příspěvky: 2085
Registrován: 05 úno 2018, 14:53
Bydliště: Žilina

Re: GDS :)

Příspěvek od dibarbora »

Tiež už dlhšie hľadám. Vzhľadom na to, že posledná aktualizácia bola niekde okolo r2016, tak si myslím, že už ani novšia nebude. Treba sa opýtať v autorizovanom servise, čo aktuálne používajú. Podľa mňa na 99% to bude nejaký on line systém urobený formou webového rozhrania. Dávnejšie na to prešiel aj vw group. Na jednej strane im to umožnil rozmach internetu a na druhej strane ich k tomu donutila blokova vynimka, aby dokazali efektivne zarobit aj na neautorizovanych servisoch.
Hyundai Tucson NX4 Shine+, 1,6TGDi, 110,1kW, 2WD MT6 bez náznaku hybridu
ex.Hyundai i30 kombi PDe Family 1.4 T-GDI 6st.
copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

Re: GDS :)

Příspěvek od copper5252 »

ahoj tak aktualizace 2017 , ale není dostupná běžně na netu , ale motory T-GDI taky neobsahuje !
po dukladném hledani jsem našel v auktualizaci 2016 motor T-GDI 1.6L ale jen pro USA verzi , nic víc nikde není :(

nemám ověřeno ale začínám mít velice sylný dojem že k normální motorum prostě přidaly turbo ! myslím tim T-GDI 1.0L a T-GDI 1.4L , lze vyvozovat že pokud turbo netlačí více než 0.35 atm mněřeno OBD tak to by mněl snést i klasický motor bez větších problemu :lol:

před par dny jsem mněl pujčeného tusona T-GDI 1.6L mněřeno tlak turba "OBD" 0.650 atm tak že T-GDI 1.6L bude na 100 pro jiný motor než neoturbená klasika :)

prvně jsme nechtěl psat jak mněřím ale napišu to : mněřím dicky na 2 rychlost tam podle mojeho pozorovani davá turbo "nejvíce" sice lepší by bylo mněřít na 3 rychlost ale na to nemám nikde vhodnou cestu

ale to už jsem odboč od tematu se omlouvám

buhužel do servisu kam chodím/jezdim z nich nic nejde vytahnout tedy info "kde berou informace ohledně nový motoru " skoušel jsem to aji v jiných autorizacich ani tam jsem neuspěl

takže by konečně ti co tady pišou že se kolem hyundai pohybuji a maji lepší informace než ostatní mněly předvést a zistit jak to je ? kde servis chodi na infomace ? pro nová auta

diky za pomoc

Edit : tohle jsem tušil, nikdo nic :) jen chvástáni a skutek utek :roll: :roll: :roll:
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Jak na to“