Garanční prohlídka v Praze- Butovice

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
oldeagle
Příspěvky: 3
Registrován: 07 črc 2010, 13:31
Bydliště: Praha

Garanční prohlídka v Praze- Butovice

Příspěvek od oldeagle »

Tento týden jsem byl na garančce v servisu Butovice. Byla to 2. prohlídka a i když mám najeto jen 27000km, tak mi bylo řečeno, že jelikož jsem tam podruhé, tak mi musí udělat prohlídku po 60000km. Nenechali si vymluvit, že by se práce měly vztahovat k počtu najetých kilometrů. Tak prohlídka stála 12 330 Kč. Samozřejmě o aktualizaci map jsem si musel říci a hned jsem je upozornil, že minulý rok neaktualizovali. Co mě ale zklamalo, že mi nahráli nový motorový software a tím se jim podařilo mě naštvat. Akceleraceauta se zhoršila a spotřeba se zvedla zhruba o 2l/100km.Už tam na garančku nepojedu.
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 100kW Style 2015
Reklama
 

Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Garanční prohlídka v Praze- Butovice

Příspěvek od Chasnik »

Některé úkony se vztahují ke kilometrům, jiné k času. Naše domácí vozidlo najezdí jen cca 5000 km za rok, takže na garačkách se údržba dohaduje individuálně. Olej, brzdovka a chladicí kapalina je podle časového plánu, ale např. svíčky a palivový filtr jsme po dohodě natáhli.
Pokud jezdíš míň km, je lepší se před objednáním se servisem dohodnout.
Aktualizace softu, která zvedne spotřebu o 2 litry, to je fakt výhra ](*,)
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Garanční prohlídka v Praze- Butovice

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Je otázka zda opravdu aktualizovali soft nebo jen vymazali adaptabilní data. U řidičů s hodně lehkou nohou a defenzivním stylem jízdy dokáže jejich výmaz udělat se spotřebou "divy".
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
CEVETE
**
Příspěvky: 144
Registrován: 01 lis 2016, 22:24
Bydliště: Zdice

Re: Garanční prohlídka v Praze- Butovice

Příspěvek od CEVETE »

Tak já jsem si obeslal před garančkou několik :hyu: servisů a dobře jsem udělal. Rozdíly jsou až
6 000,- bez DPH. Např. v Praze jsou skoro naproti sobě dva :hyu: , jeden chtěl 12 300,-, druhý jen 8 500,-. Velmi dobré byly i recenze na :hyu: Aspekta v Plzni, 6 200,- vč. DPH. Super komunikace, tak jsem se tam byl osobně objednat na 23.11. No ale asi jsem narazil na "jiného" technika, tak uvidíme.
Hyundai Tucson 1,7 CRDi 104kW DCT, STYLE 11.2016
Hyundai IX20 1.4
Škoda Octavia II Combi 2.0 TDi
Škoda Octavia Combi 1.9 TDi
+ různé EX
romulus.d
Příspěvky: 6
Registrován: 26 lis 2016, 22:09
Bydliště: Plzen

Re: Garanční prohlídka v Praze- Butovice

Příspěvek od romulus.d »

Zdravím,
jsem zvědavý jak dopadneš v Aspektě já jsem objednaný na prosinec.
Pettydroid
*
Příspěvky: 19
Registrován: 25 zář 2017, 23:04

Re: Garanční prohlídka v Praze- Butovice

Příspěvek od Pettydroid »

CEVETE píše:Tak já jsem si obeslal před garančkou několik :hyu: servisů a dobře jsem udělal. Rozdíly jsou až
6 000,- bez DPH. Např. v Praze jsou skoro naproti sobě dva :hyu: , jeden chtěl 12 300,-, druhý jen 8 500,-. Velmi dobré byly i recenze na :hyu: Aspekta v Plzni, 6 200,- vč. DPH. Super komunikace, tak jsem se tam byl osobně objednat na 23.11. No ale asi jsem narazil na "jiného" technika, tak uvidíme.
Který je ten levnější v Praze, prosím? To je Domanský a o kousek dál Autopalace Butovice?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 130kW/177k - Polar white - Trikolor 4x2 (prý Best of czech + Winter Packet 1)
Opel Astra J Sports Tourer 1.4 Turbo Automat
Renault Megane 1.4
Škoda Felicia
Ford Sierra 2.0 TD
Uživatelský avatar
miso_rw
**
Příspěvky: 470
Registrován: 14 zář 2012, 17:28

Re: Garanční prohlídka v Praze- Butovice

Příspěvek od miso_rw »

moja skúsenosť nie je veľmi pozitívna.
pri prvej návšteve všetko fajn prístup dajme tomu, po prevzatí auta už nedostatky, chceli za prehiadku + brzdy 16 000.
Na garančné veci sa pozreli tak pomedzi oči a polku z toho odignorovali. do toho riešili aj havarijnú udalosť (po oprave chyby v laku, doškrabaný lak, nevyriešený disk ...).
S výsledkom som nebol spokojný + do toho po výmene riadenia nedotiahli maticu na tyči riadenia PP kolesa, po 100 km sa závada objavila znovu(ale to znalí môjho auta vedia).
Pomohol až znalecký posudok, reklamácia havarijnej opravy a reklamácia garančnej opravy. Na počudovanie je teraz všetko fajn, ALE, po príchode do servisu si ma zobral prijimací technik (od ktorého som chcel hotové auto) a hneď začal že on to nespisoval, on nevie čo to je... deň pred príchodom prišla sms že auto je hotové a následne mi po 5 minutach oznámi že poisťovna nevystavila krycí dopis... že mam prísť inokedy ... nakoniec som to zaplatil sám a odišiel som so svojím autom. Znovu tam nepôjdem, takýto prístup sa mi nepáči a ak zverím auto do servisu očakávam služby a nie že si ma budú prehadzovať od jedného k druhému ... za mňa radšej iný autoservis a to som napísal ešte slušne. Ak si to aj prečítajú je to ich vizitka, nemám sa za čo skrývať.
SEAT Leon ST Xcellence 1.4 TSI Pirineos Grey
Hyundai i30 9/2k12 GDI + Blue interior, Phantom black - sold
Cordoba 6L 1.4 2k4 Zlatá+ Eibach Seat Sport - sold
CEVETE
**
Příspěvky: 144
Registrován: 01 lis 2016, 22:24
Bydliště: Zdice

Re: Garanční prohlídka v Praze- Butovice

Příspěvek od CEVETE »

Který je ten levnější v Praze, prosím? To je Domanský a o kousek dál Autopalace Butovice?
Ten první
Hyundai Tucson 1,7 CRDi 104kW DCT, STYLE 11.2016
Hyundai IX20 1.4
Škoda Octavia II Combi 2.0 TDi
Škoda Octavia Combi 1.9 TDi
+ různé EX
tempest
**
Příspěvky: 453
Registrován: 22 říj 2012, 16:09

Re: Garanční prohlídka v Praze- Butovice

Příspěvek od tempest »

Pozor, na Domanského nejsou dobré reference. Viz. článek v SM.
Pettydroid
*
Příspěvky: 19
Registrován: 25 zář 2017, 23:04

Re: Garanční prohlídka v Praze- Butovice

Příspěvek od Pettydroid »

@CEVETE
@tempest

Oběma díky, pánové
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 130kW/177k - Polar white - Trikolor 4x2 (prý Best of czech + Winter Packet 1)
Opel Astra J Sports Tourer 1.4 Turbo Automat
Renault Megane 1.4
Škoda Felicia
Ford Sierra 2.0 TD
hewlett62
*
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2013, 17:04

Re: Garanční prohlídka v Praze- Butovice

Příspěvek od hewlett62 »

@tempest: co je to, prosím "SM"? Svět motorů?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Garanční prohlídka v Praze- Butovice

Příspěvek od Hardcam »

S Domanskym (pobocka P5) mam velmi nedobre zkusenosti, stalo me to spoustu casu, projetych penez a nevyreseny problemy, vozy PPM permanennte rozpucovany na bouracky dlouho dopredu. Jak jsem nemusel Butovice, protoze mi prisly neosobni a takovy nadrazni, tak jsem s nima max spokojen, opravili co u Domanskyho jeste vic rozkurvili (nechtel jsem se tam vracet a oni s tim problem nemeli), maji kratky objednaci terminy, lze s nima bez problemu domluvit rozsah prohlidky s vlastnim msterialem (se vsemi 4 techniky), maji zkusenejsi mechaniky a maji dostatek nahradnich vozidel a snazi se nabidnout to nejlepsi.

SM je Svet Motoru.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Tucson 2015- Garanční prohlídky, servis“