problem predny radar

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
duffo
Příspěvky: 6
Registrován: 12 říj 2016, 13:41

problem predny radar

Příspěvek od duffo »

Caute,

mavam problem s prednym radarom, pravidelne sa mi stava ze to vypise chybovu hlasku "vycistite predny radar" ale po skontrolovani radaru v narazniku je uplne cisty. Tato chyba zmizme aj sama od seba a tak isto po nastartovani a uz sa neobjavi nejaky cas. ()

Nestretol sa s tym niekto uz? V servise na to nevedia prist, lebo podla nich elektronika ziadnu chybu nepise a vyrobca sa este nevyjadril.
hyundai tuscon 1.6 GDI 130kw 4wd manual - premium - 2016
hyundai ix20 1.4 benzin - 2010
Reklama
 

gero
*
Příspěvky: 15
Registrován: 04 bře 2016, 21:24

Re: problem predny radar

Příspěvek od gero »

Stejný problém mám taky. Několikrát za jízdu se toto hlášení objeví po čase zhasne. Jsem objednán do servisu v pondělí 17.10 tak jsem zvědavý na co příjdou. Dám vědět.
Tucson 2.0 CRDI 100 kw Style
duffo
Příspěvky: 6
Registrován: 12 říj 2016, 13:41

Re: problem predny radar

Příspěvek od duffo »

no takze vidim ze nie som sam. odporucam ti to nahrat na video lebo ja som bol v servise uz 2x a kedze sa to pri ich testovacej jazde neprejavilo, povedali ze stym nevedia nic robit, to moze iba vyrobca a tak cakam na vyjadrenie vyrobcu...:/
hyundai tuscon 1.6 GDI 130kw 4wd manual - premium - 2016
hyundai ix20 1.4 benzin - 2010
gero
*
Příspěvky: 15
Registrován: 04 bře 2016, 21:24

Re: problem predny radar

Příspěvek od gero »

Tak jsem bylv novém servise v HK. Za mě spokojenost. Radar vypadlý z uložení nárazníku po malém drcnutí o kámen. Oprava zdarma a navíc i umytí auta. Za měsíc a půl mě čeká garanční prohlídka po 60 tis. Už vím kam příště pojedu.
Tucson 2.0 CRDI 100 kw Style
Uživatelský avatar
Alfréd
*
Příspěvky: 89
Registrován: 07 bře 2016, 21:17

Re: problem predny radar

Příspěvek od Alfréd »

gero píše:Tak jsem bylv novém servise v HK. Za mě spokojenost. Radar vypadlý z uložení nárazníku po malém drcnutí o kámen. Oprava zdarma a navíc i umytí auta. Za měsíc a půl mě čeká garanční prohlídka po 60 tis. Už vím kam příště pojedu.
Tak dej po garančce prosím vědět, jak jsi byl spokojený a jak jsi dopadl finančně.
HYUNDAI Tucson 1,6 T-GDI HEV 4x4 AT N-Line Premium - Dark Knight
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 100 kW 4WD AT STYLE Thunder grey 17.2.2016
Chevrolet Cruze 1,8 LTZ
Renault Laguna II 1,6 16V
Renault Laguna 1,8
Wartburg 353
Odpovědět

Zpět na „Tucson 2015- Elektronika“