VAM R1 vs ZEDER

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
sairik
**
Příspěvky: 142
Registrován: 05 pro 2017, 22:39

VAM R1 vs ZEDER

Příspěvek od sairik »

ahojte. Riesili ste niekto tuto otazku ? Ci uz v Tucsone alebo inom modeli? Alebo kategorizujete svoje auta ako menej zaujimave pre zlodeja ? :lol: Oba su zevraj neprekonatelne. =D> Zeder vychadza na 330€, vam je na dopyt, takze cenu neviem.

odradza ma to, ze mam keyless a aj s jednym aj druhym systemom pridem o tuto ficurku ](*,)
Tucson 1.7 DCT
Reklama
 

Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: VAM R1 vs ZEDER

Příspěvek od JoKo »

mam standardne chranene vozidlo. nemyslim si, ze hyu je natolko zaujimavy, aby mi ho niekto kradol a ak ano, tak riesi to poistka...

z pohodlnosti by som nechcel ani jedno. ale ak uz by som si musel vybrat jeden z tych dvoch, tak vam. zeder sa vraj da lahko otvorit {mnozstvo videii na yt, ale nakolko su autenticke neviem, https://www.youtube.com/watch?v=dv7sqQbwmZM }, navyse nejaky tazky kov trciaci spod volantu mi v pripade havarie nepripada moc bezpecny.
vam vyzera zaujimavejsie, ale otravovalo by ma stale niekde nieco vkladat, sahat a este vlacit nieco dalsie so sebou okrem klucika od auta. bezkluc som chcel najma z pohodlnosti a v tomto pripade by clovek o tu pohodlnost ciastocne prisiel...
navyse nebol len jeden pripad, ked zlodej nevedel ukradnut auto a tak v nom narobil spust {rozbita pristrojovka, poskodene sedadla...}.

ja by som skor odporucal zaobstarat nalepky a lepsiu poistku :D/
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: VAM R1 vs ZEDER

Příspěvek od idam.i »

Hlavne dobrú poistku,najlepšie s 0% spoluúčasťou. :wink:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: VAM R1 vs ZEDER

Příspěvek od Richard555 »

mám jen defendlock na "P" automatu a nějakou pojistku proti ukradení jako příplatek k pov. ručení..... myslím že to na starší :hyu: stačí
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Petrss
*
Příspěvky: 68
Registrován: 05 pro 2017, 20:36
Bydliště: Praha

Re: VAM R1 vs ZEDER

Příspěvek od Petrss »

idam.i píše:Hlavne dobrú poistku,najlepšie s 0% spoluúčasťou. :wink:
A ktomu GPS jednotku,pojištění GAP na 36 měsíců a to vše za 12470 kč ročně.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi Moon Rock
BMW GS 800 pro uvolnění a zábavu
Ford Transit Connect SportVan 110 Pracovní kočár
ex Daewoo Leganza 2.0 CDX
bianco.sabbioso
*
Příspěvky: 57
Registrován: 24 říj 2017, 06:19

Re: VAM R1 vs ZEDER

Příspěvek od bianco.sabbioso »

Přesně tak, dneska tyto hovadiny zrušila nutnost havarijního pojištění. Auta jsou postavená tak, aby se při havarii co nejvíc deformovala a posádka přežila. Stačí malá ťukačka na dveře a práh, a oprava stojí 100.000,- To je šílený! I ojetina se dneska musí pojistit, jinak může nastat v domácnosti finanční rána. Za mě ani jedno, a ani defend, ani construct ne, kvalitní pojištění ano! V předchozím autě jsem měl i přes pojistku construct safetronik. Zamyká se to elektromotorem, ovládá čipem na tzv. tajném místě. Při parkování a zařazení zpátečky se to samo zamkne. Odemčete tím čipem. Neuvěřitelně otravná věc. Když už to tam máte, tak pořád zamykáte. Měnil jsem proto dvakrát zničený spínač zpátečky. V autě pořád něco pípá, píská...ne konec! Nechci ani vidět. Navíc cena 13.000,- ](*,) ](*,) ](*,)
i30 WG 1,6CRDI 81kW White
Odpovědět

Zpět na „Tucson 2015- Elektronika“