Kočárek pro miminko

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
tizzio
*
Příspěvky: 92
Registrován: 15 bře 2018, 13:49
Bydliště: Jihlava

Kočárek pro miminko

Příspěvek od tizzio »

Ahoj borci,

jaký kočárek pro miminko se Vám vešel do našeho mazlíka? Když jsem měl první miminko, tak jsem měl kombi Mondeo a neřešil jsem to (velikánský kufr).

Děkuji za reakce
Tucson 1.7 85kw Black panther Trikolor plus 3/2018
Reklama
 

Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Kočárek pro miminko

Příspěvek od Chasnik »

My měli trojkombinaci od Jané - už nevím, jestli Nomad nebo Slalom... Nové jsou docela drahé, kupoval jsem z druhé ruky za 4000,- od paní, co s ním "odjezdila" 2 děti. Podvozky jsou kvalitní, takže kolečka a skládací mechanismus byly stále OK, korbička trošku vyšisovaná, ale to nevadilo. Vlastně i potom, co jsme v tom odvozili naše dvě dcerky, tak byl stále použitelný bez větších závad.
U nejmenšího prcka se používalo vajíčko s podvozkem (výhoda je, že když ti usne, přendáš vajíčko z podvozku do auta bez toho, že bys manipuloval se spícím miminem, podvozek šel složit na dno kufru, jak do i30 cw, tak i do ix20 (bylo potřeba posunout zadní lavici dopředu, ale malému prckovi to nevadí). Z toho usuzuju, že do Tusíka by se to taky mělo vejít.
Korbička se používala jenom okolo baráku, takže do auta se strkala jenom na delší cesty, potom jsem ji dával do kufru na výšku, podvozek se po složení a vyndání koleček narval taky do kufru, ale častěji jezdil na střeše, aby se dalo něco vozit do kufru.
No a u většího děcka se pak používala varianta sporťák, to už přesně nevím, jak jsme to tam dávali, ale bylo to určitě jednodušší, protože nebyla korbička ;) Každopádně manželka byla spokojená, protože manipulace byla jednoduchá a rychlá, to je pro maminu, která se s miminem a autem po městě pohybuje sama (nákupy, úřady, doktorka), hodně důležité!
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
lumix
****
Příspěvky: 1381
Registrován: 03 říj 2016, 21:58

Re: Kočárek pro miminko

Příspěvek od lumix »

My jsme měly Quinny Speedy trojkolku a po sundání kola jsem ji dal bez problémů do Nissanu Almera. Takže do Tucsonu se snad vleze "každý" kočárek pro jedno dite bez problémů.
tizzio
*
Příspěvky: 92
Registrován: 15 bře 2018, 13:49
Bydliště: Jihlava

Kočárek pro miminko

Příspěvek od tizzio »

Dekuji za reakce, kouknu na to
Tucson 1.7 85kw Black panther Trikolor plus 3/2018
Uživatelský avatar
raddy78
**
Příspěvky: 134
Registrován: 15 dub 2016, 15:24
Bydliště: Zlín

Re: Kočárek pro miminko

Příspěvek od raddy78 »

Asi skoro každý, když nekoupíš retro kočár s koly o průměru 50cm. My jsme měli Esspero Discovery v trojkombinaci a pak Jané Crosswalk, standardně vlezly kočár v libovolné kombinaci do kufru ještě s dalšími zavazadly - 2 cestovní kufry, jeden velký a jeden střední a nějaká ta taška.
Hyundai Tucson 2.0 CRDi A/T PREMIUM 136kW "Tučňák"
Škoda Octavia combi 2.0 TDI 103kW DSG
Kia Ceed SW 1.6 CVVT 92kW
Saab 9000 2.0 136kW
Škoda Fabia, Škoda Felicia, Škoda Favorit a jiné již historické vozy
D_a_v_i_d
**
Příspěvky: 142
Registrován: 15 kvě 2019, 14:45

Re: Kočárek pro miminko

Příspěvek od D_a_v_i_d »

SUV nemají moc velké kufry, proto jsem si koupil i30 v kombíku. Ale vozil jsem kočárek Moon scala ve Ford focus II hatchback a šlo to. A to jsem vozil korbičku, jen jsem to musel skládat. Dole dát podvozek bez koleček, kolečka bokem a nahoru posadit korbičku. Zbytek kufru doskládat bagáží a když bylo potřeba tak vysadit zadní plato z pantů, případně ještě něco pod nohy. Pod autosedačkou je taky místo :)
Hyundai i30 kombi 1.4 T-GDI STYLE NAVI GO Polar White model 2019
Uživatelský avatar
Treassure
*
Příspěvky: 45
Registrován: 15 pro 2020, 13:23

Retro kocar

Příspěvek od Treassure »

Tak vlezl se mi i retro kocar, pokud sundam kolecka tak i s vyhledem ve zpetnem zrcatku :hyu:
Odpovědět

Zpět na „Tucson 2015- Ostatní“