STK a autofolie

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: STK a autofolie

Příspěvek od Korálek »

Musí mít tonovaná okna z fabriky jinak na úplně bílá okna ti to dají.
Naši mají Suzuki Wagon R+ a ten neměl tonovaná okna takže dali folie a atest je nalepenej všude.Přikládám i fotku kterou má na stránkách firma co je lepila.
Přílohy
suzuki-wagon-r-predek-50-zadek-05_800x600.jpg
suzuki-wagon-r-predek-50-zadek-05_800x600.jpg (108.16 KiB) Zobrazeno 4140 x
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a autofolie

Příspěvek od pepan »

Vilda píše:
Rave píše:Ja byl na STk jednou a pote už dam radsi dvojku znamemu, ktery me stk zaridi a auto me nikdo nehuntuje. :? Jinak ptal jsem se prez icq znameho ktery lepí folie a rika ze nalepi co bude clovek chtit ale certifikat da pouze na zadni bocni okenka a zadni sklo.Na predni bocni ani celni sklo neda nic.A defakto me rikal ze ten certifikat je k hovnu protoze na zadni sklo a zadni bocni okna si muzes dat co chces.Treba zastrikat cernou barvou.A na celni okno nemuze nalepit nic a na bocni jen naky lehky.Jinak pokud je vozidlo zatmaveho jiz z vyroby tak na stk by nikdo problem delat nemel.Popripade si sehnat u prodejce schvalení.
Rave to píše přesně, folie mi dělal kluk, který dělá pro náš podnik, už léta ..... a když jsem ho žádal, aby mi dal na boční přední takový folie, abych neměl problémy s poldama a na STK, tak se jen usmál a řekl mi, abych je tam radši nedával ..... nebo úplně světlý - čirý :!: Navíc mám kámoše na STKáčku, ke kterýmu jezdím minimálně 15 let a u pivka jsme se o tom bavili ..... a řekl mi rovnou, že s foliema na předních, k němu nemám vůbec jezdit, že se nenechá vyhodit z práce :? A v Německu a Rakousku dostaneš za folie, na předních bočních, takovou šlehu na pokutě, že tě přejde úsměv na dlouhou dobu :| Teď jsem byl ze psem a koukal jsem na auto sousedky, která má na předních hodně světlý folie a atest tam nemá taky .... a na zadních ho má, proč asi ??
No tak jinej kraj,jinej mrav...tady s tím problém není a ten atest teda dávají proč? #-o
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a autofolie

Příspěvek od Rave »

[/quote]
No tak jinej kraj,jinej mrav...tady s tím problém není a ten atest teda dávají proč? #-o[/quote]

protoz lidi nevi ze jim to je k hovnu a plati za to vic.
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a autofolie

Příspěvek od pepan »

Rave píše:
No tak jinej kraj,jinej mrav...tady s tím problém není a ten atest teda dávají proč? #-o[/quote]

protoz lidi nevi ze jim to je k hovnu a plati za to vic.[/quote]
nesouhlasím... na stk mět problémy nebudeš!!
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a autofolie

Příspěvek od Rave »

pepan píše:
Rave píše:
No tak jinej kraj,jinej mrav...tady s tím problém není a ten atest teda dávají proč? #-o
protoz lidi nevi ze jim to je k hovnu a plati za to vic.[/quote]
nesouhlasím... na stk mět problémy nebudeš!![/quote]

ono asi jak kde.To mas jako s vyfukem.nekde ladak vadi a nekde ne.
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a autofolie

Příspěvek od pepan »

no asi tak....
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Johny-noname
**
Příspěvky: 137
Registrován: 29 kvě 2009, 08:33
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a autofolie

Příspěvek od Johny-noname »

Hardcam píše:Vlado, ty sis koupil Coupe? :)
Pavle? :D teď si nejsem jistej jestli si to ty, ale podle nicku mi to přijde, že jo :)

No hele Jirka M. mi Hyundai vychválil a říkal, že s tim mají dobrou zkušenost, pak mě odkázal na to, že vy máte asi 3 nebo 4 Hyundaie a taky, že ste spokojený co on ví ..... a tak sem si říkal, že to zkusim :)
Zatim stojí, protože je odhlášený ze Švýcarska a musí se ještě přihlásit tady v ČR ... takže ještě 3 týdny si počkám, ale na technickou už můžu jet teďka....
Naposledy upravil(a) Johny-noname dne 31 kvě 2009, 14:20, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Coupe 2.0 FX (2G), facelift
Uživatelský avatar
Johny-noname
**
Příspěvky: 137
Registrován: 29 kvě 2009, 08:33
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a autofolie

Příspěvek od Johny-noname »

Tak mi volal známej co dělá na STK a říkal mi, že je to teď dost blbý, protože se na většině STK tvoje auto natáčí na webkameru a zaznamenává se tam celej průběh.
Spíš jde o to, jak se k tomu postaví personál na STK, protože někteři udělaji to, že buď za nic nebo za menší úplatu stáhnou přední okna a projedou všechny testy se staženýma okýnkama a na webce to pak neni poznat a vypadá to, že sou čirý.

Dotaz na Hardcama:
Jezdíš na STK do Slanýho nebo někam jinam? Jestli si pamatuju dobře, tak u Elantry máš snad taky folie ...
Hyundai Coupe 2.0 FX (2G), facelift
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: STK a autofolie

Příspěvek od Hardcam »

Johny: napisu Ti kam jezdim, ale do SZ. Do Slanyho bych nikdy nejel a to ani s autem, ktere prave vyjelo z linky. Tam, kam jezdim, nikoho nznam a presto jsou to normalni lidi, kterym jde hlavne o to, aby auto bylo v perfektnim stavu hlavne co se tyce podvozku a jizdnich vlastnosti. Jinak na technickou jedu pristi tyden. Uz mam Elantru dva roky :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a autofolie

Příspěvek od Rexcor »

No z vyroby mám na bočních psáno transparencia 70% a na předním 75% Jesti se teda nepletu. Takže na přední bych třeba už nedával nic a dal bych jen celej zadek. Ještě juknu u taťky na kolik to má on.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: STK a autofolie

Příspěvek od Hardcam »

Johny, jeste jsem Ti zapomnel napsat, ze jsem to fakt ja. Jj, fakt mame tolik Hyundaiu a jsme jen spokojeni. Tak az budes jezdit, tak musis predvest:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a autofolie

Příspěvek od DEDe »

Co tu ctu tak bych jen rekl ze predek je max 70 procent a ne 75 aspon mam to tuseni. Zalezi cemu rikate atest , razitko na folii s tim ze to je 70 procent vam klidne daji ale nezapisi to do te karticky. ja ted mam Na prednich i prez to ze mam folii tak mi tam dali ze to je 70 procent takze jakoby tam dali pruhledne. 70 procent je na coupe od vyroby. Jen to nemam na karticce. Na STK jdu pristi rok v unoru sem sam zvedav jak pochodim ale folie je jen jedna z mala veci co jim asi bude vadit grr. Jo s rozpadlyma rachotinama se po silnici muze ale za blbosti to otravovat umej to jo.

S tim zahranicim , podle me pokud na foliich mate vepredu 70 procent napsany a nemate to svihli treba 15 tkou nebo nedejbuh 5 tkou nikdo na to nic nerekne. u nas vylozene zakazane folie nejsou (naproti treba slovensku) proste jen musi byt do 70 pocent , cajti zadnou mericku nemaj takze kdyz mam na okne napsany 70 procent muzou si tak akorat trhnout nohou protoze zakony v ramcu EU se navzajem respektuji takze jako cech folie mit muzu.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: STK a autofolie

Příspěvek od Korálek »

Takže tento týden v pondělí jsem byl z autem našich(viz snímek žluťase) na STK a v pohodě.
Když technik vyděl folie v zadu a i atestaci tak jsem hned řekl že jsou folie i ve předu.
Chtěl vytáhnout okna a koukal že je na nich taky atest.
Samosebou že chtěl hned kartičku o provedené úpravě a když viděl že je to zapsáno a montováno odbornou firmou tak vše v pořádku.
Aby mohla být folie na bočních předních oknech i z atestem tak origo okna musejí bejt úplně bílá.Odsouhlaseno i technikem na STK.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
DizzX
**
Příspěvky: 373
Registrován: 28 kvě 2009, 18:34
Bydliště: Koso (Středočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a autofolie

Příspěvek od DizzX »

podle zakona musis mit vyhled v uhlu 180 stupnu, do zadu vidis pomoci zpetnejch zrcatek, tzn ze na zadnich okynkach a zadnim skle muzes mit nepruhledny folie, stejne dopredu bych si ani folie nedaval, je pres to blbe videt :)
http://laminostyling.xf.cz - interiérové laminátové díly na zakázku a prodej autokosmetiky
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: STK a autofolie

Příspěvek od mirpie »

kamarád to projel taky se staženýma předníma oknama a technik nic neřikal....
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „Tuning“