PLASTI DIP - tekutá guma

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

quacker
*
Příspěvky: 14
Registrován: 12 led 2014, 11:36

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od quacker »

je třeba se podívat na Americké stránky a dát si to do kupy s tím co se děje tady, což je hnus , mnoho lidí na plasti dip nadává , dělám plasti dip , ale dávám jim za pravdu, nefunkční bílá , problémy z blaze atd...... rubber dip S je to jediné co funguje , ale přesto to nikdo oficialně nevozí pro koncové zákazníky a mě ho vozí tak málo že ho nemůžu prodávat, nebudeme si nic nalhávat , nejlepší je barva totaldip , ale černá a bílá mě nevytrhne
Reklama
 

quacker
*
Příspěvky: 14
Registrován: 12 led 2014, 11:36

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od quacker »

Hardcam píše:Jo, tomu bych i veril, par "instalaci" jsem videl a presvedcil jsem se o tom, ze za to nechci dat ani korunu, pote jsem dal prednost folii, se kterou jsem maximalne spokojenej. Rubber jsem zatim nemel tu cest videt :wink:

folie jsem dělal dříve a můžu ti říct , že jedna krutá zima a je po ní , takže rači plasti dip , rubber dip S je na pohled stejný , teda jak po čerstvé aplikaci plasti dipu , který ale zbledne a zežloutne , plasti dip prostě není určen ke stříkání
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od Hardcam »

Mam ji na masce, ma za sebou i -25 stupnu, je to obycejna Oracal, cerna matna a nenajdes na ni ani mikroskrabanec. Ja moc nejsem ten, co podlehne reklamni masazi, obvykle si nekupuju horky novinky a napred pockam, jestli to funguje a folie presne splnila co jsem od ni chtel :wink:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
quacker
*
Příspěvky: 14
Registrován: 12 led 2014, 11:36

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od quacker »

Hardcam píše:Mam ji na masce, ma za sebou i -25 stupnu, je to obycejna Oracal, cerna matna a nenajdes na ni ani mikroskrabanec. Ja moc nejsem ten, co podlehne reklamni masazi, obvykle si nekupuju horky novinky a napred pockam, jestli to funguje a folie presne splnila co jsem od ni chtel :wink:
řeknem si to až projdeš pořádně mrazem :D tři měsíce mrazu a sněhu a bude po folii, zbyde ti s ní jel ten lep
Uživatelský avatar
TripleTap
**
Příspěvky: 162
Registrován: 26 srp 2013, 19:45
Bydliště: Brno + Zlínsko

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od TripleTap »

Uz jste někdy v našich končinách viděli 3 měsíce pořádného mrazu? :-)
Černý kombík => http://goo.gl/DmaSND
Bilý sedan => http://goo.gl/xLeF3g
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od Hardcam »

No, tady u Prahy mrzne az prasti, asi dva dny rocne... :lol:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
quacker
*
Příspěvky: 14
Registrován: 12 led 2014, 11:36

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od quacker »

zajeď si na 10 dní někde do alp , to bude stačit
Odpovědět

Zpět na „Tuning“