PLASTI DIP - tekutá guma

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

crosby
Příspěvky: 1
Registrován: 08 srp 2013, 09:36

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od crosby »

Použití neznačkových Plasti Dip barev může způsobit deformace původního laku, z vlastních zkušeností vím, že nejsem tak bohatý abych si kupoval levný věci. Plasti Dip je i trochu alchymije, pokud by někdo chtěl nějak poradit či něco udělat tak jukněte na http://www.paintcar.cz



www.paintcar.cz or http://www.facebook.com/paintdipcar - Plasti Dip, Lakování, Leštění, Servis, Tuning
Reklama
 

quacker
*
Příspěvky: 14
Registrován: 12 led 2014, 11:36

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od quacker »

pokud vás zajímá něco o plasti dipu , rád vám poradím , jsem první autorizovaná lakovna , jsem na trhu od počátku , nic proti ostatním Dipmaistrům , ale nalezel jsem v tomto vláknu pár polopravd
Přílohy
WP_000844.jpg
WP_000844.jpg (148.59 KiB) Zobrazeno 5612 x
WP_000839.jpg
WP_000839.jpg (102.1 KiB) Zobrazeno 5612 x
quacker
*
Příspěvky: 14
Registrován: 12 led 2014, 11:36

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od quacker »

crosby píše:Použití neznačkových Plasti Dip barev může způsobit deformace původního laku, z vlastních zkušeností vím, že nejsem tak bohatý abych si kupoval levný věci. Plasti Dip je i trochu alchymije, pokud by někdo chtěl nějak poradit či něco udělat tak jukněte na http://www.paintcar.cz



www.paintcar.cz or http://www.facebook.com/paintdipcar - Plasti Dip, Lakování, Leštění, Servis, Tuning
Neznačkový Plasti dip Neexistuje , ale jde spíš o to čím se ředí a tyky zda už někdo neředil před váma
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od Hardcam »

Huf, to Coupe vypada priserne. Proc ma na obou stranach jiny odstin dveri?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
quacker
*
Příspěvky: 14
Registrován: 12 led 2014, 11:36

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od quacker »

Hardcam píše:Huf, to Coupe vypada priserne. Proc ma na obou stranach jiny odstin dveri?
to je na dveřích carbon folie , a pokud je tak hnusné , proč ho všude zvou na tuning akce ?
quacker
*
Příspěvky: 14
Registrován: 12 led 2014, 11:36

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od quacker »

Hardcam píše:Huf, to Coupe vypada priserne. Proc ma na obou stranach jiny odstin dveri?
toto není aktual ní foto , je asi rok staré , dnes je komplet černém matu a má mnoho těch razících dolňků
quacker
*
Příspěvky: 14
Registrován: 12 led 2014, 11:36

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od quacker »

Jinak máte někdo představu co je to plasti dip pro koncové zákazníky a co je to rubber dip S určený pro profi použití?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od Hardcam »

quacker píše: to je na dveřích carbon folie , a pokud je tak hnusné , proč ho všude zvou na tuning akce ?
Vkus je subjektivni zalezitost kazdeho jedince a na tuning srazech jsem uz videl skutecne ledaccos.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od petr.s »

quacker píše:Jinak máte někdo představu co je to plasti dip pro koncové zákazníky a co je to rubber dip S určený pro profi použití?
Já třeba nemám představu a rád si přečtu nějakou osvětu od odborníka... =D>
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od 89majlo96 »

Suhlasim s Hardom, to coupecko vyzera hrozne :roll:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
quacker
*
Příspěvky: 14
Registrován: 12 led 2014, 11:36

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od quacker »

Nejsem odborník , to tady u nás není nikdo , jen tomu věnuju hodně času , první realné auto v české republice bylo BMW e46 modrá + carbon , byl s tím hodně problém , projel jsem nějaké fora z USA a zjistil jsem že oni plasti dip dávno nepoužívají , že mají jakýsi rubber dip S , tak jsem zatlačil na Dodavatele a on mi ho objednal jen pro mě , stal jsem se jedinou autorizovanou lakovnou a dodnes používám Rubber dip S , ale i totaldip , který má ale zatím pro mě malou paletu barev .

Plasti dip který tu k nám chodí a chodil z USA je většinou surový , tedy není určen ke konkrétnímu využití a hlavně né na auta , je nestálí , nedrží si svou barvu a pružnost, jednou se přehřeje na slunku a je problém ho sundat, nemá UV filtr

Rubber dip S je hotový produkt kterým se stříká v USA (dipyourcar.com) , líp kryje , je pružnější , nebledne , neztrácí svou odolnost...atd

ostatně najděte si to na youtube, tam najdete srovnání
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od Hardcam »

quacker píše:Rubber dip S je hotový produkt kterým se stříká v USA (dipyourcar.com) , líp kryje , je pružnější , nebledne , neztrácí svou odolnost...atd

ostatně najděte si to na youtube, tam najdete srovnání
Ostatne, kdyz byl Plasti Dip novinkou, tvrdilo se to same. Po Rubber Dipu bude Mega Dip a o Rubber Dipu se bude tvrdit to samy, co ted o Plasti Dipu, tak to proste byva a musi to tak byt i z hlediska marketingu.
Treba to nekdy vyzkousim, kazdopadne ted nemam vozy, na kterych by to bylo efektni.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
quacker
*
Příspěvky: 14
Registrován: 12 led 2014, 11:36

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od quacker »

Hardcam píše:
quacker píše:Rubber dip S je hotový produkt kterým se stříká v USA (dipyourcar.com) , líp kryje , je pružnější , nebledne , neztrácí svou odolnost...atd

ostatně najděte si to na youtube, tam najdete srovnání
Ostatne, kdyz byl Plasti Dip novinkou, tvrdilo se to same. Po Rubber Dipu bude Mega Dip a o Rubber Dipu se bude tvrdit to samy, co ted o Plasti Dipu, tak to proste byva a musi to tak byt i z hlediska marketingu.
Treba to nekdy vyzkousim, kazdopadne ted nemam vozy, na kterych by to bylo efektni.

Ostatně když byl plasti dip novinka u nás , v usa se již dávno používal rubber dip S, plasti dip je těsnění , respektive hydroizolace na lodě , podívej se první videa z dipyourcar a vždy uvidíš plechovku Rubber dip S , ale na tom by se neudělalo moc peněz , takže rači se tahal plasti dip , kterého je velká spotřeba
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: PLASTI DIP - tekutá guma

Příspěvek od Hardcam »

Jo, tomu bych i veril, par "instalaci" jsem videl a presvedcil jsem se o tom, ze za to nechci dat ani korunu, pote jsem dal prednost folii, se kterou jsem maximalne spokojenej. Rubber jsem zatim nemel tu cest videt :wink:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Tuning“