led denne svietenie na i20

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
domino650
Příspěvky: 4
Registrován: 04 pro 2013, 20:39

led denne svietenie na i20

Příspěvek od domino650 »

dobry den priatelia.teraz som sa zaregistroval na vasu stranku auz vas idem poprosit o pomoc. mam i20 rok vyroby 2012. chcel by som si namontovat led denne svietenie. chcem to dat do tych otvorov kde maju byt hmlovky. chcel by som vediet ci sa ta mriezka ktora je tam da vyrazit alebo treba otvor o priemere 7 centimetrov vyrezat pilkou.zapojit viem som elektrikar cize no problem .ak to treba rezat aky nastroj ste pouzily.dakujem vam za kazdu dobru radu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: led denne svietenie na i20

Příspěvek od alarm »

Na rezanie som použíl plátok z pilky na železo. Zoberieš plátok, nožnice na plech a prestrihneš po dlžke asi 5-6cm. Potom jednu polovicu odstrihni. Ostane ti niečo ,ako lupienková pílka ,ale bez rámu. Potom, keďže ideš píliť kruh, je vhodné potvoriť zverák asi tak 3-4mm, položiť na to pilku, a sekáčikom ju vytvarovať do V, ale velmi málo. Potom pri rezaní kruhu "drží stopu". Pilka má jemné zúbky, nevytrháva plast. Na zakrytie reznej hrany som použil tesnenie z filtra zo škodovky. Je to okrúhle tenenie prierezu U. Mám to už cca 6 rokov, a stále je to v poriadku. Ak chceš vidieť, ako to vyzerá, pozri na moje auto.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „Tuning“