Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Durino
**
Příspěvky: 208
Registrován: 01 úno 2017, 13:19

Re: Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Příspěvek od Durino »

Chlapi, veda je o experimentovani. Ja som urobil par experimentov a mam nejake vysledky (benzin, nafta, voda). hodnotil som to nielen ja. Vy tu len kecate nezmysly. Spravte experiment aj vy a vyvratte mi to, co tu tvrdim. Inak su to len kecy.
Niekto vam dava zadarmo technologiu na zlepsenie zivota (palivo, voda). Ale vy ju a priori odmietate. Vidim, ze keby som mal nieco este lepsie, tak sa vam to neoplati davat, lebo to nechcete, co je polutovaniahodne.
Chcete dokazy? Mozte si dat na brzdu vlastne auto, potom tam namontovat BAC a potom to odbrzdit znova. A budete mat dokaz. Preco by som to mal platit ja? Ja tie dokazy nepotrebujem, lebo ich vidim. A nielen ja.
Reklama
 

Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Příspěvek od XMira »

Scaild: V klidu. Nakoupil jsem alobal, aktivovanou vodu a potencovaný kristalický pyramidky.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
Gyngy
**
Příspěvky: 368
Registrován: 06 led 2018, 00:31
Bydliště: Praha

Re: Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Příspěvek od Gyngy »

Durino píše:Gyngy: Jasne... :wink: Vidim, ze uz to mas vyskusane... Teoretikov mam najradsej.
Co mam skusat? Ze drat bez energie ma vykonavat nejaku pracu!? Perpetum mobile vyrobit nejde.

Tvrdis,ze to funguje. Tak to dokaz, najlepsie pokusom na motorovej brzde, za rovnakych podmienok, s rovnakym palivom, na rovnakom motore ... proste jediny rozdiel bude DRATIK...

Myslim, ze by si nemal verit vsetkemu, co sa niekde docitas. Toto je ucivo stredoskolskej fyziky. Nikdy to fungovat nebude, pretoze fyzika, ktoru sa ucime a je postavena na vedeckych metodach vyvracia taketo bludy.
Hyundai Tucson, 1.6 T-GDI, FWD, 2017
Uživatelský avatar
Vendelín
***
Příspěvky: 554
Registrován: 05 úno 2014, 17:51
Bydliště: Benešov

Re: Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Příspěvek od Vendelín »

Tak jak to tady nějakou dobu sleduji a nevěřím tomu zázraku,tak mám dojem,že se nám tady objevil nový "měděný" mužíček.Tenhle alespoň umí psát a nedělá chyby.
Hyundai Elantra,1,6 Comfort-prodáno
Renault Mégane Grand Coupé-od 12/2018
Durino
**
Příspěvky: 208
Registrován: 01 úno 2017, 13:19

Re: Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Příspěvek od Durino »

Gyngy: A ty by si mal viac experimentovat, ako sa spoliehat len na teoriu. 8) Tu nejde o ziadne perpetum mobile. Miesto toho, aby si to hned zavrhoval, zober drot a skusaj. Ani si si poriadne neprecital, co som o tom napisal. Ozaj, skusal si ten pokus so spinovanim vody, co som pisal vyssie? Predpokladam, ze nie, lebo na to nie je vzorec, ze? :wink:


Ja som sa o tom povodne "niekde" docital a chcel zistit, ci to naozaj funguje a preto som urobil ten experiment. A ten mi potvrdil funkcnost zariadenia. Narozdiel od teba, co si to a priori odmietol. Druha vec je miera, ako vela to vplyva na konkretny motor. Niekde viac, niekde menej, ale funguje to. Vplyva to aj na vodu - aj to som si vyskusal. A nielen ja.
Ked to chces mat objektivne, tak si to postav a nameraj na brzde. Ja to pre teba robit nemusim. Alebo, ked chces, zaplat mi 2xmeranie na brzde a ja ti to predvediem. Tiez ma bude zaujimat miera zlepsenia v %.

Nezabudaj, ze experiment je viac, ako teoria, lebo teoria bola poskladana prave na zaklade experimentov. Preto ma experiment dolezitu vahu. Ziadna teoria nemoze vyvratit uspesny a opakovatelny experiment, ale jediny uspesny a opakovatelny experiment dokaze vyvratit hocijaku teoriu. To len na zdoraznenie toho, aky dolezity je experiment, nehovorim, ze je to tento pripad. Dalej nezabudaj, ze v case sa teorie menia na zaklade novych poznatkov z experimentovania. 8)
Boryš
****
Příspěvky: 1088
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Příspěvek od Boryš »

Hele Durino, já po tobě nechci abys něco měřil. Ty vůbec nic nevíš o tom jak se co má měřit. Já chtěl, abys dal odkazy na měření renomovaných laboratoří, nebo alespoň jediné, která udělala měření za přesně daných opakovatelných podmínek. Podle toho co tu píšeš o patentech, tak by měly existovat i měření, která ty patenty podpoří. Ještě když je to takový zázrak.

Jo a jak tu zmiňuješ o klimatizaci, že dá z 1 kW příkonu 3 kW výkonu, a srovnáváš to s tímhle zázrakem, tak nechápeš o čem je taková klimatizace, nebo obecně tepelné čerpadlo. Tam se nikde nebere nějaká zázračná energie z nějakého otevřeného systému, ale striktně funguje jeden ze základních zákonů - ten o zachování energie. A přesně se ví proč to tak funguje. Na rozdíl od tohohle zázraku nebo obvodů, co mají využívat jakousi energii nulového bodu.

Ta tvoje zde prezentovaná víra v to že to funguje není opakovatelný či opakovaný experiment, který něco dokazuje. Experiment který má něco dokázat je založený na objektivních měřeních za přesně daných podmínek, a ne na subjektivních pocitech. Já to ani zkoušet nebudu, mi stačí mé zkušenosti, že víceméně každá jízda autem je jedinečná a pokaždé se auto chová trochu jinak, nebo mi to alespoň subjektivně tak připadá. Takže bych stejně nepoznal ten zázrak, který by to udělalo nebo neudělalo.

Jinak dobrá sranda, jak nás furt přesvědčuješ, že ty jsi letadlo.
Durino
**
Příspěvky: 208
Registrován: 01 úno 2017, 13:19

Re: Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Příspěvek od Durino »

Boryš: Ja velmi dobre viem, ako funguje klimatizacia, to bol len priklad toho, ze zdanlive perpetum mobile v skutocnosti nim nie
je. To patrilo k tym generatorom, ku ktorym existuju plany.

Ja neviem, ako sa ma co merat? Ani s tym osciloskopom, co mam doma? :mrgreen:

Keby si si precital ten patent, tak v nom su aj nejake tabulky s meranim. Ale toto nie je presna kopia toho patentu.

Viete, co je na tomto vsetkom najvacsia zabava, a zaroven smutne? Ze nikto (aspon nie z tu diskutujucich) nie je schopny vstat a vyskusat si to, kazdy ma len plne usta reci, ako to nejde. Nuz, ked nieco chcete, musite nieco pre to aj urobit.
Petr*
*
Příspěvky: 47
Registrován: 21 črc 2019, 15:33
Bydliště: Pelhřimov

Re: Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Příspěvek od Petr* »

Já sem to měsíc testoval... příště lépe číst
Hyundai IX20 | 1.6 92 kw | 2019 | bílá
Durino
**
Příspěvky: 208
Registrován: 01 úno 2017, 13:19

Re: Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Příspěvek od Durino »

Petr*:
No, pokial si pamatam, pisal si o tom, ze si pouzil nieco podobne s permanentnymi magnetmi, ale nie konkretne tieto BAC coil s presnym poctom zavitov. A v tom je rozdiel. Ale ak si testoval presne toto, tak sa ti ospravedlnujem.
Petr*
*
Příspěvky: 47
Registrován: 21 črc 2019, 15:33
Bydliště: Pelhřimov

Re: Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Příspěvek od Petr* »

Používal sem toto, se to stejný nesmysl jako ten tvůj zázrak
http://www.nosice-na-auto.cz/super-fuelmax.html
Hyundai IX20 | 1.6 92 kw | 2019 | bílá
Durino
**
Příspěvky: 208
Registrován: 01 úno 2017, 13:19

Re: Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Příspěvek od Durino »

Ako sa nam pekne rozbehla diskusia, aspon nie je nuda. :D
Kedze mnohi z vas chcu stale dokazy, tak som sa rozhodol napisat moje konkretne NEobjektivne skusenosti:
1. BAC na Astra CDTI 1,7 96kW - auto je zivsie a rychlejsie akceleruje, kolegovia, co si ho poziciavaju ho oznacili Astra OPC :mrgreen: V nizkych otackach sa staci slabo dotykat plynu a auto pekne ide, lepsie, ako predtym. O trochu mi klesla spotreba.
2. BAC na Hyundai I30 1,4MPI 80kW, auto je zive ako svina :mrgreen: , majitel hovori, ze je to ako taky maly ciptuning. Sam som ho raz vyskusal a taha to fakt dobre, lepsie, ako predtym.
3. BAC na Hyundai I20 1,25MPI 62kW, auto je o nieco zivsie, rychlejsie akceleruje, ale menej sa to prejavilo, ako na tej I30. Zaroven tam vsak mam aj dalsie nove upravy, tak to nedokazem objektivne zhodnotit. Tiez staci len steklit plyn a ide to dobre.
4. BAC na Felicia 1,3 MPI 50kW - majitel je spokojny, hovori, ze mu to lepsie taha do kopcov, ako predtym
5. BAC na VW Passat TDI neznamy motor, po namontovani a nastartovani sa vyrazne stisil motor, auto odcestovalo prec a nemam o nom info
6. BAC na vodovodnej plastovej trubke v Bratislave - voda bola predtym "tazka" na pitie, byvalo mi po nej tazko na zaludku, ako aj druhej osobe, co byva v tom byte, po namontovani BAC tento problem vymizol a udajne aj pracka perie o nieco belsie pradlo.
7. BAC u mna doma - voda je lahsie stravitelna, zda sa mi, ze aj rychlejsie zovrie v rychlovarnej konvici, ale nestopoval som to. Taktiez je pokozka po kupeli jemnejsia, nevysusa sa koza, vobec nepopraska, ak sa neosusim uterakom.
8. Suchsi stromcek, predtym polievany normalnou vodou nerobil ziadne pokroky, polievany upravenou vodou zacal vyhanat nove listy.

Pre mna dost neobjektivnych dokazov, pre niekoho to moze byt malo, ale to je uz jeho problem.
Naposledy upravil(a) Durino dne 05 zář 2019, 19:22, celkem upraveno 1 x.
Durino
**
Příspěvky: 208
Registrován: 01 úno 2017, 13:19

Re: Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Příspěvek od Durino »

Petr*: Ako pozeram, tak pozeram - no, nie je to to iste. :mrgreen:
Boryš
****
Příspěvky: 1088
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Příspěvek od Boryš »

Tak tohle je mnohem větší zázrak. Supermagnety co vytvoří frekvenční rezonátor jsou něco více extra než barevné dráty. Dokonce píší i o zkouškách na motorové brzdě. Akorát že bez odkazu, bez možnosti si to měření ověřit. Ale GM a IRD z USA, to musí mít váhu. Jenže to International Research & Development se zaobírá konzultační činností ve třetím světě, co jsem našel. Takže zase nic...

Petře, a co jim to vrátit, že je to pokažené. Mají tam 7 roků záruku...
Uživatelský avatar
3bit
**
Příspěvky: 304
Registrován: 04 úno 2018, 15:14
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Příspěvek od 3bit »

Durino, měl by sis ten drát omotat kolem hlavy aby se ti seřadily molekuly v myšlenkách. Tomuhle může věřit asi jenom dítě v první třídě.
Naposledy upravil(a) 3bit dne 05 zář 2019, 19:32, celkem upraveno 1 x.
Škoda Fabia 3 combi
Kona 1.0 T-GDI; Best Of Kona; Acid Yellow; 01/2018 - prodáno
Boryš
****
Příspěvky: 1088
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Zvysenie vykonu motora - BAC coil

Příspěvek od Boryš »

Durino, jak chceš oscilokopem měřit motor s cívkou a bez cívky? A co tím jako dokážeš? Piš, přeháněj...
Odpovědět

Zpět na „Tuning“