Spárování telefonu s Wi-fi v nové Koně

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jardelsol
Příspěvky: 8
Registrován: 08 čer 2015, 10:58

Spárování telefonu s Wi-fi v nové Koně

Příspěvek od jardelsol »

Ahoj. Mám novou Konu 1.0 T-GDi. Telefon mám Xiaomi Redmi Note 8 T. Telefon mám spárování přes Bluetooth, hovory fungují. Nainstaloval jsem si Android Auto, poslední verzi 4.17... z května. Nedaří se mi spárovat telefon s Konou ani přes datový kabel. Mám puštěné data, Bluetooth i polohu a nic. Zkusil jsem se propojit přes wi-fi v nabídce displeje Kony, ale nevím heslo od hot spotu Kony. Zadal jsem vygenerování nového klíče wi-fi, což se provede, ale stále nevím kde zjistit přístupový kód. Telefon hot spot vidí, jen to heslo. Pokud to dobře chápu, buď by se měl Tel. spojit datovým kabelem, nebo hot spotem wi-fi, abych mohl používat Google Maps. Poradíte mi někdo? Předem děkuji.
Hyundai Atos Prime 1.0i, 43 kW, rv. 2001
Hyundai Kona 1.0 T-GDi, 88 kW, r.v. 2021, Smart
Reklama
 

pekres
*
Příspěvky: 60
Registrován: 03 úno 2021, 09:30

Re: Spárování telefonu s Wi-fi v nové Koně

Příspěvek od pekres »

Říkal mi dealer, že v telefonu musí být android 10 a více. Máš? Mě to šlo napoprvé spojit datovým kabelem. Mám novou i30 ale předpokládam, že to bude stejné.
Hyundai i30 kombi 1.5 DPI, Smart.
Uživatelský avatar
jardelsol
Příspěvky: 8
Registrován: 08 čer 2015, 10:58

Re: Spárování telefonu s Wi-fi v nové Koně

Příspěvek od jardelsol »

Ahoj. Mám Android 10 QKQ1.200114.002... Takže nějaká verze Android 10 :D
Hyundai Atos Prime 1.0i, 43 kW, rv. 2001
Hyundai Kona 1.0 T-GDi, 88 kW, r.v. 2021, Smart
pekres
*
Příspěvky: 60
Registrován: 03 úno 2021, 09:30

Re: Spárování telefonu s Wi-fi v nové Koně

Příspěvek od pekres »

Napadlo mě, že já když jsem to připojoval, měl jsem nastartováno. A co ty? Ten přístupový kod by měl být 0000. Zkus to. Teď jsem v práci ale doma mám návod k propojení. Dostal jsem ho zároveň s návody k autu atd.
Hyundai i30 kombi 1.5 DPI, Smart.
Uživatelský avatar
jardelsol
Příspěvky: 8
Registrován: 08 čer 2015, 10:58

Re: Spárování telefonu s Wi-fi v nové Koně

Příspěvek od jardelsol »

Já jsem nastartováno neměl, to je pravda. Vyzkouším dnes večer, jestli to pomůže. Jinak jsem měl puštěné vše i Bluetooth, GPS, data i wi-fi. Wifi od Kony jsem našel, ale spárovat nešlo. Heslo 0000 jsem zkoušel, ale bylo krátké, chtělo to víc. Co jsem četl jinde, tak je dost problém s aplikací Android Auto, třeba když proběhla aktualizace AA na novější, tak to přestalo fungovat. Prodejce mi toho moc nevysvětlil, byla sobota a spěchal domů :( . Nevím na co je ta Wi-fi v Koně. V tisícistránkovém návodu není jediné slovo o wi-fi, ale na displeji prostě je... :D Myslím, jestli přes ten hotspot se nedá obejít kabelové/datové připojení. Na jiném fóru jsem našel tento odkaz, který někdo chválil, že poté se spárování podařilo. Nainstaloval jsem si to tak uvidím. Jedná se o "Android Auto pro obrazovky telefonů", verze 1.1.

Odkaz zde:

https://www.apkmirror.com/apk/google-in ... -download/
Hyundai Atos Prime 1.0i, 43 kW, rv. 2001
Hyundai Kona 1.0 T-GDi, 88 kW, r.v. 2021, Smart
pekres
*
Příspěvky: 60
Registrován: 03 úno 2021, 09:30

Re: Spárování telefonu s Wi-fi v nové Koně

Příspěvek od pekres »

Ahoj. Něco nového, jde ti to? Našel jsem na netu tohle, možná je to i tvůj případ.
https://itigic.com/cs/android-auto-prob ... xKxXfxmjXI
Hyundai i30 kombi 1.5 DPI, Smart.
Uživatelský avatar
jardelsol
Příspěvky: 8
Registrován: 08 čer 2015, 10:58

Re: Spárování telefonu s Wi-fi v nové Koně

Příspěvek od jardelsol »

Ahoj.
Včera večer jsem to připojení přes kabel rozchodil. Ani nevím čím se tak stalo. :shock: Prostě jsem tam doinstaloval ten druhý Android Auto pro dotykové telefony. Rozdíl oproti tomu původnímu je, že tento AA je vidět mezi aplikacemi. Nastartované auto nepomohlo. Prostě jsem telefon připojil, nejprve to stejně nešlo, musel jsem potvrdit přenos dat na telefonu (to dříve stejně nepomohlo). V autě jsem musel v menu zrcadlení obrazovky zadat "Přidat" zařízení. Na telefonu mi AA (to původní nejstarší) začalo párovat, ale potom to vyhodilo chybu. Ale najednou v Koně na panelu vyběhlo spárované zařízení a vše makalo :D/ :mrgreen: Tak nevím, čím to bylo, osobně bych řekl, že tedy asi problém s Xiaomi (jak jsi posílal odkaz), ale je to divné, protože tam píšou, že je problém duálních aplikací a já tam tedy doinstaloval třetí appku a teprve potom to šlo :D .

Moc děluji za pomoc a snahu.
Nicméně pořád se mi nedaří propojit telefon s Wi-fi v autě. Ani nevím jakou funkci wi-fi v Koně má. Nevíte k tomu někdo něco? Když dám v koně vygenerovat nový klíč k wi-fi, tak se sice zobrazí mezi dostupnými sítěmi, ale nevím heslo. Chce to osmimístné heslo. Nuly to nejsou. Neporadíte někdo k čemu wi-fi v Koně je? Je to jako hotspot, nebo to nahrazuje kabelové připojení pro zrcadlení, nebo slouží jen pro aktualizace systému v Koně?
Předem díky za rady =D>
Hyundai Atos Prime 1.0i, 43 kW, rv. 2001
Hyundai Kona 1.0 T-GDi, 88 kW, r.v. 2021, Smart
pekres
*
Příspěvky: 60
Registrován: 03 úno 2021, 09:30

Re: Spárování telefonu s Wi-fi v nové Koně

Příspěvek od pekres »

Tak to je fajn, že to máš hotovo. :wink: Zrovna jsem přišel do garáže, že ti vyfotím návod. Když už tady jsem, tak návod, i když si už zbytečně, posílám.
Přílohy
IMG_20210526_102747-1.jpg
IMG_20210526_102747-1.jpg (77.84 KiB) Zobrazeno 2344 x
Hyundai i30 kombi 1.5 DPI, Smart.
Uživatelský avatar
jardelsol
Příspěvky: 8
Registrován: 08 čer 2015, 10:58

Re: Spárování telefonu s Wi-fi v nové Koně

Příspěvek od jardelsol »

Díky moc za poslání návodu, i když je trochu nečitelný. Lepší než žádný :lol: Musím si v autosalonu říct o návod a hlavně o vysvětlení, na co je ta Wi-fi. Stejně tam pojedu pro TP a zimní pneumatiky. Potom to sem napíšu pro ostatní.
Ještě jednou moc díky. =D> :mrgreen:
Hyundai Atos Prime 1.0i, 43 kW, rv. 2001
Hyundai Kona 1.0 T-GDi, 88 kW, r.v. 2021, Smart
Levaps
*
Příspěvky: 10
Registrován: 05 kvě 2021, 20:40

Re: Spárování telefonu s Wi-fi v nové Koně

Příspěvek od Levaps »

Wi-Fi je využíváno pro bezdrátové připojení AA (zrcadlení telefonu) - více zde: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 00#p601826
Hyundai Kona 1.0 T-GDI, Smart, 2021
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Spárování telefonu s Wi-fi v nové Koně

Příspěvek od idam.i »

A išlo ti bezkáblové AA cez WiFi?
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Levaps
*
Příspěvky: 10
Registrován: 05 kvě 2021, 20:40

Re: Spárování telefonu s Wi-fi v nové Koně

Příspěvek od Levaps »

Ano funguje, tak jak popisuju v tom odkazovaném příspěvku.
Hyundai Kona 1.0 T-GDI, Smart, 2021
Odpovědět

Zpět na „KONA“