RESET SERVISU

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
babydiver
Příspěvky: 4
Registrován: 21 dub 2022, 15:47

RESET SERVISU

Příspěvek od babydiver »

Ahoj, mám Hyundai Kona 2021 a nejde mi reset servisu. V nastavení najedu na komfort potvrdím OK, najedu na servisní interval potvrdím OK, ale dál mě to nepustí.
Ví někdo kde dělám chybu, co je špatně??
Reklama
 

KadelSt
Příspěvky: 6
Registrován: 21 čer 2021, 15:53

Re: RESET SERVISU

Příspěvek od KadelSt »

Všechny dveře zavřené a ruční brzda zatáhlá? Aspoň u i30 pde to bez toho nejde vymazat.
babydiver
Příspěvky: 4
Registrován: 21 dub 2022, 15:47

Re: RESET SERVISU

Příspěvek od babydiver »

všechny dveře zavřené i kapota, ručka zatažená, se zařazeným kvaltem i s neutrálem...
nenapadá mě kde by mohla být chyba...
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: RESET SERVISU

Příspěvek od Pedro76 »

Co máš za infotaintment ? jakou verzi ? v GEN5W 10tipalcovém je chyba a v některých autech to nejde nastavit.... řešili jsme to pod Tucson NX4 diskuzí, že jednak některé updaty to nulovaly, a jako bonus v určitých autech (bez logiky proč někde ano a někde ne) to nešlo znovu nastavit (vůbec měnit)... tak jestli to nebude tím... hyundai helpline sliboval opravu už v březnovém patchi ale tam nebyla.. tak se čeká dál...
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
babydiver
Příspěvky: 4
Registrován: 21 dub 2022, 15:47

Re: RESET SERVISU

Příspěvek od babydiver »

Takže s tím jezdit dál a zkusit Hyundai jestli přehraje software?
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: RESET SERVISU

Příspěvek od Pedro76 »

ničemu to nevadí, jen pokud tam máš blbá data, musíš si sám pohlídat garančku podle servisky.... mě to v NX4 jde editovat, myslím že kluci co s tím měli problém tak servis jim to při garančce nastavil... no a snad vyjde update který to opraví i pro běžné uživatele...

Ono obecně by jsi neměl mít potřebu to od nastavení servisem editovat.... celé téma na NX4 vzniklo tím, že si někdo všiml, že aktualizace SW ty hodnoty od servisu vynulovala.... a nešlo to nastavit uživatelsky, aby jsi na to nemusel úplně myslet že už je to 15K či rok od posledně...
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
babydiver
Příspěvky: 4
Registrován: 21 dub 2022, 15:47

Re: RESET SERVISU

Příspěvek od babydiver »

Moc děkuji za info, už jsem myslel, že mám obě ruce levé a neumím pomačkat čudlíky. Jen se ještě zeptám, nevíš kde by se dalo dohledat kdy nebo zda už je nový software?
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: RESET SERVISU

Příspěvek od Pedro76 »

existuje už od podzimu volně k dispozici nástroj pro aktualizaci sw a mapových podkladů...(pokud to model vozu umožňuje... ale to tam taky najdeš)...
Stáhnout updater na počítač, vybrat vůz... a zbytek už najdeš na té stránce nebo v SW jak to funguje..
https://update.hyundai.com/EU/CS

jinak vlákno (sice Tucsonácké) k aktualizacím je tady..první stránky jsou ještě z doby kdy to nebylo oficiální cestou, pak se od toho podzimu i pro Evropu otevřel oficiální kanál.. a sdílíme tam postřehy a problémy po jednotlivých updatech....
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=225&t=40480
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Odpovědět

Zpět na „KONA“