Nový "test"

Jak jsme testovali Hyundai modely.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2600
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Nový "test"

Příspěvek od milosh »

idam.i píše: 26 čer 2026, 17:12 Už len tou otázkou dávaš najavo,že nie si zrovna fanúšik áut.A tým nemyslím nič zlé. [-X
Z bodu A do bodu B čo možná najlacnejšie. :-k
Měl jsem 15 let auto, co zralo ve meste 12 litru na 100 a bylo mi to jedno, hlavne ze bylo spolehlive (proste ze odesel automat v 260t km beru jako ok). Nyni mam auto, co ma spotrebu ve meste 3x nizsi. Bude mi 50, zavodnik uz nejsem, vlastne jsem nikdy nebyl.


Btw: Fanousek aut si nekoupi auto soucasne, ale stare s poctivou atmosferou a poradnym motorem, kdyz jsme u toho.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Testy“