Tucson - dodací termín

Hyundai Tuscon 3. generace 2020 - (NX4)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Martinsp
****
Příspěvky: 1398
Registrován: 25 zář 2010, 09:59
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od Martinsp »

Je to opravdu věc názoru. N-line vypadá hezky, ale třeba 19 kola jsem nechtěl a černé plasty okolo kol se mi prostě líbí víc než lakované. To samé výbava, tohle tam chci a tohle už ne.
Hyundai I30 kombi, 1.6gdi, weekend. Tucson 2022, 1,6 T-gdi, 110kw, 4x4, smart
Honda Jazz, 1,4, 2008- prodaný
Hyundai Getz, 1.3, 2003- prodaný
Reklama
 

Mi.Ha.
**
Příspěvky: 294
Registrován: 18 led 2022, 23:40

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od Mi.Ha. »

Tak o tom žádná,ale za mě,když už je to bráno jako SUV,tak ani jako výrobce tohle dělat nebudu,ale Hyu má jiný názor, jelikož si to koupí dost lidí i jen do města. Umíš si představit pak ty obouchané plasty z parkovišť. Jediné co se mi líbí,tak je ten vnitřek červenou nití,to mohlo být i jako dodatek k ostatním výbavám.
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Stejně jako Sportline od Škodovky, R-line od VW, FR od SEATu, M paket od BMW atd., atd., atd...
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Srandista
**
Příspěvky: 241
Registrován: 22 led 2022, 20:16
Bydliště: Brno

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od Srandista »

Mi.Ha.: len tak, medzi nami, vieš vôbec čo znamená skratka SUV?
Hyundai i30 1.5 T-GDI iMT Family Smart 2022, 117kW/253Nm, Engine Red - od 12.4.2022
Toyota Corolla 1.8 VVTL-i MT T-Sport 2003, 141kW/180Nm, Red
janout pavel
Příspěvky: 4
Registrován: 14 kvě 2022, 08:14

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od janout pavel »

Chci se zeptat i když vím, že to sem nepatří,ale nepořádají se srazy tusconů?
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Skrz toto fórum ne a nic Ti nebrání jej zorganizovat :wink: .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
vecikn
*
Příspěvky: 14
Registrován: 28 dub 2022, 10:02

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od vecikn »

janout pavel píše: 15 kvě 2022, 12:10 Motorizace je 1,6T-GDI manuál ve výbavě n-line
Takhle svizne dodani bude tim manualem, podle mne.
Uživatelský avatar
sarin007
*****
Příspěvky: 2089
Registrován: 26 říj 2012, 11:32
Bydliště: Písek

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od sarin007 »

Martinsp píše: 15 kvě 2022, 13:40 Je to opravdu věc názoru. N-line vypadá hezky, ale třeba 19 kola jsem nechtěl a černé plasty okolo kol se mi prostě líbí víc než lakované. To samé výbava, tohle tam chci a tohle už ne.
Mě hlavně zaujalo na těch lakovaných dílech kolem blatníků, že zasahují i do podběhů, kde jsou taky lakovaný. Takže tam to odrbou kamínky jako první.
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136KW, A/T, Style Premium, barva Ara Blue +
Hyundai i30 Fastback, 1.4 T-GDI, Style, barva červená

Hyundai Elantra Style Premium, 2011, světle modrá
Renault Scenic 1.9 dCi r.v. 2002
Peugeot 306 r.v. 1996
VW Golf I r.v. 1979
Birdr
**
Příspěvky: 260
Registrován: 24 úno 2022, 13:28

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od Birdr »

Mi.Ha. píše: 14 kvě 2022, 22:52 Co koho táhne k N line, když i na lehký terén u tohoto auta lakované plasty na pikaču. Jedině se nikam krom silnice nepodívá.
Mě třeba právě ty lakované plasty, absence laciné stříbrné lišty nad bočními okny, nádherný zadní nárazník s dvojitou koncovkou výfuku, hezčí kola, jiná sedadla s červeným prošíváním, prostě je propracovanější.
O terénu neuvažuji vůbec, na to mám Suzuki Vitaru.
A co se týká těch lakovaných plastů, zasahujících do podběhů? Taky jsem si při koupi říkal, že to není nejrozumnější řešení. Ale pak mi došlo, že je to vyměnitelný díl, tak kdybych chtěl opravdu leštěnku, tak je po čase vyměním, nebo nechám nalakovat. Ale není to tak horký, včera po umytí auta od žlutýho pylu jsem si je důkladně prohlídl a po 8000 km na nich není ani škrábnutí. A to u nás v poslední době záplatují silnice opět stylem, jak za Marie Terezie a všude je spousta štěrku. Zřejmě nějakej pružnej lak.
Mi.Ha.
**
Příspěvky: 294
Registrován: 18 led 2022, 23:40

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od Mi.Ha. »

Srandista píše: 15 kvě 2022, 15:33 Mi.Ha.: len tak, medzi nami, vieš vôbec čo znamená skratka SUV?
Představ si , že nevím. :D :D
Mi.Ha.
**
Příspěvky: 294
Registrován: 18 led 2022, 23:40

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od Mi.Ha. »

Birdr píše: 17 kvě 2022, 06:38
Mi.Ha. píše: 14 kvě 2022, 22:52 Co koho táhne k N line, když i na lehký terén u tohoto auta lakované plasty na pikaču. Jedině se nikam krom silnice nepodívá.
Mě třeba právě ty lakované plasty, absence laciné stříbrné lišty nad bočními okny, nádherný zadní nárazník s dvojitou koncovkou výfuku, hezčí kola, jiná sedadla s červeným prošíváním, prostě je propracovanější.
O terénu neuvažuji vůbec, na to mám Suzuki Vitaru.

Mě by se líbilo,kdyby v ceníku šel objednat ten červeně prošitý interiér,ten je pěkný. Kola nee, když už ,tak u takové verze musí působit lehce a alespoň aby byly vidět brzdiče. Koncovky výfuku ty se jim povedly.
Uživatelský avatar
sarin007
*****
Příspěvky: 2089
Registrován: 26 říj 2012, 11:32
Bydliště: Písek

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od sarin007 »

Birdr píše: 17 kvě 2022, 06:38
Mi.Ha. píše: 14 kvě 2022, 22:52 Co koho táhne k N line, když i na lehký terén u tohoto auta lakované plasty na pikaču. Jedině se nikam krom silnice nepodívá.
Mě třeba právě ty lakované plasty, absence laciné stříbrné lišty nad bočními okny, nádherný zadní nárazník s dvojitou koncovkou výfuku, hezčí kola, jiná sedadla s červeným prošíváním, prostě je propracovanější.
O terénu neuvažuji vůbec, na to mám Suzuki Vitaru.
A co se týká těch lakovaných plastů, zasahujících do podběhů? Taky jsem si při koupi říkal, že to není nejrozumnější řešení. Ale pak mi došlo, že je to vyměnitelný díl, tak kdybych chtěl opravdu leštěnku, tak je po čase vyměním, nebo nechám nalakovat. Ale není to tak horký, včera po umytí auta od žlutýho pylu jsem si je důkladně prohlídl a po 8000 km na nich není ani škrábnutí. A to u nás v poslední době záplatují silnice opět stylem, jak za Marie Terezie a všude je spousta štěrku. Zřejmě nějakej pružnej lak.
Vidím to stejně, když bych pořizoval novýho Tucsona, šel bych taky do N-linu. Jak mi ta stříbrná linka připadala zajímavá, tak už mi tam tak nesedí. A navíc přední nárazník je u N-linu propracovanějí - ten díl kolem světel je rovně do pravého úhlu, u běžných verzí je to vytvarované dolů a to auto působí zepředu tak nějak smutně. A řekl bych, že díky větší ploše laku působí to auto mohutnějším dojmem.
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136KW, A/T, Style Premium, barva Ara Blue +
Hyundai i30 Fastback, 1.4 T-GDI, Style, barva červená

Hyundai Elantra Style Premium, 2011, světle modrá
Renault Scenic 1.9 dCi r.v. 2002
Peugeot 306 r.v. 1996
VW Golf I r.v. 1979
vecikn
*
Příspěvky: 14
Registrován: 28 dub 2022, 10:02

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od vecikn »

A to je presne to, co mi nesedi - kdyz se zacne "urazet". N-line a std je proste vec vkusu. Oboji ma svoje pro a proti. Ale rikat, ze chromovana linka je lacina...i kdyz se mne N-line nelibi, rozumim, ze nekomu ano. Tak proc urazet. Kdyz nekdo vyjmenuje proc ano, beru to s respektem.
Birdr
**
Příspěvky: 260
Registrován: 24 úno 2022, 13:28

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od Birdr »

Proboha, co je na tom mém vyjádření urážlivého? #-o #-o #-o
Jak to chceš jako vysvětlit? Nesedí mi to tam.
Prostě to na mě tak působí, stejně, jak na někoho jiného klavírní lak v interiéru a zkritizuje ho. Například.
Uživatelský avatar
sarin007
*****
Příspěvky: 2089
Registrován: 26 říj 2012, 11:32
Bydliště: Písek

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od sarin007 »

Viděl bych to stejně, prostě si jen řekl svůj názor. Já taky mnohdy použiju toto spojení, když to na autě vypadá lacině :-k
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136KW, A/T, Style Premium, barva Ara Blue +
Hyundai i30 Fastback, 1.4 T-GDI, Style, barva červená

Hyundai Elantra Style Premium, 2011, světle modrá
Renault Scenic 1.9 dCi r.v. 2002
Peugeot 306 r.v. 1996
VW Golf I r.v. 1979
Odpovědět

Zpět na „Tucson III“