Bouchání dorazu předního levého stěrače

Hyundai Tuscon 3. generace 2020 - (NX4)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
mahoul
Příspěvky: 3
Registrován: 10 srp 2022, 12:54

Bouchání dorazu předního levého stěrače

Příspěvek od mahoul »

Zdravím všechny a potřebuji radu...
Když zapnu stěrače, tak ten levý při dorazu vlevo od řidiče bouchá. Byl jsem v servisu a prý to je překlápěním stěrače. Takže to nevyřešili. A doporučení mi dali abych si vyměnil stěrač za jiný. Jo a prý to vyzkoušeli na jiném :hyu: Tucsonu a dělalo to také. Mě to je poměrně nepříjemné, auto je tiché a při zapnutých stěračích se ozývá vždy taková rána při dorazu...
Studoval jsem to a stěrač určitě do ničeho nenaráží. Máte někdo podobnou zkušenost a pokud ano jak jste ji vyřešili? Díky moc
Hyundai Tucson 1,6 110 kW 2021
Reklama
 

Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Bouchání dorazu předního levého stěrače

Příspěvek od casco »

Ano, presne toto sa deje aj u mna. Je to sposobene tak ako ti povedali v servise preklapanim tej gumy co zotiera okno na lavej strane a to robi ten ramus. Zaujimave, ze pravy stierac je tichy.
Zatial mi pomaha 1x za mesiac ocistit s WD40 tie gumy. Potom je na chvilu klud. Mam uz doma pripravene nove BOSH aero stierace. Na zimu asi vymenim ak mi to bude zase buchat. https://www.e-stierace.sk/Stierace-Bosc ... d15362.htm
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
speci
*
Příspěvky: 88
Registrován: 27 čer 2022, 22:17

Re: Bouchání dorazu předního levého stěrače

Příspěvek od speci »

Jo taky mi to začalo dělat. A to mají stěrače za sebou pár dní v dešti. Jsem zvědav na ty Bosch stěrače.
Jinak používám NANO směs do ostřikovačů. Nad 80kmh až překvapivě účinný efekt, bez používání stěračů. Doporučuji.
Hyundai Tucson NX4 Style HEV 169kW 4x4
Toyota Corrola Hatchback 1.8 Hybrid Selection 90kW
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Bouchání dorazu předního levého stěrače

Příspěvek od casco »

Uz som to nevydrzal ...stierace som vymenil ...a konecne ticho... =D>
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Odpovědět

Zpět na „Tucson III“