Servisná prehliadka 45.000 km TUCSON

Hyundai Tucson 1. generace 2004 - 2010 (JM) - nástupcem byla ix35 v letech 2010 - 2015.

Moderátor: Moderátoři

martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od martin tuscon »

Počkej, ale co by se mělo dělat s řídící jednotkou po výměně vstřikovače jsem tam nikde nenašel? Je toho tam mraky, koza aby mě v tom pomohla :(
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
Reklama
 

Uživatelský avatar
seatik
*
Příspěvky: 20
Registrován: 02 říj 2006, 19:33

Příspěvek od seatik »

martin tuscon píše:Jo jo dík už jsem to prostudoval, ale je to v záruce tak já to neovlivním co s tím udělají a taky už mě ani moc neřeknou. Takže, když to shrnu tak to jede nádherně a nevím proč :roll: Dokonce dnes jsem vyzkoušel, že když vypnu čudla ESP tak to přihrábne i na dvojku :wink:
jestli to nebude tim,ze kdyz to pichnou na diagnostiku a vymazou nektere chybove hlasky,pak to lepe muze jet.Jakmile to spadne do nejakeho rezimu,tak pak to auto dle toho jede.Mozna si mel drive nejaky problem a mel ten program rozhozeny :wink:
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

seatik píše:
martin tuscon píše:Jo jo dík už jsem to prostudoval, ale je to v záruce tak já to neovlivním co s tím udělají a taky už mě ani moc neřeknou. Takže, když to shrnu tak to jede nádherně a nevím proč :roll: Dokonce dnes jsem vyzkoušel, že když vypnu čudla ESP tak to přihrábne i na dvojku :wink:
jestli to nebude tim,ze kdyz to pichnou na diagnostiku a vymazou nektere chybove hlasky,pak to lepe muze jet.Jakmile to spadne do nejakeho rezimu,tak pak to auto dle toho jede.Mozna si mel drive nejaky problem a mel ten program rozhozeny :wink:
Tohle jsem přesně myslel.
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
Melda
**
Příspěvky: 196
Registrován: 21 pro 2006, 19:54
Bydliště: Na severu

Příspěvek od Melda »

K těm vstřikovačům se tam píše-"vstřikovače jsou z důvodu ekonomiky výroby tříděny do tolerančních polí dle reakcí a dávek,to se může při opravě změnit,nová kalibrace musí být nahrána do řídící jednotky vozidla,aby ta věděla jak se vstřikovačem pracovat." To znamená,jestli-že mechanik tyto úkony udělá,musí jednotku napíchnout a hodnoty změnit . Je to určitý zásah do SW jednotky.Zásah do SW jednotky může (domnívám se že musí)souviset s celkovou kondicí motoru(výkon).
martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od martin tuscon »

Díky za vysvětlení :shock: Docela jsem zklamán, že teprve po 45000km a dvou letech provozu jsem poznal jak má moje auto jezdit :evil: :evil: :evil: Ani jsem nemohl nic reklamovat, pač jsem ani nevěděl, že to jede hůř než by mělo :cry:
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

No vidíš,vždyť jsem psal o pár řádků výš,že může něco být s tvým autem,ale určitě nejsou špatná všechna auta :!: To by je lidi,novináři...roztrhali :lol: .Jo a ten kompletní test opravdu vyhrál Tucson.Tak hlavně,že už ti to jede podle představ. :wink: To by chtělo změnit podpis,ne. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od martin tuscon »

Jenže já nevěděl, že to jezdí hůř, neměl jsem to s čím porovnat, to měli v servisu už při výměně těch prvních dvou vstřikovačů udělat to co udělali teď a hotovo. Tak já používám 2 roky auto a nemohl jsem ho používat tak jako ostatní o to mě jde! To co nepodělá fabrika tak dorazí servis :twisted: A podpis nemůžu změnit, spojka pořad rachtá, 5 dveře klepou a vyklápěcim oknem opět teče. Už mě to nebaví pořád jezdit do servisu, tak jestli se to do těch dvou měsíců než to prodám nerozpadne tak tam už nejedu. Ještě to je rok v záruce, tak ať se s tím vyvzteká budoucí majitel. Ale asi tam budu muset, pač mě tam dali všechen olej co jsem jim dal a na měrce mám o 5mm víc a to prý není dobrý a upustit sám se to bojím udělat.
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
arcus
*
Příspěvky: 14
Registrován: 09 dub 2007, 17:18
Bydliště: Praha - východ

Re: Prohlídka 45000km

Příspěvek od arcus »

Můžu se zeptat? Furt nadáváš na servis.....tak se seber a jeď do jiného. Já taky jezdím přes celou Prahu na Zbraslav do Nubo Caru a je to tam v pohodě. Předtím jsem měl zkušenost s Orbisem a tam už mne nikdy neuvidí. Jinak tě mohu uklidnit, měl jsem ve firmě Mercedes CLK a v servisu jsem byl pořád.
Hyundai Tucson 2.0 CRDi, r.v. 2007 Dynamic, Paket Plus, N1
martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od martin tuscon »

Mercedes je hnůj, o tom jsme se v práci už dávno přesvědčili. Já už nic zkoušet nebudu nemám na to čas a už vůbec ne náladu. Jsem z vozu a jeho kvality velmi zklamán a to tak, že korejce už nikdy. :(
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
ladis
*
Příspěvky: 70
Registrován: 21 bře 2006, 15:02
Bydliště: Praha

Re: Prohlídka 45000km

Příspěvek od ladis »

arcus píše:Můžu se zeptat? Furt nadáváš na servis.....tak se seber a jeď do jiného. Já taky jezdím přes celou Prahu na Zbraslav do Nubo Caru a je to tam v pohodě. Předtím jsem měl zkušenost s Orbisem a tam už mne nikdy neuvidí. Jinak tě mohu uklidnit, měl jsem ve firmě Mercedes CLK a v servisu jsem byl pořád.
Můžeš mě napsat zkušenost s Orbisem? Já jsem tam byl jednou a nebyl jsem taky zrovna nadšen./mechanik zapoměl pod olejovým filtrem hadr,do kterého si utíral ruce/
Accent 1,5 Crdi r.v.2004
ALEX1969
*
Příspěvky: 15
Registrován: 28 bře 2007, 22:48

Svet Motoru - Test Tucson a ostatne SUV

Příspěvek od ALEX1969 »

Neviete mi prosím niekto povedať, v ktorom čísle ten test vyšiel? Rád by som si to prečítal - prípadne dá sa to nájsť niekde na I-nete?
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Velký test SUV,vyšel v číslech 10 a 11/2007 Světa motorů.Jsou porovnávána auta-Hyundai Tucson 2,0 CRDi,Honda CR-V 2,2i-CDTi,Chevrolet Captiva 2,0D,Land Rover Freelander 2,2 TD4 a Toyota Rav4 2,2D-4D. :wink:
Zvítězil Hyundai Tucson.S odstupem druhá Honda,3.Toyota,4.Land Rover,5.Chevrolet.
Když neseženeš Svět motorů,tak ti to zkusím nafotit sem,jestli to bude čitelné. 8) Prodává se u vás na východě český Svět motorů?Ptám se,protože tady jsem žádný slovenský časopis nikde neviděl prodávat.Když ho neseženeš,napiš.
Čau :lol: Borek :lol: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
ALEX1969
*
Příspěvky: 15
Registrován: 28 bře 2007, 22:48

test SUV SM

Příspěvek od ALEX1969 »

no, skúsim sa na to mrknúť, u nás sa české časáky bežne predávajú (od ABC cez Chatař& chalupář až po motoristické... ), len neviem, či tie čísla ešte budú mať. Ak by nie, tak sa ozvem - a dík za ochotu 8)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Teď mám před sebou SM č.11(s druhou částí testu) a tohle číslo vyšlo v týdnu od 12.3.-18.3. :shock: Toto letí.Snad budeš mít štěstí a seženeš ho.
Čau :lol: Borek :lol: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
kačer
*
Příspěvky: 69
Registrován: 21 črc 2007, 23:11

Re: Servisná prehliadka 45.000 km TUCSON

Příspěvek od kačer »

Příští týden jdu na prohlídku 45.000 km .
Co dělají v těchto km a kolik Vás to stálo ??
Jinak musím zaklepat , ale zatím max spokojenost a bez závad !!
=D> =D>
KIA SORENTO 2,2 CRDi , 4x4 COMFORT , 7 míst , 2010

http://www.penzionhluboka.cz
Odpovědět

Zpět na „Tucson I“