ABS / TCS / brzdy / dosticky / brzdova kvapalina TUCSON

Hyundai Tucson 1. generace 2004 - 2010 (JM) - nástupcem byla ix35 v letech 2010 - 2015.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
pavel2005
*
Příspěvky: 23
Registrován: 04 dub 2006, 13:11

ABS / TCS / brzdy / dosticky / brzdova kvapalina TUCSON

Příspěvek od pavel2005 »

Byl jsem v servisu AutoBalvin Brno s rachtanim v kole. Vyklubaly se z toho sjete predni desky a hrbate kotouce cele cca 4500,- .
Mam najeto 26000, zda se mi to nenormalni. V servisu mi rekli ze to neni nic zvlastniho ze menili uz i po 10000. Pomalu se smiruju s tim ze budu po 25000 menit desticky a brousit kotouce. Krome spousty nafty zere i desticky a kotouce.

Pavel2005
TUCSON 2.0CRDI AT
Reklama
 

zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Nedávat tam originál, pro evropský trh se prý montují jiné (méně kvalitnější) než třeba pro Koreu či USA, aspoň mi to tvrdili Korejci. Hoď tam ATE, Brembo, Ferodo, apod.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

Mne vydrzali 55000 a to sa mi zda tiez malo!
Tucson 2.0i CVVT + Getz 1.4i + Galloper 2.5TD
Uživatelský avatar
permonicek
*
Příspěvky: 36
Registrován: 05 kvě 2007, 22:10

Příspěvek od permonicek »

Těch 55 000 se mi zdá už docela přijetelné. Na Getzíku, kterého jsem měl donedávna, mi měnili destičky po 75 000 ....
Záleží taky dost na tom, jak ostře člověk jezdí. Nicméně první výměna desek už po 26 000 a ještě k tomu i poškození kotoučů, to se mi zdá jako trochu moc silný kafe! To jsi měl asi holt smůlu na nějaký horší kus....
Tucson 2.0 CRDi GLS 4WD VGT DPF (2007)
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

JO.JO

Příspěvek od Leo »

Příště si místo novýho HUNDAJE koupím raději ojetou škodovku, po 57 tisících mi odešla spojka a setrvák a baterka. CCA 35tisíc. Jo, Jo - to je HUNDAJ. Mám ještě GETZ a ten stojí taky za hovno. Já osobně už korejce nikdy.

Upřímnou soustrast všem těm, kteří naletí na reklamu a koupí si tuhle značku. Taky mezi ně bohužel patřím. A divím se jak jsem mohl uvěřit, že korejci umí dělat auta.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
permonicek
*
Příspěvky: 36
Registrován: 05 kvě 2007, 22:10

Příspěvek od permonicek »

Leo: No já s tebou tak úplně nesouhlasím. S Getzíkem jsem najezdil přes 87 000 km a kromě pravidelné údržby a výměny jedné žárovky v předním světle jsem neměl ani jeden problém.
No, ale mám teď zánovního Tucsona a tak jen doufám, že se tvoje prognózy nenaplní a nebudu mít taky tak špatný zkušenosti po víc najetých km. Zatím mám jen 3 700 km a vše je OK. Tak uvidíme.
Tucson 2.0 CRDi GLS 4WD VGT DPF (2007)
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

rada

Příspěvek od Leo »

Podle toho co tu čtu je spíše náhoda koupit HUNDAJE co funguje. Ale snad budeš mít štěstí. Já tomu sám nerozumím, ale HUNDAJ NEVER MORE. Raději si koupím jetou Xtrojku od BMW - viz. www.mobile.de
dvouletá v dieslu za 28000 - OJRO najeto cca 57000km. A máš opravdový auto, né korejce. Ale nechci Ti brát iluze. Možná ti korejda bude sloužit i víc jak tři roky. Třeba 3 a půl. Ale před tím, něž se mi obě auta začali s...., tak jsem na ně nedal dopustit a všude jsem je obhajoval. Je to na auto na tři roky a potom do šrotu. A to je poměrně drahá sranda i když pořizovačka je velmi pěkná.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Já jsem max.spokojený :!: Auto šlape jak má,nikde nic nevrže a za 4 roky jsem měnil jen jednu parkovací žárovku. :wink: Co chtít víc :?: A že ho proháním. :lol: Určitě bych neměnil a pokud bych dnes kupoval auto,volil bych stejně-Tiburon :!: :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

To Borek: jenže Ty to vyděl dvěma... páč dva roky jezdíš a dva roky Ti to stojí v garáži na špalkách...
takže zbýva ještě rok resp. u tebe dva .... a sme u toho :?
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

:lol:Jen ve sněhu a soli nejezdím,to je fakt. :D Buď rád,že není prosolené-šetřím ti ho-za 6 roků je tvé. 8)
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

hmm... tak to jo...ktát dvě... takže 12 roků... :?
to už bude fakt popelnica
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Borek honí vodu

Příspěvek od Leo »

Čau Borku, ta Tvoje masírka nezná normální provoz. Jo to se jezdí jen když je hezky a žádný město. :-) to není ani ježdění. Zrovna jsem koukal na nový kupátko - je moc pěkný - to joooo, ale na ježdění to není. Ale masírka za 540000,- to je dobrý.


Zdravím Farmáře!
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Čau Leo,kolikrát jsem si říkal,co s tebou je,že tu nejsi vidět.A teď tvé starosti se spojkou. :( Běžné opotřebení to určitě nebude,protože by se v tom množství prodaných Sant,ozvalo více lidí.Při těch najetých km by ti ji měli vyměnit zdarma :!: Připomínáš mě souseda-ten ať koupí,co chce za elektroniku,tak mu do týdne přestane fungovat nebo začne něco zlobit.Naposledy koupil Philips DVD přehrávač a při přehrávání pvního filmu....výbuch,černý dým a komplet mu shořel.Koupil Panasonic TV a po týdnu se mu začal smrskávat obraz,až měl 16:9 :lol: .Atd......Prostě smolný ruce při výběru ne značky,ale kusu.Už jsem mu říkal,že když bude něco chtít koupit,tak mu do obchodu zajdu já a on bude čekat venku. :lol:
S Coupátkem jezdím denně.Jen v zimě,když je na silnici sníh nebo posoleno,tak ne.Tohle není zrovna auto na prohrnování závějí :shock: ,tak nemám ani zimní pneu a ve sněhu jezdím jiným autem. 8) Po 4 letech musím fakt napsat,že jsem na 100% spokojený :!: :!: Dnes bych volil stejně.A pokud Hyundai bude dělat stejně dobré Coupe,až tohle odslouží své km,tak nebudu váhat. 8)
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

HUNDAJ

Příspěvek od Leo »

Borku, Borku!
Máš holt kliku a já mám asi smůlu. To je život. Ale už HUNDAJE raději nikdy kupovat nebudu. Mám ho plný zuby!
Maj sa draku! Leo
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Leo,jsem rád,že jsem tě alespoň poznal na srazu.Snad budeš mít větší štěstí,při dalším výběru. :wink: Ať se ti daří. :wink: Obrázek
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „Tucson I“