Spätné zrkadlo - interiér

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Georg B.
*
Příspěvky: 11
Registrován: 26 lis 2022, 14:22

Spätné zrkadlo - interiér

Příspěvek od Georg B. »

Chcel by som sa opýtať na skúsenosti s elektro chromatickým zrkadlom v Tucsone poslednej generácie.
Najmä ma zaujíma, aká je intenzita zatmavenia. Ja mám obyčajné zrkadlo s ručne ovládaným stmavením a pri prepnutí do tmavého módu ma vozidlá idúce za mnou naďalej oslňujú. Zadné sklo mám bez fólie. Také slabé zatmavenie som ešte nemal ani v jednom z mojich vozidiel. Z tohto dôvodu by som ho chcel dať vymeniť za elektro chromatické. Podeľte sa prosím so skúsenosťami.
Tucson 1,6 t-GDI 110kW (čistý benzín bez elektriky) 4x4 manuál FAMILY
Reklama
 

Martinsp
****
Příspěvky: 1399
Registrován: 25 zář 2010, 09:59
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Spätné zrkadlo - interiér

Příspěvek od Martinsp »

A nebude jednodušší nechat to zadní okno ztmavit fólií? To bylo první co jsem nechal udělat po koupi. Takže jak se zatmavuje zrcátko ani u jednoho auta nevím protože to není vůbec třeba.
Hyundai I30 kombi, 1.6gdi, weekend. Tucson 2022, 1,6 T-gdi, 110kw, 4x4, smart
Honda Jazz, 1,4, 2008- prodaný
Hyundai Getz, 1.3, 2003- prodaný
dibarbora
*****
Příspěvky: 2087
Registrován: 05 úno 2018, 14:53
Bydliště: Žilina

Re: Spätné zrkadlo - interiér

Příspěvek od dibarbora »

Automatika zatmavuje v pohode... nepociťujem nejaký diskomfort oproti bývalej i30. Čo som si ale všimol, tak v Tucsone sa zatmavenie už nedá deaktivovať (v i30 bolo tlačidlo na zrkadle) a nie je zatmavená celá plocha zrkadla... po obvode je cca. 3-4mm široký pás, ktorý nie je zatmavený. Ale funkcii to nevadí... je to mimo zorného poľa vodiča...
Hyundai Tucson NX4 Shine+, 1,6TGDi, 110,1kW, 2WD MT6 bez náznaku hybridu
ex.Hyundai i30 kombi PDe Family 1.4 T-GDI 6st.
Šíma65
*
Příspěvky: 19
Registrován: 11 dub 2019, 17:27
Bydliště: Ostrava

Re: Spätné zrkadlo - interiér

Příspěvek od Šíma65 »

U minulé generace bylo zatmavení elektrické.....teď je tam podle mne jen fólie, jelikož okraje kolem celého zrcátka svítí naplno.
Hyundai Tucson 1,6T-GDI 110kW Navi,Smart
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Interiér“