Rospoznavanie hlasu CZ, SK

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Rospoznavanie hlasu CZ, SK

Příspěvek od casco »

Neviete, ci H planuje tuto funkciu pre nas spristupnit? Ja mam nastaveny SK jazyk a tam to nie je podporovane. Ak si dam ENG , tak to funguje... CZ som este neskusal
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Reklama
 

Uživatelský avatar
MIKIM69
**
Příspěvky: 105
Registrován: 15 dub 2021, 22:06

Re: Rospoznavanie hlasu CZ, SK

Příspěvek od MIKIM69 »

Tiež by ma to zaujímalo... :D
erikom13
*
Příspěvky: 11
Registrován: 22 pro 2020, 21:28

Re: Rospoznavanie hlasu CZ, SK

Příspěvek od erikom13 »

Ahoj skúšal som češtinu, no ale nie som čech tak to sem tam zoberie, ale nie všetko, je tam veľakrát to české "Ř" a to neviem povedať tak mi nerozumie :D :D :D
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDi 48V Mild Hybrid PREMIUM 4x4 132 kW
RENAULT FLUENCE 1,6 privilège 2011, 81 kW
RENAULT MEGANE 1,6e, 66kW
ŠKODA 105
Uživatelský avatar
Verxes
**
Příspěvky: 175
Registrován: 10 srp 2012, 08:47

Re: Rospoznavanie hlasu CZ, SK

Příspěvek od Verxes »

A to je v čem? To je nějaká fíčura v =H= infotaimentu v Tucsonu, nebo je to myšleno přes Apple Car / Android Auto?
Hyundai i30 III Combi 1.5 DPI Smart (od 26.4.2021)
prodáno: Hyundai i30 II HB 1.6 CVVT Trikolor 88kw
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Rospoznavanie hlasu CZ, SK

Příspěvek od casco »

ano je to to tlacitko na volante vlavo hore - profil tvare ako rozprava. Stlacis a povies napr. adresu do navigacie. Alebo meno a vytoci ti cislo k tomu menu.
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
kremilek10
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2021, 20:09

Re: Rospoznavanie hlasu CZ, SK

Příspěvek od kremilek10 »

ctu vase prispevky a porad tomu nerozumim.

V KIA jsem mel hlasove vytaceni hovoru, zmenu radia, usb atd. pomoci auta a to tlacitkem na volantu (ne android auto). Poenta byla, ze toto fungovalo pomoci anglictiny (call milenka, call manzelka atd. :)). Otazka za me neni, zda to funguje v tucsonu, ale zda toto hlasove vytaceni funguje pomoci ceskych slov. Pokud ano, tak na to musi existovat vycet hlasovych povelu. Tak jak to teda je ?
Tucson 1.6 T-GDi 110 kW Start manuál, barva Dark Teal Metallic, 7/2021
Kia Cee'd SW 1.4 CVVT Anniversary Plus, barva Blue Space, 4/2015
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Rospoznavanie hlasu CZ, SK

Příspěvek od casco »

Tak ako pises. V českom jazyku to pocuva a aj reaguje...napr. stlacis hlasove tlacitko na volante a povies volaj jan novak a on ti ponukne cislo zo zoznamu.

Slovenčina tam nema tuto podporu. Mozno pri dalsom update, ale neverim tomu.
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
Verxes
**
Příspěvky: 175
Registrován: 10 srp 2012, 08:47

Re: Rospoznavanie hlasu CZ, SK

Příspěvek od Verxes »

Tak mě šlo o to, že v i30 to mám taky tohle tlačítko na volantu, ale když ho stisknu, napíše mi to, že tato funkce je dostupná jen při připojení telefonu do režimu zrcadlení (Apple Car / Android Auto) - v režimu připojení telefonu přes BT to nedělá nic :roll:
A když mám telefon v režimu zrcadlení (zkoušel jsem oba telefony - mám jak Apple, tak Google Pixel), tak mi to spustí asistenta a můžu říct jen anglické povely.. proto jsem se divil, že tady řešíte češtinu :shock:
Hyundai i30 III Combi 1.5 DPI Smart (od 26.4.2021)
prodáno: Hyundai i30 II HB 1.6 CVVT Trikolor 88kw
Uživatelský avatar
kremilek10
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2021, 20:09

Re: Rospoznavanie hlasu CZ, SK

Příspěvek od kremilek10 »

ty voso to je divne, ja teda nevim jak funguje :hyu: i30, ale melo by to snad byt stejne se CEEDem
a tam po stisku tlacitka se ozval anglicky zensky hlas at reknu povel
Kdyz povel byl mimo telefon (RADIO, USB) normalne to fungovalo.
Kdyz povel byl pro volani (CALL jmeno), tak kdyz telefon nebyl pripojen pres BT hlas ti to oznamil, v opacnem pripade hovor se vytocil.

Vyse uvedene chovani dle prispevku funguje u Tucsona v cestine, coz teda kvituji a tesim se az vyzkousim.

Se zrcadlenim nemam zkusenost, ale bez nej by ti to melo fungovat jak pisu. Podle me to mas rozbite :?
Tucson 1.6 T-GDi 110 kW Start manuál, barva Dark Teal Metallic, 7/2021
Kia Cee'd SW 1.4 CVVT Anniversary Plus, barva Blue Space, 4/2015
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Elektronika“