Navigace pres android auto

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
kremilek10
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2021, 20:09

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od kremilek10 »

rs.radek
jsem fest zvedavy jak to u tebe dopadne. Ono podle toho uvidime jak se automobilka stavi k problemum.
Osobne bych kompenzaci nechtel. Auto ti v zadnem pripade nevymeni a ani ho jen tak nevratis, tomu sam neveris.
Podle me, ti bohuzel v krajnim pripade to "cele" vyuchaji a vymeni. Coz by mi vadilo, protoze uz to podle me nebude licovat jak z vyroby ...
Zajimalo by me a to bych se na tvem miste doptal jak je to s prodlouzenim zaruky po dobu reklamace i kdyz mas nahradni auto.
Tucson 1.6 T-GDi 110 kW Start manuál, barva Dark Teal Metallic, 7/2021
Kia Cee'd SW 1.4 CVVT Anniversary Plus, barva Blue Space, 4/2015
Reklama
 

rs.radek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 09 bře 2021, 07:21

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od rs.radek »

Tak jsem se vcera spojil se servisem, jak to po tydnu vypada a bylo mi receno, ze jim zrovna prislo vyjadreni z centraly. Vyrobce o teto chybe vi, jedna se o chybu v sw a na jejim odstraneni se pracuje. V brzke dobe by mela byt dostupna aktualizace/uprava sw, ktera tento problem vyresi. Technik teda rikal, ze netusi, zda to bude trvat par dnu, nebo par tydnu, ale daji vedet...takze jsem zvedavy, zda na dovolenky pojedu jeste nahradnim vozidlem, nebo uz svojim.
rs.radek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 09 bře 2021, 07:21

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od rs.radek »

Zda se, ze je vse vyreseno, dnes si jedu pro auto. Udajne probehla aktualizace sw a behem dvou zkousek vse bez problemu.
Za tyden jedu na dovolenou, tak dam nasledne vedet jak to funguje :wink:
A jinak jsem si potvrdil, ze kdo nutne nepotrebuje ctyrkolku, necht sahne po predohrabu. Za tri tydny jezdeni stejnych tras jsem byl na rozdilu 1 litru na 100 km, ale hlavne je to znatelne linejsi.
Porovnano u ciste benzinovych verzi 150ps s manualem.
Uživatelský avatar
Gyngy
**
Příspěvky: 368
Registrován: 06 led 2018, 00:31
Bydliště: Praha

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od Gyngy »

Nechapu to "linejsi". Jako ze 4x4 je linejsi nez predohrab, nebo naopak?
Hyundai Tucson, 1.6 T-GDI, FWD, 2017
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8982
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od idam.i »

Myslím,že A je správna odpoveď. :wink:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
rs.radek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 09 bře 2021, 07:21

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od rs.radek »

Ano, 4x4 je proste citelne linejsi. Pokud se podivate do tabulky zrychleni 0-100 Km, tak se zda, ze rozdil 0,3s a stejna maximalka zarucuji nepostrehnutelny rozdil, ale neni tomu tak. Pri kazdem slapnuti na plyn a pruznem zrychleni je to jasne znatelne.
Tresta
Příspěvky: 8
Registrován: 17 říj 2018, 18:03

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od Tresta »

rs.radek píše: 23 črc 2021, 12:47 Zda se, ze je vse vyreseno, dnes si jedu pro auto. Udajne probehla aktualizace sw a behem dvou zkousek vse bez problemu.
Za tyden jedu na dovolenou, tak dam nasledne vedet jak to funguje :wink:
A jinak jsem si potvrdil, ze kdo nutne nepotrebuje ctyrkolku, necht sahne po predohrabu. Za tri tydny jezdeni stejnych tras jsem byl na rozdilu 1 litru na 100 km, ale hlavne je to znatelne linejsi.
Porovnano u ciste benzinovych verzi 150ps s manualem.
Tak to jsem zvědavý, jestli se to vyřešilo aktualizací. Pokud ano, hned při první garančce budu chtít to samé 🤩
rs.radek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 09 bře 2021, 07:21

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od rs.radek »

Zda se, ze je to fakt vyreseno, od aktualizace za tyden ani jeden problem, takze si klidne zajed do servisu a nemusis cekat na garancku :wink:
Tresta
Příspěvky: 8
Registrován: 17 říj 2018, 18:03

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od Tresta »

Super, díky za info :D/
mareku
Příspěvky: 1
Registrován: 26 srp 2021, 15:52

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od mareku »

Ahoj, len pre info, u NX4 (8" rádio) som zvláštne navigovanie (akoby strata signálu gps) pomocou Google maps resp. Waze riešil zrušením oprávnenia AA na zisťovanie polohy. Nerozoznanie slovenského jazyka pri hlasovom zadávaní vyriešilo odinštalovanie aktualizácii aplikácie Google. 😉
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od casco »

Tak ak to je naozaj tak, ze pomohlo odinstalovanie aktualizacii google v telefone, tak si vyriesil uz dlhodobo hlaseny problem s rospoznavanim hlasu v AA...
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Tresta
Příspěvky: 8
Registrován: 17 říj 2018, 18:03

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od Tresta »

Vyzkoušel jsem a můžu potvrdit obojí ! :D/
GPS problém u Waze, Google map a mapy.cz opravdu vyřešilo zakázání oprávnění polohy pro android auto a po odinstalování aktualizací aplikace Google mluví a přijímá příkazy v češtině =D>
Jen ještě co mě osobně trochu víc vadí, je stabilita těch navigací. Používám AA jen bezdrátově, je možné že po připojení kabelem by se mohla vyřešit i stabilita navigování? :-k
kozakm
*
Příspěvky: 75
Registrován: 15 bře 2021, 15:06

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od kozakm »

Jak resite pripojeni kabelem? AA funguje jen v levem USB, ale tam uz mam flesku s MP3. Zkusil jsem pouzit nejaky levny USB hub, ale nepomohlo to. Hudba sice hrala, ale AA neslo. Musi hub splnovat nejake specialni podminky?
Hyundai Tucson 2021 1.6 TGDI DCT Style Premium
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od casco »

Ja ked mam AA pripojene, tak hudbu si pustam z mobilu... hudba cez BT
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
kremilek10
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2021, 20:09

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od kremilek10 »

Tak po par tydnech pouzivani musim rict, ze me zklamalo "klikaci" vytaceni hovoru pres bluetoothu, nebojim se rict, ze je to krok zpet.
Upozornuji, ze android mam 9 = starsi verzi, cili nemuzu sparovat pres wifi. Kabel samozrejme napojuji, pokud potrebuji navigaci a tam hlasove vytaceni pres AA pomoci mobilnich dat jede.
V mem pripade nez budu mit novy tydlyfon si myslim, ze to vytaceni mohlo fungovat pres bluetooth jako mi fungovalo u CEEDa, cili pres hlasovy pokyn v aute. Takto musim klikat X krat ...

Jinak mam Android Auto dodatecne nainstalovan na Huawei P30 Lite (android 9) a fungovalo pres kabel bez problemu, cestou na sever Polska a zpet.
Tucson 1.6 T-GDi 110 kW Start manuál, barva Dark Teal Metallic, 7/2021
Kia Cee'd SW 1.4 CVVT Anniversary Plus, barva Blue Space, 4/2015
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Elektronika“