Navigace pres android auto

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Smažák
*
Příspěvky: 64
Registrován: 25 dub 2021, 08:41

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od Smažák »

Zdar panove. Mel bych prosim dotaz. AA mi funguje pres kabel,,ale ne bez kabelu. Mam povoleno bezdratove pripojeni v mobilu,android 11. Je nutno i nejake povoleni v infotaimentu AA? Blutucko mam zapnute. Jeste jeden dotaz. Aplikace waze funguje zmatene. Neustale prepocitava,mapy cz funguji dobre,jen se stale ruzne pretaci. Psalo se tu o nejakem vypnuti polohy. Kde ji prosim vypnout a funguje ptom waze v realu,nebo je prepnuty do nejake of line verze? Dekuji. Jsem trochu tecnicky antitalent. Co se tyka AA,mam novy tucson
Reklama
 

matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od matysekul »

Máš to o pár příspěvků výše. Stačí číst. Pokud jsi technický antitalent, obrať se na servis. Mají aktualizaci, která tento problém řeší (také o pár příspěvků výše).
Mně ta aktualizace přes servis pomohla. V době kdy jsem to řešil já, ještě nebyla jiná možnost.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
rs.radek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 09 bře 2021, 07:21

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od rs.radek »

Tak ubehly asi 2 mesice kdy pouzivam AA po aktualizaci a musim rict, ze samotne navigovani mi jelo na google mapy vzdy, Waze a Mapy.cz naopak s problemy. Ovsem co je horsi, clovek nikdy nevi, zda se telefon se systemem propoji. Obe zarizeni o sobe vi, ale k bezdratovemu propojeni nekdy dojde a nekdy ne, takze mate cca 50% a netusim proc??? System hodi hlasku ze telefon nereaguje - telefon automaticky rozjede AA, ale dal nic delat nejde, nebo netusim co. Je to fakt otrava a byl jsem asi naivni, kdyz jsem kupoval tel s androidem 11 a myslel, ze to bude uz fungovat. Jak jste na tom ostatni? Nejaky tip? Diky za postrehy k veci.
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od Pedro76 »

Ahoj, hledal jsem a nenasel...existuje nejaka moznost pri pouzivani Androdi Auto na 10,25'' display mit AA na full zobrazeni ? Proste odstanit ten bocni widget ? Nastaveni mi odstarani funkce aka hodiny ci kompas, ale stejne tam zustane tam porad ctverecek jen trvale s logem AA
Na mapy by se hodilo to roztahnout...
Diky
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od Pedro76 »

tak už jsem to vyhrabal v i30 větvi, zatím fakt že při vypnutí podokna v nastavení zmizí jen widgety aka hodiny či kompas, a nahradí je logo AA, ale nedocílíš tím roztažení AA na fullscreen
Náznaky že by to mohlo být v nějakých budoucích updatech, otázka ale jak.. či a kdy...
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
kasvo
*
Příspěvky: 30
Registrován: 19 zář 2021, 16:12

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od kasvo »

Ahojte,objednavam si noveho Tucsona vo vybave Smart s 8 palcovym displejom. Rozmyslal som nad tym vacsim displejom ze si ho priplatim, ale zaujimalo by ma, ze ked nechcem pouzivat vstavanu navigaciu je mi ten vacsi displej k niecomu? Kedze zatial dokonca neponuka ani bezdrotove pripojenie mobilu a android tiez funguje len na casti displeja. Dokonca ten 8 palcovy ma aj niektore fyzicke tlacitka ako pridavanie teploty, hlasu a to je super. Chalani oplati sa vobec pripalatit za vacsi displej? Dakujem.
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 110kW, Smart
davfel
*
Příspěvky: 58
Registrován: 18 srp 2021, 19:30

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od davfel »

Pokud nebudeš používat tu origo navigaci tak myslím že jě ti ten větší vcelku k ničemu. Já mám i30 FL 2021 s 8". Ptal jsem se a krom navigace a o chlup většího displeje to nic nemá. Teda má ten bluelink což je ovládání auta jakoby na dálku. Ale jak to funguje jsem nezjištoval
kasvo
*
Příspěvky: 30
Registrován: 19 zář 2021, 16:12

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od kasvo »

dakujem, vidim to rovnako.beriem smart bez priplatku.
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 110kW, Smart
rs.radek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 09 bře 2021, 07:21

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od rs.radek »

Ja uvazoval jako ty...a pak jsem zalozil toto vlakno, kde se doctes, ze ono propojeni neni idealni a vychytane...takze zalezi zda nepouzivas navigaci vubec, nebo chces pouzivat k navigaci jen mobil, nebo spolehat na nespolehlive pripojovani....nebo priplatit za vetsi orig. navigaci.
Je to na tobe 😉
kiviss
*
Příspěvky: 53
Registrován: 09 dub 2021, 02:04

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od kiviss »

Já mám Smart s 8 palcovým displejem a jsem za to vcelku rád. A jak píšeš ty mechanické ovladače je takový bonus. Hrozně jsem si na to zvykl. Listování písniček a rádio stanic přes to Kolečko je super stejně jako hlasitost Volič teploty Klímy je taky super. Já jsem žádný problémy s připojením AA nezaznamenal a funguje mi 100% jak kabel, tak bezdrát...
Tucson 1.6 T-GDi 110 kW Smart manual Barva Shimmering Silver, 6/2021
kasvo
*
Příspěvky: 30
Registrován: 19 zář 2021, 16:12

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od kasvo »

diky moc dobre vedieť,už som sa rozhodol.jedine čo používam ja sú google maps.V aute doteraz som mal origo navigáciu nepamätám sa či som ju vôbec využil niekedy.navigaciu je potrebujem hlavne na dopravnú situáciu ani nie primárne ako navigáciu.potom keď budem mať auto dám vedieť ako to je s pripojením.
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 110kW, Smart
davfel
*
Příspěvky: 58
Registrován: 18 srp 2021, 19:30

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od davfel »

Zdar pánové. Můžete mi poradit jak docílit tohodle zobrazení? mám bud celou mapu nebo jen rádio.
Přílohy
Hyundai-i30-N-17.jpg
Hyundai-i30-N-17.jpg (83.21 KiB) Zobrazeno 1084 x
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Tohle umí jen vestavěná NAVI přes ikonku domečku. V AA to nelze...
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
kermin
*
Příspěvky: 80
Registrován: 02 říj 2010, 22:26
Bydliště: Na dohled od Plzně ...

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od kermin »

Zdravím.
Měl bych taky jeden dotaz k tématu. Mám rádio bez navigace, takže jsem zkusil navigaci Mapy.cz z telefonu přes kabel. Protože mám auto teprve druhým dnem, tak jsem se ještě pořádně nehrabal v nastavení radia. Ale zajímá mě, jestli jde při běžící navigaci z telefonu pustit jakoby na pozadí radio?
Nyní Hyundai Tucson 1.6T-GDI 110kW 4x4
Dříve Hyundai i30 II, 1.6gdi 99kW
Dříve Hyundai i20 1.4 74kW
Nyní pracovní Kentoya TwinShot 48ccm
Dříve pracovní Škoda Felicia 1,3MPi 50kW
Dříve Škoda Fabia I 1.4MPI 44kW
Předtím Nissan Sunny 1.6i 56kW
Uživatelský avatar
kermin
*
Příspěvky: 80
Registrován: 02 říj 2010, 22:26
Bydliště: Na dohled od Plzně ...

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od kermin »

rs.radek píše: 27 črc 2021, 13:34 Ano, 4x4 je proste citelne linejsi. Pokud se podivate do tabulky zrychleni 0-100 Km, tak se zda, ze rozdil 0,3s a stejna maximalka zarucuji nepostrehnutelny rozdil, ale neni tomu tak. Pri kazdem slapnuti na plyn a pruznem zrychleni je to jasne znatelne.
A neni možný, že ta pujčená 4kolka byla línější vinou opotřebení při necitlivým používání náhradních aut? Jsem čerstvý majitel 4kolky, ale líná mi teda nepřijde. Určitě nějaký váhový rozdíl tam je, ale že by to bylo až takový? Taky je pravda, že jsem v předokolce nejel ... :-k
Nyní Hyundai Tucson 1.6T-GDI 110kW 4x4
Dříve Hyundai i30 II, 1.6gdi 99kW
Dříve Hyundai i20 1.4 74kW
Nyní pracovní Kentoya TwinShot 48ccm
Dříve pracovní Škoda Felicia 1,3MPi 50kW
Dříve Škoda Fabia I 1.4MPI 44kW
Předtím Nissan Sunny 1.6i 56kW
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Elektronika“