Navigace pres android auto

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

rs.radek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 09 bře 2021, 07:21

Navigace pres android auto

Příspěvek od rs.radek »

Ahojte vsichni, mate nekdo noveho Tucsona s radiem 8" bez navigace? Jede vam tam bez problemu google, Waze ci Mapy.cz? Ja zkousel vsechny tri a u vsech mam pri navigovani stejny problem, po chvilce normalni jizdy se to seka, otaci na vsechny strany, nebo si mysli, ze jsem nekam odbocil, proste zatim nepouzitelne. Zkousel jsem i ruzne telefony, pripojeni pres kabel i bez kabelu a je to stejne.
Navigaci nepotrebuji uplne casto, ale myslel jsem, ze to bude funkcni #-o Asi se budu muset obratit na prodejce, co s tim.
Diky za pripadnou radu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od casco »

Tu by som siel ako pises do servisu a spytal sa na mozny upgrade infotainmentu ak je k dispozicii. Ak to nepomoze, reklamuj to. Na radio mas zaruku 3roky.
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
kiviss
*
Příspěvky: 53
Registrován: 09 dub 2021, 02:04

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od kiviss »

Mám objednáno Nový Tucson Smart bez navigace... auto bude příští týden, tak dám vědět... jestli mi to funguje nebo ne. Mám objednanou i nějakou krabku za 75 dolarů pro bezdrátové připojení telefonu..
Tucson 1.6 T-GDi 110 kW Smart manual Barva Shimmering Silver, 6/2021
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od casco »

Ta verzia 8" ma bezdratove wifi pripajanie pre Android auto a Apple Car uz vstavane(nepotrebujes USB kabel). Ta 10.25" verzia to nema ...tiez nepochopitelne preco.
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
kremilek10
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2021, 20:09

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od kremilek10 »

@casco chces mi rict, ze na moji verzi "START" nebudu potrebovat kabel pro android auto ?
Tucson 1.6 T-GDi 110 kW Start manuál, barva Dark Teal Metallic, 7/2021
Kia Cee'd SW 1.4 CVVT Anniversary Plus, barva Blue Space, 4/2015
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od casco »

No myslim si ze nebudes potrebovat USB kablik ... Tak mi to vysvetlili v Servise. Vraj to ta drahsia vacsia 10,25" navi nema koli niejakym licenciam ...som kukal ako puk :shock:

...8" to vraj ma ... je to tu v pokece niekde na zaciatku alebo v strede spomenute ...polistuj si.
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
kiviss
*
Příspěvky: 53
Registrován: 09 dub 2021, 02:04

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od kiviss »

Tak jestli mi to bude fungovat i bez krabky bez drátu, tak bud krabku stačím zrušit, než dorazí. nebo jí vyzkouším a nabídnu ji tady n fóru.
Tucson 1.6 T-GDi 110 kW Smart manual Barva Shimmering Silver, 6/2021
rs.radek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 09 bře 2021, 07:21

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od rs.radek »

Diky za reakce, kivis, napis nasledne zda ti to navigovani funguje. O tom, zda ti to pujde i jako bezdrat, rozhoduje patrne verze Android auto a to zase ovlivnuje jaky mas tel a verzi Androidu. Verze Android 11 by mela jit i jako bezdrat, u starsich je potreba asi stahnout spravnou verzi AA, ale to se mi do Androidu 10 nepodarilo, protoze uz v sobe nejakou verzi AA ma u Xiaomi nainstalovanou. No je to mazec, ale hlavne at mi to jede, treba i pres kabel. Vcera jsem to byl reklamovat, probehl zaznam, ktery byl odeslan k posouzeni, kazdopadne technik rikal, ze se s tim jeste nesetkal a musime pockat na reakci z centraly.
kiviss
*
Příspěvky: 53
Registrován: 09 dub 2021, 02:04

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od kiviss »

Pravda mám starší telefon Huawei P20pro s androidem 10. Plánuji ho brzy vyměnit za novější s bezdrátovým dobijenim, když už budu mít v autě tuhle vymoženost, tak ať to využiji, kabely už mě nebaví :) Právě proto jsem si objednal tu krabičku pro wireless připojení k AA Myslel jsem si, že když to tady lidem nefungovalo s lepším větším displejem tak s tím horším to taky nepůjde. Hned jak budu mít auto určitě vyzkouším a napíšu poznatky.
Tucson 1.6 T-GDi 110 kW Smart manual Barva Shimmering Silver, 6/2021
rs.radek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 09 bře 2021, 07:21

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od rs.radek »

Tak jsem navstivil servis, bylo odeslano na centralu a dle vyjadreni jde o softwarovou chybu (zatim nevim, zda jen u meho kusu, nebo obecnou), ktera bude odstranena preinstalaci. Jsem objednany na servis koncem pristiho tydne a pak dam vedet vysledek.
kiviss
*
Příspěvky: 53
Registrován: 09 dub 2021, 02:04

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od kiviss »

Tak jsem si v úterý přivezl auto domů. V autosalonu mi potvrdili, že opravdu ten 8" infotainment bezdrátové připojení k AA zvládá a že prý paradoxně
je to novější systém než ta příplatková NAVI s 10" displejem. Pro bezdrátové připojení je potřeba telefon s androidem 11. S tím jsem to vyzkoušel a funguje to perfektně (samozřejmě v rámci možností samotného AA). Já mám starší telefon Huawei P20Pro, který má jen android 10, takže funguje
pouze přes kabel, nicméně bez problémů. =D> :hyu: :D
Tucson 1.6 T-GDi 110 kW Smart manual Barva Shimmering Silver, 6/2021
Uživatelský avatar
kremilek10
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2021, 20:09

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od kremilek10 »

Cili bude treba koupit telefon s 11tkou 8) a nejlepe s bezdratovym nabijenim. To jsou telefony v tuto chvili 10 tisic nahoru, jestli se nepletu.

A zakazal bych vsem psat, ze auto uz maji doma. Ti co na nej cekaji mesice to nehorazne vis co vis :D
Tucson 1.6 T-GDi 110 kW Start manuál, barva Dark Teal Metallic, 7/2021
Kia Cee'd SW 1.4 CVVT Anniversary Plus, barva Blue Space, 4/2015
Uživatelský avatar
remkren
**
Příspěvky: 448
Registrován: 21 kvě 2021, 00:07

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od remkren »

Myslíte, že i v i30 to na tom 8" infotainmentu bude fungovat bezdrátově? i30 facelift hatchback smart - je tam ten 8" a bezdrátové nabíjení.
Zítra si po 2 měsících čekání jedu pro auto :D .
Hyundai i30 HB 1.5 DPI, 81kW, Smart - Polar white, r.v. 2021
Suzuki Swift 1.3 GLX, 68kW, r.v. 2008
ex Škoda Fabia Combi 1.2 HTP, 47kW, r.v. 2007, LPG od r. 2015
ex Škoda Felicia LXI 1.3, 50kW, r.v. 2000
rs.radek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 09 bře 2021, 07:21

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od rs.radek »

Diky za potvrzeni, ze ti navigace pres AA funguje Kiviss.
Ja s tim byl tento tyden v servisu a nejak se jim to nepovedlo rozchodit, takze se ceka na vyjadreni z centraly [-o< a bude druhy pokus. Zatim jsem v klidu a doufam, ze se to napodruhe podari, at tam s novym autem nejezdim porad dokola :-k
Uživatelský avatar
Verxes
**
Příspěvky: 175
Registrován: 10 srp 2012, 08:47

Re: Navigace pres android auto

Příspěvek od Verxes »

remkren píše: 03 čer 2021, 13:11 Myslíte, že i v i30 to na tom 8" infotainmentu bude fungovat bezdrátově? i30 facelift hatchback smart - je tam ten 8" a bezdrátové nabíjení.
Zítra si po 2 měsících čekání jedu pro auto :D .
Nebude - u i30 to bezdrátově neumí, musím po drátu, ale s tím jsem počítal.. - v Ťuksonu mají očividně jiný infotaiment.. škoda, taky bych bral bezdrát. A nějaký tip na funkční krabičku, která to po tom USB převede na wireless?
Hyundai i30 III Combi 1.5 DPI Smart (od 26.4.2021)
prodáno: Hyundai i30 II HB 1.6 CVVT Trikolor 88kw
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Elektronika“