Vstavana navigacia v NX4

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

Ahoj,

včera jsem na nějaké německé stránce o updatech pro hyundai narazil na větu, že ta verze 20211214 by měla obsahovat opravu zvuku z těch Krell repráků.... já vím že mi to vzadu hraje málo, ale protože sedím vždy za volantem... a nejsem příznivcem dunícího poslechu, tak je mi to šumák...Kvůli tomu jsem si auto ve full výbavě nekupoval...

Tak jen otázka pro zajímavost...či se to fakt zřetelně změnilo, ten zvuk... či furt stejný ? Zatím jsem to pořád neinstaloval... ?
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Reklama
 

Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od casco »

Ja som zatial co sa tyka zadnych repro nic nepostrehol...
Stale to hra podla mna OK.
Ono ked su tam vzadu len stredobasy, tak to ani lepsie hrat nemoze ...fyzika nepusti.
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

tak jsem to tam dneska natlačil (verzi 20211214) a teda žádný zásadní posun se zvukem jsem nepostřehl zatím...

Ale jinak se mi opět snuloval servisní interval (a teda zase ho můžu nastavit)... ](*,)
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

casco píše: 07 led 2022, 20:09 No to by bolo dobre zistit, ci sa to v servise zamkina alebo nie....neviem. Asi tam zavolam...

No oni ten moj problem zaevidovali a riesia ho pod cislom. Cize uz 1 tyzden to tam maju a ja sa len mozem spytat v ako stave to je. Tak preto ze ohlaste sa o 2 dni. Preco mi to neposlu na email ...neviem, asi poslu info az ked to vyriesia ....
Poslal som tam komplet co pozadovali. Preto by bolo dobre aby to dalsi z nas nahlasili.
Btw: jak jsi dopadl ? dostal jsi z nich nějakou smysluplnou informaci ?
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od casco »

Zatial nie. Stale to riesia... ](*,) Ale podla nasich zisteni tu, to niekomu z nas v servise pozamikali a tebe nie.
No a to nulovanie robi urcite kazda nova aktualizacia....
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
posledni
*
Příspěvky: 41
Registrován: 30 lis 2017, 19:46

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od posledni »

Mně to určitě nezamikali. Jak mi prodejce předával vozidlo, nuloval to přímo přede mnou. Když jsem se na to koukl cca po týdnu, odečítalo to. Teď po aktualizaci nedělá nic a ani se to nedá editivat. Po resetu servisního intervalu pořád samé pohaslé nuly. :(
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

z jiného soudku... taky vám přijde že po té listopadové aktualizaci ta paní z navigace mluví krkolomě a dá se říct blbě česky ? předtím to bylo cajk... a teď držte se silnice čtyřicetipěti pět kilometrů... to mi trhá uši to vyskloňované číslo silnice a bez nadechnutí vzdálenost...

Anglicky mluví cajk.. nevím jak po slovensky...to jsem nezkoušel.. blbé je že aby to tak mluvilo musíš dát celý systém do toho jazyka...
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od casco »

Tiez som si vsimol zmenu povelov.
Pribudlo napr. "Drzte sa...."
A tiez cita tie nazvy ciest tak trosku inac....

Chalani, chcem vas poprosit nahlaste tu chybu servisneho intervalu aj vy, nech tam toho maju viac, nielen odo mna. Postup vid vyssie ... Dik
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

tak jsme to tam teďka nahlásil... sice debata s Camila Rosa byla ze začátku trošku složitá, jako že samo že první odpověď, že máme skvělou zprávu, že je nový update a mám si ověřit či mám verz 14/12... to že jsem jí psal že ve všech updatech od listopadu to je si asi nespojila... ale teda přijala ticket... a předá inženýrům... tak uvidíme co oni na to..

Navrch jsem jí tam přidal tu češtinu.. ale to se bojím že "inžerýři" někde kdovíkde moc nepořeší... ale tak uvidíme...
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
posledni
*
Příspěvky: 41
Registrován: 30 lis 2017, 19:46

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od posledni »

Také jsem dnes nahlásil ten servisní interval...................... mám ještě vydržet a dotaz na tento problém zopakovat za dva týdny :-(
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

Tak nám zase vydali novou verzi... ale na update webu opět ani píp....
a vtipný tedy je, že v changelogu po stažení svítí pořád verze 20211214, ale soubory jsou mírně jiný
Zatím Němci na to koukají podobně, s tím že odkazují na nějakého Holaňdana co to už narval do Ioniqa5 a prý jim to tam zaktivovalo konečně OTA update... tak pro nás asi nic...(a po nalití do auta se prý čísla verzi ukazují jako leden 2022)

to vypadá na nějaký update co zase bude brzo updatován, aby byl pak updatován.... ](*,) ](*,) ](*,)

Fakt že smutný že nejsou schopni vystavovat nějaký changelog i pro tyto minor verze
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od casco »

Mam to tiez stiahnute, ale zatial to nebudem aktualizovat ... A su to uplni diletanti ...to je fakt.
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od casco »

Nasiel som linku na zoznam SW verzii k jednotlivim modelom...:

https://update.hyundai.com/EU/E1/update ... w/372/pop2

A zase mi Navigation Updater nasiel novsiu verziu ako vcera ...asi opravili tu chybu vo verziovani ...uvidime
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od casco »

casco píše: 21 led 2022, 12:52
A zase mi Navigation Updater nasiel novsiu verziu ako vcera ...asi opravili tu chybu vo verziovani ...uvidime
Takze neviem co zas opravili ale datum verzie to nie je: NX4e.S5W_L.001.001.211214|HM|2020_Tucson_EU
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

](*,) ](*,) ](*,)

vznesl jsem dotaz na updater helpu, či někde existuje changelog ke všem vydaným verzím... a samo že jediné co je, tak to upozornění na update stránce, které tam je jen k té major verzi...
tak jsem esmeraldě navrhnul aby to dala jako proposal pro vývojáře, že by třeba aspoň v tom Updateru s novou verzí mohl být changelog.... moc jejímu "Sure" nevěřím že to padne na úrodnou půdu... ale za pokus nic nedám... aspoň jsme si prosvištěli anglická slovíčka... :-)
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Elektronika“