Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5. 2012

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Dextrone
**
Příspěvky: 227
Registrován: 27 dub 2010, 21:46
Bydliště: Praha

Re: Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5.

Příspěvek od Dextrone »

Sakra sakra, vůbec to nejsou dobré zprávy ](*,)
Hyundai Sonata 2,0i DCVVT-121kW rv 4/2010 výbava Premium, barva šedá metalíza, hodně dobrý a komfortní vůz střední třídy
Ford Mondeo 2005 2.0 TDCi 96kW Ghia - nic moc
Škoda Felicia combi 1998 1.6MPi 55kW GLXi, naprosto spolehlivá a dobře zajetá
Reklama
 

Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5.

Příspěvek od lada 71 »

Tak že platí co jsem uvedl ve svém předešlém příspěvku. Na sraz bohužel nepřijedu. Já víkendy v práci netrávim, tohle je absolutně vyjímečná událost, ale bohužel, jiné řešení nemám :oops: .
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5.

Příspěvek od jiri.vacha »

Teda chlapi,nic ve zlym,jede tam vůbec někdo :?: :-k
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
vena.m
**
Příspěvky: 215
Registrován: 16 črc 2010, 14:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5.

Příspěvek od vena.m »

My dorazíme určitě...akorád 11h je na mě moc brzy....také pracovní povinosti.......do 12h jsme ale tam - nejpozdějc..... už se těším na gáblííík :D/

Nebylo by lepší posunout to aspon na tu půl 12h...... 8)
i30U CW 1,6 CVVT (93kw) Moonlight blue 6/2010
AUDI 80, 1,9D r.v. 1991 (pořád dobře slouží manželce)
http://www.stavmato.cz/ levné stavební materiály
Uživatelský avatar
Michal Janoušek
*
Příspěvky: 73
Registrován: 20 říj 2006, 17:09
Bydliště: Jílové u Děčína
Kontaktovat uživatele:

Re: Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5.

Příspěvek od Michal Janoušek »

Hele a nechce te to odložit? Sice už asi je pozdě..... tak příště snad to klapne.... :hyu:
Atos Prime 1.0 GLS 43,4 kW 59K
Uživatelský avatar
Dextrone
**
Příspěvky: 227
Registrován: 27 dub 2010, 21:46
Bydliště: Praha

Re: Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5.

Příspěvek od Dextrone »

Jedu tam já a pár skalních příznivců.
Sraz rušit nelze, neboť je domluvený oběd pro cca 15-20 lidí.
Každopádně to je poslední sraz, který pořádám, kvůli některým z vás jsem i posunul o týden termín. ](*,)

Bude z toho celkem slušná ostuda, jak má, tak vaše. Personálu hotelu to nějak vysvětlím a omluvím se. #-o
Hyundai Sonata 2,0i DCVVT-121kW rv 4/2010 výbava Premium, barva šedá metalíza, hodně dobrý a komfortní vůz střední třídy
Ford Mondeo 2005 2.0 TDCi 96kW Ghia - nic moc
Škoda Felicia combi 1998 1.6MPi 55kW GLXi, naprosto spolehlivá a dobře zajetá
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5.

Příspěvek od MICHAL77 »

No někdy se to prostě seběhne tak nějak naráz... Taky jsem uvažoval, ale raději jsem se nikam nepsal, páč nikdy nevím co bude v práci zítra.... A taky to tak dopadlo :? .

Máme v Prosetíně známé a už jsem tam nebyl asi 15let, ale ani tentokráte to neklaplo :-(.

Alespoň omrknu fotky, na Děčínském Sněžníku jsem byl dvakrát jako dítě, to byla rozhledna zavřená a dole bylo n..... .
Táta tam byl jako voják - vozil lampasáky.
.........
Uživatelský avatar
Dextrone
**
Příspěvky: 227
Registrován: 27 dub 2010, 21:46
Bydliště: Praha

Re: Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5.

Příspěvek od Dextrone »

Tak na konec po dramatickem ocekavani sraz dopadl dobre.Bylo to trochu komornejsi - 4x i30 a 1x Sonata, ale pocasi se povedlo a svickova byla opet vynikajici, timto zdravim Ladu a Vildu :-) Vsem dekuji za ucast, fotky vlozim co nejdrive, ted jsem na otevirani lazenske sezony v Teplicich, zeru klobasku a prolejvam hrdlo zlatym mokem:-)
Hyundai Sonata 2,0i DCVVT-121kW rv 4/2010 výbava Premium, barva šedá metalíza, hodně dobrý a komfortní vůz střední třídy
Ford Mondeo 2005 2.0 TDCi 96kW Ghia - nic moc
Škoda Felicia combi 1998 1.6MPi 55kW GLXi, naprosto spolehlivá a dobře zajetá
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5.

Příspěvek od matysekul »

Tak si nech chutnat.My už jsme konečně doma a v klidu.Sraz se nám moc líbil a děkujeme za organizaci.Příště si dám asi svíčkovou ;-)
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
wayland
*
Příspěvky: 17
Registrován: 07 úno 2012, 12:04

Re: Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5.

Příspěvek od wayland »

Taky díky sraz =D>
Svíčková byla vynikající.
i30 Trikolor Plus 1.4i CVVT - Packet Exclusive
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5.

Příspěvek od Vilda »

Dextrone píše: a svickova byla opet vynikajici, timto zdravim Ladu a Vildu :-)
Dextrone díky ..... ale stejně bych si dal řízek :lol: vypadá to, že přesunutí srazu nebyl šťastný počin .... 19.5 hráli švédi s finama a zápas v podvečer opakovali, takže sraz mohl v klidu proběhnout a účast by byla asi větší :roll:

Já jsem nakonec měl dovolenou a přijel jsem v den srazu, takže bych nestíhal .... ale na původní termín bych dorazil určitě.
Se srazy prosím Tě nekonči [-X jedním "neúspěchem" se nedej odradit ..... severní čechy jsou krásný a určitě bych tam ještě na sraz rád přijel :!:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5.

Příspěvek od Hardcam »

Na me nasranej nebud, ja si presunuti nevynutil. Puvodni termin mi vyhovoval, tento ne a ani to neslo zaridit jinak, zvirata se sami nenakrmej. Taky bych byl rad, abys to nevzdal.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5.

Příspěvek od jiri.vacha »

Já měl 19 taky volno.Na 26 jsem to věděl už od února že nebudu moct,turnaj se nám vyvedl,všichni byly spokojený.Určitě něco zase naplánuj,ale s větším předstihem hodit alespon nástřel.Jsem moc vytíženej.Byl jsem na srazu 12týho(Pípalka) a 19týho jsem chtěl taky.Dyt to mam skoro za barákem,navíc každou chvíly jezdím do Jílovýho.Škoda ten přesun termínu. :mrgreen:
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5.

Příspěvek od lada 71 »

Pánové, na sraz jsem se těšil, asi jako jeden z mála. Alespoň jednou za rok někoho vidět z tohoto spolku je fajn a aspoň to naše dohadování, je víc osobnější, když se jednou za čas potkáme. Já vůbec o víkendu do práce nechodím a to že jsem tentokrát musel, byla absolutně nepředvídatelná situace a skutečně to nešlo vyřešit nějakým zástupem za mě jinak. Né že bych byl nenahraditelnej, ale prostě nikdo jinej nebyl k dipsozici a hlavně, jednalo se o mou zakázku, tak že jsem tam vážně musel. To k tomu, že jsem na poslední chvíly zrušil svou účast. A to že se posunoval termín srazu, bylo sice původně mnou NAVRHNUTO, ale mám dojem, že v té době s tím všici docela s radostí souhlasily a bylo DOST a DOST času na nějakou diskuzy a stanovení vhodného termínu tak, aby to vyhovovalo pokud možno co největšímu počtu zájemců. Stanovil se nakonec termín 26.5., a většina s tím souhlasila, tak bych byl docela nerad, abych tady někde skrytě v textu byl já označován jako za hlavního vyníka, slabší účasti srazu. Pokud většině z vás vyhovoval víc původní termín, tak jste to měli jasně napsat a hned by bylo jasné, jestli raději zvolit termín 19.5., s dvaceti účastníkama, nebo o týden později jen s pěti účastníkama. Bylo by fajn, kdyby se ještě letos našla nějaká příležitost na společné setkání v co největším počtu a hlavně by bylo super, kdyby kolega Dextrone přehodnotil své prohlášení o neorganizování již žádného dalšího srazu. To by byla vážně škoda, loňskej sraz ti vyšel skvěle, na nic jsi nezapoměl a vše bylo dojednáno jak mělo být a ten letošní jsi jistě taky zmáknul. Tak snad příště to bude lepší, hlavně co do účasti.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
vena.m
**
Příspěvky: 215
Registrován: 16 črc 2010, 14:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Severočeský jarní HYUNDAI sraz - Děčínský Sněžník 26.5.

Příspěvek od vena.m »

Já taky musím pochválit Dextroneho za srazík. Sice byl komornější ale myslím že se to vyvedlo, jak počasí s výletem na rozlednu tak jídlo bylo opět skvělé...ochutnal sem 3 obědy :lol: Příště se budeme těšit zas. Akorád překonat tento srazík at už umístěním nebo výbornou kuchyní bude těžké. No organizátor má o čem přemýšlet =D>
i30U CW 1,6 CVVT (93kw) Moonlight blue 6/2010
AUDI 80, 1,9D r.v. 1991 (pořád dobře slouží manželce)
http://www.stavmato.cz/ levné stavební materiály
Odpovědět

Zpět na „Srazy“