PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANIČKA

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět

Vyberte termín srazu :-)

29.9.
16
73%
6.10.
6
27%
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od 69pavel »

vorlajz píše:no, jestli to bude zase na Pastvinách, tak to mám "opět" 240 km... grrrrr :shock:
vorlajz: pokazde to mame jinde at nemame stereotyp,akorat ted posledni dobou to je kvuli nakladum nekde na puli cesty mezi zapadem a vychodem at to kluci maj priblizne stejne-napr. ja to mel do zamberka 205Km- bez spanile jizdy a nevrcim.

ono zalezi jak se kdo k tomuto stavi,treba co jsme ciste Accentaci tak v podstate ted je nas par skalnich kteri jezdi pravidelne na oba srazy jarni-podzimni-taky jsou takovi kteri chteli jet ale jsou sluzebne mimo a nemohli se zucastnit.
je pravda ze ja zacal se srazy oproti nekterym skalnim sice pozdejc ale ted uz se taky muzu prohlasit za skalniho-od podzimu 2009-sraz Milovy, jsem byl na vsech.
ja auto koupil 10/2008 a na jarni v telci 2009 jsem jet chtel ale bohuzel jsem byl sluzebne pryc,navic jsem tehdy forum spis jen cetl a sledoval,mozna semtam nejaky prispevek.
taky je pravda ze nas Accentaku jezdilo vice,posledni dobou se pocet zmensoval az jsme pribrali i ostatni vozy Hyu aby nas bylo vice a ne jen par lidicek.
pro me neni treba problem prijet k Praze ci jeste dal ale vem si, ze dnes uz to stoji nejakou kacku,pro benzina je to horsi-drazsi,ja s dieslem dokazi zajet pod 5l tak me to tak neboli ale i presto je to dnes uz pekna palka ktera dokaze zatizit rodinny rozpocet.
priklad: kdyby by byl sraz nekde kolem Plzne tak to mam od Ostravy za den nejakych cca 1000km(tam i zpet-i spojizdeckama) coz je plna nadrz a pri dnesnich cenach nafty........je hodne na zvazeni zda za den vyvalis 2000 do paliva+nejakej obed pro 2osoby coz mas v prumeru dalsi 500 +dalnicni znamku za 300 tak to mas hned 2800 za jeden den v cudu anebo za to 4clenna rodina ma na skoro 14dnu krmeni v lednicce,zvlast v dnesni dobe kdy nekteri uz zacinaji bojovat z mesice na mesic a jsou radi ze vyjdou a kde pak maj vzit na takovy vylet
taky si vem ze kdyby chtelo od ostravy do plzne jet vice zajemcu Hyu tak uz jen kvuli te dalky by to nekteri vzdali,kor kdyz maj benzina,proto posledni sraziky byly jakoby v puli republiky.


dalsi srazik se muze pro zmenu udelat nekde okolo Tabora ci Jindrichova hradce,kdovi co nas napadne treba okoli Brna a nebo ze byste se prijeli podivat k nam na Ostravsko? i kdyz tu uz nic neni co obdivovat, sachty jsou pozavirane,vsude jen same nakupni centra,ale par veci by se naslo-kdo vi?

pro Vildu ja EEG,psychotesty tehdy delal kvuli ridice z povolani,navic jsem mel svoji dopravu a uz nevim ci to bylo i kvuli profesaku-to je jedno,lec utekl jsem od tohoto remesla (dopravy), zivnost mam prerusenou a ted si ten profesak udrzuji jen proto abych o nej neprisel,takze nejake novinky ktere jsou kolem toho tematu-profesak,doprava---vubec nemam paru a ani to nesleduji,jednou za rok udelam skoleni a zas to rok lezi v supliku.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Reklama
 

Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Martun »

69pavel píše:
vorlajz píše:no, jestli to bude zase na Pastvinách, tak to mám "opět" 240 km... grrrrr :shock:
vorlajz: pokazde to mame jinde at nemame stereotyp,akorat ted posledni dobou to je kvuli nakladum nekde na puli cesty mezi zapadem a vychodem at to kluci maj priblizne stejne-napr. ja to mel do zamberka 205Km- bez spanile jizdy a nevrcim.
A že bys zrovna ty vrčet mohl... [-o< :wink:

Ale jinak pravdu má Předseda :lol:
Je to otom, že se to snažíme soustředit do skoro pomyslného středu.. aby to většina lidí mělo skoro stejně na dojezd... někdo to bude mít nejblíže (pravidelně ten co sraz zajišťuje - pochopitelně) a někdo to holt bude mít dál..
Říkám to tak, že sraz je 2x do roka. A když už by byl problém s penězi, což plně chápu, dá se dát nějakej šušník na stranu a se srazem počítat.. to jestli si nato někdo "ušušní" už je každého věc..
Nikoho nenutíme se "srážet" , stalo se pravidlem, že navštěvujeme zajímavá místa a schází se partička naprosto pohodových lidí a vždy se někdo nový objeví na srazu, za což jsme všichni rádi.
Zezačátku to byly jen výhradně Accentí srazy, ale už já jsem tenkrát bojoval za to, aby na mnou pořádaný sraz na Kunětické hoře, mohli přijet i ostatní.. což i valná většina členu kvitovala s povděkem! Kdyt proč nepoznávat nové lidi, nehledě nato že svoje auta už známe, tak rádi očumujeme jiné.. :lol:

TAkže každý je vítán, a holt 2x do roka těch dejme tomu 400 km u tebe se snad dá nějak vstřebat..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od 69pavel »

pravdu dis martine,ty znas moji situaci tak v mem pripade vis vocogo,ale jak pises je to otom ze se sejde parta dobrych lidi a clovek se odreaguje od vsednich strarosti a prijde na jine myslenky,pokeca s dobrymi prateli atd., taky behem roku radeji neco ozelim a na srazik uskudlim nejakou korunku a potom taky je treba poradne provetrat a vypalit ty saze ztoho potrubi nebo jak se to jmenuje #-o jo- vejfuk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od vorlajz »

jejda chlapi, já jsem to tak nemyslel ;) teď se obávám, abych nedostal nálepku "problémový" :)

když budu mít čas a budou love, tak se taky rád přijedu podívat... ;) a jestli mi to vezme o jeden nebo dva litry benálu na sto navíc už fakt řešit nebudu.... si dám když tak k obědu jenom předkrm no :))))

takže se na jaře uvidíme, ne? ;)

btw. dělám v ČSOB Pojišťovně, takže kdyby jste měl někdo zájem o kontrolu vaší pojistné smlouvy na autíčko, tak se na mě můžete obrátit... ;) (to je skrytá reklama, toto!!!) :D :D :D
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Vilda »

vorlajz píše:no, jestli to bude zase na Pastvinách, tak to mám "opět" 240 km... grrrrr :shock:
To víš, my jsme na takovýhle rejpnutí háklivý :lol: já osobně tyhle srazy beru tak, že si dvakrát do roka prostě udělám výlet .... finančně mě to určitě nezruinuje a už jsem díky srazům poznal spoustu nových lidiček a viděl jsem super krásný místa v republice, o kterých jsem neměl vůbec ponětí, že existujou ... na poslední sraz jsem sice najel 430 km, ale ten výlet za to prostě stál :wink: A tak nehleďte na koruny za PH a jezděte na srazy .... fakt stojí za to !!!!
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od vorlajz »

no však jo... :) ono to nějak dopadne... ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Gandalf »

Poznáváme pěkná a zajímavá místa v republice a když přijede Borek, tak navíc krásné slečny (pardon Borku, já musel :wink: ) a taky nádherné Tiburony :mrgreen:
Já to měl taky se spanilkou posledně přes 250 km. Největší zátah byl pro mě určitě Kokořín, to bylo přes 500km, ale taky jsem na dva dny obšťastnil známé v Praze). No a je pravda, že třeba k Plzni nebo k Teplicím bych se hodně rozmýšlel jet na otočku, jedině udělat "malou dovolenou" s dalším programem.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Borek »

Gandalf-pochválil jsi mně dcery,auto...a co jejich živitele a řidiče,který díky obletování svého harému a auta vypadá chudák strhaně... :?: :evil: .Na to se ti už slova chvály nedostala,plantážníku? :D
Rád vás všechny vidím na srazech a poklábosíme nejen o autech,i když nemám Accenta.Vždyť jsem ho teď začal hledat pro dceru po bazarech jenom kvůli vám,abych vám nekazil kolonu na srazu :D .Ale v posledních dnech,po zjištění dost zásadních problémů s EPS,už o nákupu nějak začínám pochybovat. :-k

Vorlajz-dej si do podpisu(nicku)alespoň přibližné bydliště.Je to dobré třeba i při plánování srazů.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od vorlajz »

Borku... je to tam... ;) jsem z Ústí nad Labem....
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
/ross/
*
Příspěvky: 46
Registrován: 10 úno 2012, 20:42
Bydliště: Žamberk

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od /ross/ »

Je fakt, že palivo něco stojí, ale když se se srazem počítá v předstihu, tak si myslím, že se na sraz dostane každý. Jak říká Vilda, že sraz je takový výlet, na kterém člověk pozná nová místa, kde ještě nebyl. :D Jinak jsem málem přestal jezdit, protože jsem měl v sobotu nehodu a málem jsem skončil v Těchoníně s Getzíkem přímo ve výčepu v místní hospodě. To víte, když vyrazíte na dušičky a po cestě vás zastihne mrznoucí déšť s následným chumelením na letních gumách. Bylo to o fous. Přeskočil jsem obrubník, porazil patník amám načatý pravý alu disk. Doufám, že mě ho někdo opraví. ](*,) . Aspoň, že ten patník byl plastový.
Getz 1.4 r.v. 2008
Miros
**
Příspěvky: 127
Registrován: 19 bře 2008, 08:18
Bydliště: Chotěboř

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Miros »

mně mrzí,že jsem se nemohl zúčastnit.Fotky jsou pěkný,je vidět,že jste si ho užili.Kdeže bude na jaře?Nějak to tu moc nesleduju.
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Martun »

řekl bych že to se ještě neví.. sice pár návrhů padlo ale nic určitého.. laťka je vysoko :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Vilda »

Miros : Teďka nás, většinu plánovačů trápí nastávající zima :cry: až nám na jaře rozmrznou mozky, tak teprve uvidíš ty fofry, jak se budou hrnout nápady kam na jarní srazík :lol: jinak je ještě pořád ve hře zámek " Červená Lhota " .....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od MICHAL77 »

Červená lhota by byla super. Letos o prázdninách jsem tam byli, ale pro dost velkej nával jsme se mrkli jen na podkroví....
.........
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od cert »

Já bych zase raději viděl tu Brněnskou přehradu jak se zmiňoval Gandalf... tam jsme ještě nebyli na rozdíl od Červené Lhoty. Ale ono do jara je času habaděj.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „Srazy“