Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Příspěvek od Espero »

Ne to je otázka jednání jinde než tady na fóru Davide. Jde to i jinak. I já jsem prošel vícero kluby. Sám dobře víš, že na chlast se pak nabalují další negativní věci, jako ježdění pod vlivem alkoholu následující den, hrubost, arogance a bezohlednost k ostatním. Není to o dospělosti, ale naopak o nedostatku dospělosti. Howgh a tím na toto téma končím.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Příspěvek od FISHkaa »

Espero píše:
Nexus píše:
Espero píše:Já jsem taky proti sudům s pivem (pivy). Hospoda stačí.
já jsem zase jednoznačně pro sudy a pípu, když se vypije 200-300 piv a na pivu to bude minimálně 9-10kč, jsou to pěkné ušetřené peníze :)
počítám s tím, že pípu a sudy doveze David, pokud by nejel tak bych vzal tou dobou snad svoji - budem s kámošem kupovat napůl, pěkně vzduchem tlačené bude a to se mi do auta vleze :D/ no a sudy holt někdo jiný, nejspíš pojedu s bobrama, takže budem v autě 4 a sudy nebude kam dát...
Nejsou to ušetřené peníze, jsou to prochlastané peníze a chlast na motoristické akce patří jen velmi střídmě. Myslím, že s těmi bečkami děláš klubu medvědí službu. Zamysli se nad sebou.... Jo a Korálku, do hospody si klidně chodit můžu. S tím problém nemám. Problém mám se směřováním hyundajských srazů v posledních asi 2 letech.

Dlouho sem se držel, ale už reagovat musím:
Espero, strašně se mi "líbí" tvůj přístup "plno keců, skutek utek a hlavně kopat do cizí práce". S tímhle přístupem nás prosím neotravuj a než sem zase hodíš příspěvěk, tak si to dvakrát rozmysli. Nechápu ty kecy ohledně alkoholu - pokaždé se bral pípa a sud (ano, našel se dobrovolník kdo do toho dal svůj čas a svoje prostředky) a nikdy z toho nebyl problém. Na sraz jezdí zodpovědní lidé, kteří ví kde je ta hranice (nezodpovědný člověk se stříská a udělá bordel - když bude chtít - i bez bečky u chatky). Možná to vidím jenom já (divil bych se), ale zamyslet se by si měl zejména ty nad svým přístupem a neustálými negativními příspěvky...

Pro ostatní (Espero bude chodit do hospody asi...) :
Pípu zajistím
Soudky, po dohodě vybraného pivka, můžu vrátit, pokud se nenačnou...
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Příspěvek od Borek »

Co se srazů týká,nepamatuji okolo alkoholu žádný problém(české pivečko k opékání patří),s vyjímkou jednoho srazu a jednoho megavylízance :!: ,Pepana.Ten se ožral doslova jako dobytek na šrot v hospodě a jezdil mezi stany :roll: .Ráno si nic nepamatoval a ani nevěděl,kde v noci skončil s autem #-o .Tenhle blb už tady díky bohu není a o jiném,byť sebemenším problému nevím.
Takže bych neviděl problém v pivu(jedno jestli z hospody nebo dovezeným),ale ve výskytu takového exota.Z té spousty srazů,to byla jediná vyjímka.
Se sudy jsem to myslel tak,že s tím kluci mají práci navíc,tak že by se jim ušetřila práce.Sám vypiju 3-4 piva za večer,ale je mi jasné,že někdo vypije v pohodě víc a ušetřené peníze se hodí.
Espero má možná svůj oprávněný důvod,protože ožrala Pepan se vyskytl zrovna v Třeboni,na srazu,který měl Espero,jako pořadatel,skvěle zorganizovaný.
Ale jak jsem psal výše-na tomhle srazu se chodilo do hospody v kempu.Takže problém není v tom,jestli se dovezou sudy,či ne.Ale v ojedinělém výskytu nezodpovědného alkoholika. :(
Pokud někdo doveze "krajovou"pivní specialitu,budiž mu dík za práci a rád si ta svá 3-4 piva u něho dám. :D
Jinak se vždy sešla zodpovědná společnost lidí,které zase velice rád uvidím a na sraz se už těším. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Příspěvek od rade622 »

Doporučuji více použít SZ.
Espero má pravdu v jednom, "Příležitost dělá zloděje".
Varování před nepřiměřeným užíváním alkoholu je na každé láhvi piva - Alkohol za volant nepatří, S čistou hlavou, Alkohol škodí sexu a tak.
Já nechám opravit Drägera a můžeme se přesvědčit v sobotu ráno každý o své pravdě.
Pokud chcete tímto směrem v debatě pokračovat, přesuňte se do fora na našich stránkách.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Příspěvek od Korálek »

Co by jste rádi za pivko a kolik vzít sudů?
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Příspěvek od Nexus »

Korálek: 2x 50l se vypije a možná štěně k tomu, aby se poslední den nebylo nasuchu... Tento sraz kde bylo velmi málo lidí padlo cca 250piv (já měl největší zásluhu :mrgreen: )

FISHkaa: kombi naražeč na černou horu mám :wink:


Espero: ano jsou to prochlastané peníze, nejhorší možný způsob útraty samozřejmě... ale jsou to peníze každého zvlášť a jestli si za to koupí auto, phm nebo právě pivo může být mě i komukoli jinému tak trošku šumák. Každý ať si ze svýma penězma naloží jak chce :roll: a jestli si koupí pivo za 16kč nebo za 25 v nějaké místní hospodě, je volba taky každého :^o
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Příspěvek od Korálek »

No podle mě stačí 2x50L jsme tam pouze 2 noci
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Příspěvek od FISHkaa »

@Nexus: už jsme to onehdá řešili - nebudou kompatibilní průměry hadic vzduchu a pivovodu 8)
@Korálek: Preferuji brát třeba 1x50L a pak 30L bečky. Kdyby jste chtěli Svijany či speciálek typu "Poutník bitter", tak můžu za dobré ceny s možností navrácení nevyužitého sudu... 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Příspěvek od David PLEVA »

"Sviňany"? Proč ne? To můžu :D
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
Bazi
**
Příspěvky: 121
Registrován: 31 led 2013, 15:33
Bydliště: Hlubočky

Re: Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Příspěvek od Bazi »

Pokud mi to vyjde a přijedu,tak Svijany je dobrá volba :wink: .
Hyundai ix35 1,6GDI Trikolor Plus-Satin Amber
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Příspěvek od FISHkaa »

tady se poznají fajnšmekři. Korálku, zatím si piš tři hlasy pro Svijany 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Příspěvek od Josef »

4tý hlas pro Svijany =D>
Jinak souhlasím 1 x 50 a 2x 30 (ta jedna třicítka jako rezerva s možností vrátit)
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Příspěvek od 69pavel »

mimo OT -nechci vam kazit radost z piti piva ale zrovna svijany posledne propadl v nezavislych testech,navic u nas se jiz nevari klasicke ceske pivo ale EURO-PATOKY jinak se ty brecky nazvat ani nedaji,
a pokud si nekdo mysli ze se vari zvlast 12°a 10° ci 11°neb 6°ci jak nizkotucne nazvat tak je na velkem omylu,vyrobci naplacaj jedno napr 14°a ztoho se pote redi pres odsireni na pozadovany stupen s pridavkem typickeho aroma pro urcite pivo a aby meli co nejnizsi naklady jsou ochotni pivo uvarit napr i z plesniveho jecmene s prisadou granulovaneho chmelu z ciny,na tento zpusob pripravy presli i male soukrome pivovary ktere ze zacatku pouzivaly tradicni vyrobu piva z chmele a sladu,zel naklady je donutili prejit na granule a melas v podobe povidel ktery se dovazi od nasich pratel z ameriky,pivovary by se mely nad sebou zamyslet a zacit varit opet kvalitu ktera byla kdysi a pivo melo rozdilnou chut piva dle kraje kde bylo vyrobene a ne ze dnes mas jedno co pijes vsechny patoky jsou stejne, treba plzen se vari tady u nas v nosovicich a na oplatku zase radegast se uvari v plzni ci v praze aby snizili naklady prepravy,vecer vypijes 14piv a rano mas rychlebehy na krakte trate abys ses neposral, kde jsou casy kdy se vypilo 22 piv na posezeni bez nasledku posrani

ja treba uz pivo omezil a misto toho si radeji dam neco lepsiho tvrdsiho treba v mensim mnozstvi i kdyz tu taky neni jistota jestli pak nebudes nosit cerne brejle takze si nevyberes co je vic skodlive
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Příspěvek od FISHkaa »

Kazit radost nám nemusíš, testy byly poté provedeny znovu a opakovaně a bez problémů... Osobně piji lokální piva, ale Svijany 11 mám rád a nikdy sem po nich neměl symptomy, které byly zmiňovány jako komplikace po tech plísních ;-)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Podzimní sraz,Roudná u Tábora

Příspěvek od MICHAL77 »

Dovolil bych si doporučit tuto firmu, ale nevím zda někdo z okolí pojede a bude mít místo. http://www.napojebrabec.cz/akcni-nabidky/ Já se dovím vše až tak den před srazem a navíc do accenta se toho s rodinou moc nevleze.
.........
Odpovědět

Zpět na „Srazy“