Klatovy - Šumavaring

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
sarin007
*****
Příspěvky: 2089
Registrován: 26 říj 2012, 11:32
Bydliště: Písek

Re: Klatovy - Šumavaring

Příspěvek od sarin007 »

Dalin píše:No já dojet Alfa v hustém protisměrném provozu, při jeho kochací jízdě, tak mi stoupne tlak! :mrgreen:
No já viděl Alfa vždycky jen přijíždět a odjíždět, takže jeho kochací jízdu nemůžu posoudit, ale vzhledem k tomu, že má zmáknutou každou šišku na Šumavě na tom něco bude :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale zase na druhou stranu, je lepší se v klidu kochat z auta než ve spěchu z hrobu [-X

Jinak na tom škodováckým foru mají pěkný kočky, co mejou auto, to bych jel hned. A bylo by mi snad jedno, jestli by mi to auto umyly nebo ne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

V červnu to mam trochu nahuštěný, v polovině jedu projet Elu do Levice za Nitru, takže to bude taky taková kochačka, na Slovensku se krásně jezdí po dálnici. Až do Brna se jede skoro v koloně, za Brnem to zeslábne a jak se přijede na Slovensko, auta jako by zmyzely. A vzhledem k tomu, že kvalita dálnice je parádní, tak tam jezdim moc rád. Naposledy jsem tam jel s Elou před rokem a paráda :D/
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136KW, A/T, Style Premium, barva Ara Blue +
Hyundai i30 Fastback, 1.4 T-GDI, Style, barva červená

Hyundai Elantra Style Premium, 2011, světle modrá
Renault Scenic 1.9 dCi r.v. 2002
Peugeot 306 r.v. 1996
VW Golf I r.v. 1979
Reklama
 

Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Klatovy - Šumavaring

Příspěvek od Alf6 »

Ja bych si od nich teda auto myt nenechal. :mrgreen:
Jinak na skodovackym foru to mají zmaknute hodne dobře. A hlavne ta jejich soutěž - divka roku..nebo jak se to jmenuje...fakt kocky..jestli pak Hyundai ma taky nejakou divku roku? :-k kalendare s holkama? Souteze? Asi ne :cry:

http://www.skodateam.cz/Hleda_se_Divka_ ... 2019:14:09

http://www.divkaskodateam.cz/
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Odpovědět

Zpět na „Srazy“