RVS Technology - nějaké zkušenosti???

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
fluid
*
Příspěvky: 39
Registrován: 24 srp 2007, 15:03
Bydliště: Pilsen

RVS Technology - nějaké zkušenosti???

Příspěvek od fluid »

Zdravím všechny,

můj známý mi doporučil tohle: http://www.rvs-tec.cz/start.htm.
Použil to do svého Citrónu Xantia a nemůže si to vynachválit.
Chtěl bych se zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenosti, nebo co si o tom myslíte???

Díky za názory.
Bylo: Hyundai Accent 1.3i X3, asi 55kW, 3dv., 12/1995, říkáme mu "NAUTILUS"
Je: Hyundai Accent 1.3i X3, asi 55kW, 3dv., 7/1998, koupena od člena fóra jako "ANIČKA"
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Kéž by to byla pravda a fungovalo to.. nemám s tim žádný zkušenosti.. ale vim, že tady to každej hned zavrhuje :-( A mě by taky zajímal někdo, kdo to doopravdy vyzkoušel
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
fluid
*
Příspěvky: 39
Registrován: 24 srp 2007, 15:03
Bydliště: Pilsen

Příspěvek od fluid »

Ten můj známej to má v auťáku čerstvě, takže na nějaký definitivní závěr je ještě brzy, ale říkal, že je to už teď znát - jede mu to líp, auto je klidnější a svižnější.
Počkám, až si odkroutí kilometry, které tam píšou, že se mají uject, aby se to projevilo naplno a pak uvidím - výsledky testů, které jsou na těch www stránkách, vypadají dost přesvědčivě.
A vím, že by mi nekecal - je to vlastně bratr mojí přítulkyně, navíc je vojenský policista, který jezdí na mise do Iráku a tak, takže zkušeností s autama má dost, aby jen tak na něco skočil...

Jsem zvědav, jestli se podělí o zkušenosti jestě někdo další...
Bylo: Hyundai Accent 1.3i X3, asi 55kW, 3dv., 12/1995, říkáme mu "NAUTILUS"
Je: Hyundai Accent 1.3i X3, asi 55kW, 3dv., 7/1998, koupena od člena fóra jako "ANIČKA"
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No tak dej určitě vědět.. za 3 tisíce mě čeká výměna oleje, tak by mě to zajímalo :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

RVS

Příspěvek od rade622 »

Nemohl by mi prosím ten, kdo uvěří tomuto -
" Vzhledem k tomu, že jsem byl překvapen výsledkem použití RVS Technologie při renovaci motoru a řetězu benzínové pily, tak rozhodl jsem se vyzkoušet RVS Technologii i při dalším problému, který mě potkal.
Zadřelo se mi jehličkové ložisko unašeče spojky a těleso spojky se roztrhlo (foto2, detail 2). Tímto došlo k poškození klikového hřídele (foto1) tak, že bez výměny nebo generálky kliky by nebylo možné pilu provozovat. Povrch kliky byl silně vydřený což je vidět názorně na fotografiích. Nová klika by stála kolem 4.500 Kč. "
"Renovace starou metodou (demontáž, broušení odvoz, dovoz, tvrdochrom, opět odvoz a dovoz, znovu přebroušení) by přišla min. na 3000 Kč s tím, že by byla pila na jeden měsíc mimo provoz.
Obrátil jsem se znovu na experty z RVS ( společnost NAGARA s.r.o.) a ti mi doporučili jeden z jejich přípravků určený k renovaci. Jedná se o mazivo RVS - SYNTETIK. . . . "
" . . . Renovaci jsem si provedl během pouhé hodiny sám. Obrousil jsem roztemovaný hřídele bruskou a to tak, aby na něj šlo navléci nové ložisko s unašečem. Tuto sadu jsem pořídil cca za 800 Kč. Poté jsem povrch začistil smirkem, namazal jsem RVS vazelínou (foto 3) a vše sestavil. Za hodinu už jsem řezal v lese dřevo. Z počátku byla pila hlučná a drnčela, ale během několika nádržek jsem pilu zapomněl hlídat, protože se chovala opět normálně jako dřív.
Po cca 10. hodinách provozu jsem rozebral pilu a při kontrole stavu ložiska jsem zjistil, že hřídel (foto 4) je pouhým okem viditelně hladší a hmatem daleko jemnější, i když bylo stále vidět místy hluboké rýhy po poškození zadřením. Došlo k úplnému zacelení zadřeného povrchu a tím pádem jsou zbyly jen rýhy viditelný okem, ale při bližším ohledání jsou zalité jako by vmrzlá tříska pod ledem. . . . "
--poslat na můj účet 100 000 kč? Já věřím tomu, že bude mít do konce života štěstí a to i bez těch 100 000. A určitě se někdo najde. Věřím tomu,
jinak si nedovedu vysvětlit takové bludy. Proboha otázka na toho kdo to sem dal - co si od toho slibuješ, tady jsi na Hyundaiclub.net a ne na Bohnice.cz. Skus to na pouti jako mazadlo pro koloběžky.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No tak tohle je mazec.. to sem nečet :D
Já jen kouknal na to.. aaaaaaa.. to je jedno.. prostě je to kravina, jak sem čekal :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Ja myslim, ze tu uz podobne tema bylo .... cice se ten pripravek jmenoval jinak, ale to uz je zivot ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
fluid
*
Příspěvky: 39
Registrován: 24 srp 2007, 15:03
Bydliště: Pilsen

Příspěvek od fluid »

to Rade622: 100 000 Ti nepošlu, protože nikdo nemluvil o tom, že věří tomu, co se na tom webu píše. Napsal jsem pouze, že výsledky testů (z laboratoří) vypadají přesvědčivě, vůbec jsem nehodnotil "zkušenosti uživatelů".
Ani já nevěřím, když někde někdo napíše "zhubl jsem díky této zázračné pilulce za týden o 150 kg a jedl jsem přitom normálně" :shock:
Na tenhle web, resp. na firmu, která distribuuje přípravky RVS mě upozornil, jak jsem psal výše, brácha mojí přítelky, kterému to také někdo doporučil.
Nepsal jsem o tom, že to chci vyzkoušet na základě toho, co se píše na těch webových stránkách (které jsou mimochodem graficky i stylisticky příšerné...).
A právě proto jsem sem hodil dotaz, jestli s tím má zkušenost někdo další, kdo jezdí autem, protože zmatená výpověď dřevorubce mě těžko přesvědčí...

Asi tak. Obvinit někoho, kdo se jen zeptá na případné zkušenosti kolegů s nějakou věcí, z toho, že je naivní blázen, mi přijde trochu zbytečné...
Bylo: Hyundai Accent 1.3i X3, asi 55kW, 3dv., 12/1995, říkáme mu "NAUTILUS"
Je: Hyundai Accent 1.3i X3, asi 55kW, 3dv., 7/1998, koupena od člena fóra jako "ANIČKA"
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Koukám,že se tu dobře bavíte :D
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

pro fluid

Příspěvek od rade622 »

Já tě taky neobviňuji, za svůj krátký život jsem takových přípravků viděl několik. Třeba PETROL-BUSTER, ten měl spořit palivo, Xy magnetů, panenskou moč, ta měla čistit pleť. Až na tu moč nic nefungovalo, a i o ní nejsem přesvědčen, nezkoušel sem, ale jeden známý, instruktor plachtění schytal sáček s výše uvedenou kapalinou okýnkem do xichtu. Výsledný efekt je těžko prokazatelný, protože má plnovous a je to starý mládenec. Ale debilní reklamní kecy sloužící k nalákání hejlů rozeznám na sto honů. Technicky to nemůže fungovat a kdo tomu věří je podle mě idiot. Pokud mě někdo přesvědčí o opaku, rád to tady odvolám a budu se kát ve Světě Motorů.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

:lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
KMBlendi
**
Příspěvky: 122
Registrován: 24 kvě 2006, 09:55
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KMBlendi »

Mě by zajímala jiná otázka, vzhledem k tomu že to asi určitě bude blud jak je možný že takové firmy mohou něco takového prodávat?? Dle právního řádu by se rychle přišlo na to že je to minimálně klamavá reklama popř. podvod. Na to samozřejmě existuje u nás právní norma. Otázka je, jestli tato firma pochází ze západau kde jsou právní normy a chování k zákazníkům mnohem tvrdší a přísnější, jak je možné že se to prodává na zahraničních trzích?? a pokud ano chtělo by to prověřit zdali na techto výrobcích není psáno něco jiného např. není zaručen úspěch, experimentální nápln, nezaručený výsledek atd..(a nebo se to prodava pro jiné účely,doplněk atd.) který obejde tyto právní normy..Pokud je to jenom česká firma... pak bych si to nekoupil ani za 10kč protože je to zcela určitě švindl a nejakým zpusobem obchází zákon...
Lantra 99 J2 sedan.
Uživatelský avatar
fluid
*
Příspěvky: 39
Registrován: 24 srp 2007, 15:03
Bydliště: Pilsen

Tak já fakt nevím...

Příspěvek od fluid »

Firma je finská, jak jsem si našel, a má zastoupení v Německu, Rakousku, Švýcarsku atd. Existuje už docela dlouho a poskytují i záruku proti případnému poškození součástek ošetřených jejich přípravkem.
Není to žádná přísada do oleje či paliva zlepšující jeho vlastnosti, je to speciální směs minerálů vytvářející na povrchu ošetřovaných součástek za pomoci tření (tlaku a teploty) ferrosilikátovou (kovokeramickou) vrstvu, která zacelí jemné trhliny a poškození a vytvoří "zrcadlově" hladkou vrstvičku - tím dojde ke snížení tření a logicky ke zvýšení výkonu, nižší spotřebě apod.

Z fyzikálního hlediska to nic nemožného není, ale nevím, nakolik je to zvládnuté technologicky, proto jsem se ptal, jestli jste už někdo zkoušel, co je na tom nepochopitelného??? :roll:

to ivan: bavíme se dobře, ale asi o ničem, odpovědi jsem se nedočkal, asi se špatně ptám :oops:
Bylo: Hyundai Accent 1.3i X3, asi 55kW, 3dv., 12/1995, říkáme mu "NAUTILUS"
Je: Hyundai Accent 1.3i X3, asi 55kW, 3dv., 7/1998, koupena od člena fóra jako "ANIČKA"
Uživatelský avatar
fluid
*
Příspěvky: 39
Registrován: 24 srp 2007, 15:03
Bydliště: Pilsen

Příspěvek od fluid »

Až to teda vyzkouším, tak sem asi radši žádné zkušenosti radši psát nebudu, abych nebyl ukamenován :D

tedy, pokud by ty moje zkušenosti byly dobré...
Bylo: Hyundai Accent 1.3i X3, asi 55kW, 3dv., 12/1995, říkáme mu "NAUTILUS"
Je: Hyundai Accent 1.3i X3, asi 55kW, 3dv., 7/1998, koupena od člena fóra jako "ANIČKA"
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“