Vypínač předních parkovacích senzorů

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
mihlit
**
Příspěvky: 303
Registrován: 07 říj 2014, 22:58
Bydliště: Brno

Vypínač předních parkovacích senzorů

Příspěvek od mihlit » 20 srp 2019, 12:05

Máte někdo v autě namontovaný vypínač předních parkovacích senzorů? Jak je to pojmenováno v ceníku příslušenství? Kód je "005ND SW4F". Potřeboval bych vědět jak to vypadá, jak je to velké a kde vám to umístili?
Minulý týden jsem převzal svoji novou ix20, kam jsem si nechal k zadním senzorům, co jsou již ve výbavě, přidat i přední senzory a vypínač. Jelikož ten vypínač se dopisoval na fakturu dodatečně ručně a přípravu auta dělali dle toho, co bylo v počítači, tak na to zapomněli. Jsem objednaný, aby mi to tam domontovali, až jim díl dorazí. Z diskuse s technikem si ale nejsem jistý, že je to přesně to, co chci. Myslel jsem si,že tam přijde nějaká vypínací věc, co se napojí na vypínač zadních senzorů, co je na ix20 vlevo od volantu u ovládání sklápění světel. Jenže to prý nejde, vypínač bude extra a někde tam rozvrtají palubku, aby ho tam umístili. To se mi moc nelíbí. Když jsem se snažil ten vypínač vygooglit, tak jsem to našel jen zmínku zde:
http://www.autond.cz/hledani.php?page=1&dil=005ND+SW4F
pojmenované SPÍNAČ OSCILAČNÍ SW4F
s poznámkou zde https://www.autoprofi.cz/parkovaci-asis ... 63915.html
kde to dle popisu vypadá, že není manuální vypínač, ale elektronický, který vypíná automaticky když se auto hýbe rychleji. To není tak úplně přesně, co chci a ani to nepomůže třeba tomu, jak jsem si vyzkoušel, že když se stavím u mcdonalda na drivein, tak čidla pípají, když zastavím u okýnka (jsou umístěna v rozích).

Zajímalo by mě tedy, jestli někdo tento vypínač máte, jak a kam vám to zapojili a jak přesně funguje?
ix20 2019- 1.6/92kW Trikolor Club White Sand
i20 2014-2019 1.2/64kW Family Start Baby Elephant

Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“