zamykání Xgéčka

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
interista
*
Příspěvky: 12
Registrován: 07 dub 2016, 13:29

zamykání Xgéčka

Příspěvek od interista »

Zdravím všechny příznivce,

Omlouvám se, je pravda, že už jsem tu hooooooooodně dlouho nebyl. Bohužel s ženou jsme přesedlaly z Hyundai na jinou asijskou značku a tudíž sem už nechodím. Ovšem jako třetí auto v rodině máme staré dobré XG 350. Takže když je jedno z našich hlavních aut mimo, nebo chci auto jako pracovní, využijeme toto. Je to sice už starší kousek 2004, ale zatím kromě klasických spotřebáků jako na každém autě, nebylo nic vážného. Kromě cívek kdysi. Auto šlape jak má.
Bohužel teď nám blbne zamykání. Auto otevřu na dálku ovladačem, ale někdy se stihne hned samo zavřít. Ovladačem zamknout se nedá vůbec, musím zmáčknout tlačítko ovládání ve dveřích a zavřít dveře. To stejné při jízdě nefunguje stahování okýnek od řidiče. Každý si musí stáhnout okénko na svém místě. Tudíž bude asi chyba někde v tom ovládání a kabelech ve dveřích řidiče. Nějak jsme to neřešily, ale nedávno jsem musel bohužel rozbít zadní okénko, jelikož se klíče zabouchly v autě v zapalování, oba jsme z auta vystoupily a zavřely dveře. Malá byla vzadu ve vajíčku. Mobily zůstaly také uvnitř. Tak proto se ptám, jestli mi můžete někdo poradit co s tím. V příloze je foto toho ovládání jak v autě, tak dálkové. Děkuji za případné rady.
Přílohy
IMG_20210916_141307.jpg
IMG_20210916_141307.jpg (49.32 KiB) Zobrazeno 941 x
IMG_20210914_153203_1.jpg
IMG_20210914_153203_1.jpg (143.72 KiB) Zobrazeno 941 x
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“