Autorizovany servis Brno - Balvin nebo Pokorny?

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Hugo11
**
Příspěvky: 203
Registrován: 09 srp 2022, 21:36

Autorizovany servis Brno - Balvin nebo Pokorny?

Příspěvek od Hugo11 »

Zdravim vespolek priznivce Hyundai, poridil jsem si nedavno svuj prvni Hyundai v zivote - i30N. Prvni pocity veskrze pozitivni, kazdopadne vzhledem k servisnimu intervalu 10tis km neni k prvni prohlidce daleko :) S kterym z autorizovanych servisu v Brne jsou aktualne lepsi zkusenosti co se kvality a peclivosti prace tyce? Balvin, nebo Pokorny? Prip. jeste jiny v okoli?

Diky!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Autorizovany servis Brno - Balvin nebo Pokorny?

Příspěvek od Pedro76 »

Ahoj,

já jezdil 5 let s i30 k Balvinovi, teď už víc jak rok k nim jezdím s novým Tusconem (aj jsem ho tam kupoval)... a nikdy jsem neměl problém s kvalitou či čekacími lhůtami... Aj mi tam na i30 řešili v 2018 opravu z pojistné události za cca 100K (jeden připitej s oktávkou mi skončil v kufru)... a když na ně likvidátor zatlačil (bo mi nechtěl platit z jejich pojistky náhradní auto déle než zdrávo), tak i přes prázdniny to bylo za 2 týdny hotový... :-)

ale u Pokornýho jsem byl jen očumovat novýho tucsona přes sklo při lockdownu.... takže nemůžu říct nic proti nim... jen prostě nemám potřebu jezdit jinam než k Balvinovi...
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Autorizovany servis Brno - Balvin nebo Pokorny?

Příspěvek od Pedro76 »

Jestli jsi to kupoval u jednoho z nich, tak bych na první kolo zkusil právě tam kde jsi koupil... a uvidíš či budeš ok se službama nebo podruhý zkusíš konkurenci..
Jinak nejblíž pak je podle mě Vyškov - Pytela
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Birdr
**
Příspěvky: 260
Registrován: 24 úno 2022, 13:28

Re: Autorizovany servis Brno - Balvin nebo Pokorny?

Příspěvek od Birdr »

My kupovali IX 35 pro změnu u Pokornýho a na servis jezdili k němu. Vždy jsme byli spokojeni.
Jednou jsme reklamovali prodřený potah sedačky řidiče a reklamace byla bez problémů uznána.
A předloni nám auto potloukly kroupy a oprava u nich byla dokonalá. Včetně zapůjčení náhradního vozu i přes víkend, kdy tu so a ne nechtěli zaplatit.
Pozoris
*
Příspěvky: 91
Registrován: 03 srp 2018, 19:28
Bydliště: Brno

Re: Autorizovany servis Brno - Balvin nebo Pokorny?

Příspěvek od Pozoris »

Kupoval jsem i30 u Balvína (2018), byl u nich na přezutí kol a na první reklamaci. Kdy jsem popsal, ukázal na videu daný problém. Následně mi technik řekl, že je to přirozený jev, který vehementně demonstroval na Koně. Což je úplně jiný vůz, ale on si stál za svým, budiž. Ovšem jeho arogantní tón, povýšené chování tomu dalo korunu. Samozřejmě s ním proběhla výměna slov, kdy se vedoucí ve finále za něj omluvil. No, vzal jsem klíčky a tentýž den odjel k Pokornému kde jsem nanejvýš spokojen. Jezdím k nim na garančky, reklamace, servis, přezouvání, opravy a nemohu si vynachválit jejich přístup, ochotu, rychlost.
Hyundai i30 1.5 T-GDi 117kW 2k23 Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 Liftback 1.0 T-GDi 88kW 2k18 (Silver, Symbol +)
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8981
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Autorizovany servis Brno - Balvin nebo Pokorny?

Příspěvek od idam.i »

[-o< správne riešenie. =D>
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Autorizovany servis Brno - Balvin nebo Pokorny?

Příspěvek od petzl62 »

Jediné správné řešení, souhlas =D> =D>
Kupoval jsem u Pokorného minulé auto- Méďu a jednoznačně mohu ve všem doporučit.
Jen škoda, že už tam nepracuje jistá nádherná a perfektní a to doslova prodejkyně [-o< [-o< :cry:
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Hugo11
**
Příspěvky: 203
Registrován: 09 srp 2022, 21:36

Re: Autorizovany servis Brno - Balvin nebo Pokorny?

Příspěvek od Hugo11 »

Moje zkusenost s prodejem u Pokorneho byla tedy primo katastrofalni, to co tam jsem tedy nezazil opravdu nikde jinde u hyundai ani jinych znacek. U Balvina v tomto ohledu o parnik lepsi, ale prodej a servis muzou fungovat ruzne, proto se ptam na zkusenosti...
davfel
*
Příspěvky: 58
Registrován: 18 srp 2021, 19:30

Re: Autorizovany servis Brno - Balvin nebo Pokorny?

Příspěvek od davfel »

Můj mechanik mi říkal že je dobré servisovat auto tam kde je kupované pač každý prodejce dostane od automobilky balík peněz na opravy. Pokud jedeš jinam nemusí se tvářit zrovna nadšeně. Nevím kolik je na tom pravdy. Já mám auto od Balvina a první garančka cca 5000kč. Přístup vcelku v poho i když jsem upozorňoval na nelícující zadní nárazník technik se mi snažil nakecat že je to budchlé a pak sám uznal že není. Po garančce mám i v protokolu slícování nárazníku ale po týdnu to vypadá skoro stejně. Tak nevím
dibarbora
*****
Příspěvky: 2087
Registrován: 05 úno 2018, 14:53
Bydliště: Žilina

Re: Autorizovany servis Brno - Balvin nebo Pokorny?

Příspěvek od dibarbora »

To je pekná volovina... predajca určite žiadny balík nedostal... ale zato musí odviesť riadny balík do :hyu: kasy (školenia, špeciálne náradie, aktualizácie dielenského systému(GDS).....) to len na margo cenovej politiky autorizákov....

Ale k meritu veci.. využívanie služieb jedného autorizovaného servisu(nemusí byť ten kde bolo auto kúpené) má svoje rácio... a dokonca to :hyu: odporúča aj v servisnej knižke. Dôvod je jednoduchý, :hyu: nemá na SK a ani v CZ centrálny systém evidencie servisných prehliadok (elektronická servisná knižka)... a tým pádom je dobré ak sa o auto stará jeden servis, pretože na základe údajov vo vlastnom fakturačnom systéme majú o aute ďaleko viac info ako je napísané v papierovej servisnej knižke....
Hyundai Tucson NX4 Shine+, 1,6TGDi, 110,1kW, 2WD MT6 bez náznaku hybridu
ex.Hyundai i30 kombi PDe Family 1.4 T-GDI 6st.
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizovany servis Brno - Balvin nebo Pokorny?

Příspěvek od Felotron »

Já jezdím k Pokornýmu od té doby, co to vzniklo a nemám důvod měnit.
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Srandista
**
Příspěvky: 241
Registrován: 22 led 2022, 20:16
Bydliště: Brno

Re: Autorizovany servis Brno - Balvin nebo Pokorny?

Příspěvek od Srandista »

Hugo11 píše: 14 srp 2022, 20:47 Moje zkusenost s prodejem u Pokorneho byla tedy primo katastrofalni, to co tam jsem tedy nezazil opravdu nikde jinde u hyundai ani jinych znacek.
Vedel by si toto trochu rozviezt? Kludne aj v nejakom inom topicu, nech sa tu moc neodklaname od temy?
Hyundai i30 1.5 T-GDI iMT Family Smart 2022, 117kW/253Nm, Engine Red - od 12.4.2022
Toyota Corolla 1.8 VVTL-i MT T-Sport 2003, 141kW/180Nm, Red
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“