Zkusenosti se servisy Hyundai

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od mylys »

Pro ucastniky srazu Morava 2007, kteri videli to mnozstvi vody u rezervy v mem Getzikovi, ale i pro ostatni prikladam fotky jak "kvalitne" dokaze provest opravu autorizovany servis Hyundai v Olomouci.

Nezatmelena spara.

Obrázek

Tudy tece voda.

Obrázek

Je to cerne na hrane originalni tmel z vyroby nebo to tam napatlali v Olomouci? Nevite nekdo?

Obrázek

Pokud to tam napatlali oni, pak nechapu, proc to nedali i na spodni hranu. Pokud je to original, nejake opodstatneni to tam jiste ma - treba to, ze tam nezatece voda - ze?

Kazdopadne durazne nedoporucuji v Olomouci neco nechat opravovat, nedejboze si tam koupit novy vuz.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Ja takovyhle nezatmeleny spary nebo mista kudy mi do auta teklo viz. stresni okynko "ojel" ocelovym kartacem, natrel ridkym gumoasfaltovym naterem a vypada to ze je po provblemech.
Jinak jestli ti tohle udelali v servisu tak by meli mit kulaty rypaky a vocasky do vrtule :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

To na té hraně mi nepřijde jako originál, zas tak prasácky snad Hyundai auta nedělá. To je jako lem na němž je nacvaklá guma kufru?

PS: Já jsem v Olomouci nový auto koupil :?
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Jo je to lem pod tesnenim 5. dveri.
Zkusim to treba nafotit lip, tohle je jenom mobilem, fotak nebyl po ruce.
Je to vymenene cele zadni celo po narazu zezadu.
Predpokladam, ze je to tak original, ale nevim . . . mohli to nejak zatmelit, ted tam tece pri desti voda.
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

4 mylys
- vidím, že už jsi v ruce konev měl :cry:
- nevím, jestli si zjišťoval záruku na opravu - 6 měsíců (diskuze na "Moravě" )
1 Pokud ANO - reklamovyt práci
2 pokud NE
a) Silikonovým tmelem - sám
b) jinej servis . za peníze
:cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Bylo to 2006 na podzim - cili uz je to po zaruce.
Zatmelim to sam . . . tem diletantum v OL to uz nesverim.
vipe

Příspěvek od vipe »

mylys ten tmel mi tam nepřipadá originál třeba to tam daly aby ti ta těsnící guma tam vůbec držela a pro jistotu aby tam neteklo pod tou gumou a asi se jim to nepovedlo mechanikům :cry:
Pokud teda už na to záruka nebude tak si to spáchej sám určitě to bude o 100% lepší než u nich. :lol:
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Dalsi negativni zkusenost!!!

Ted jsem prijel z Auto Pytela tady u nas ve Vyskove kde jsem chtel nechat jeste v zaruce opravit odloupavajici se lak na prave predni klicce.
Prijimaci technik p. Minks se neskutecne cukal uz pred mesicem kdyz jsem tam s tim byl poprve - jakoze to neudelaji, ze jsem to nekoupil u nich a podobny kecy. Mimochodem vynikajici strategie jak si pritahnout dalsi zakazniky.
Pak mi zavolal, ze se pry do tydne ozve kdy muzu prijet, ze volal do Prahy a tam mu rekli, ze to jako muzou v zaruce opravit - neozval se cca 3 tydny.
Dnes jsem mu rekl, ze bych chtel opravit ten lak a ze si u nich i udelam garancni prohlidku. Pri otazce jestli to zvladnou byla odpoved "samozrejme"!!
Kdo by neumel vymenit olej, filtry, chladici kapalinu apod. - proste snadno a rychle vydelane penize.

Par vet z naseho rozhovoru:

Ja: Kolik stoji olej?
Minks: Asi neco pres 400,- za litr . . .
Ja: Kolik presne?
Minks: Nevim . . .
Ja: Potreboval bych tam jeste vymenit vstrikovace, protoze jsou nejspis vadny a mam to jeste par dni v zaruce, zitra prijedu a premerite si to.
Minks: No tak to nevim . . . jestli to nekdo umi . . . to jsme jeste nedelali . . . vsechny manualy jsou v anglictine . . . s diagnostikou nikdo neumi . . . taky je v anglictine . . . skoleni na novej pristroj v cestine za puuuul milioooonu bude az nekdy . . .

Upozornil bych na to, ze servis Hyundai provozuji uz par mesicu a nejsou schopni v podstate niceho.
Jak muze nekdo provozovat servis na neco o cem vi absolutni ho*no?!!
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Tak to je dost hustý. :(
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Tak to je teda síla :shock: Pánové,ale ono to je i v jinejch servisech,kurňa ,kdyby mě vzali mezi sebe ,bych jim tam udělal průvan ,to mi věřte 8) Co já bych za to dal se dostat do pořádnýho servisu a pracovat s takovým vybavením co maj oni oni si to nakoupěj a pak s tím neuměj dělat to snad není možný :roll: Já vím dneska i kde se vyrábí jejich OEM Hyundai vercajk i diagnostika a i kolik to stojí,kdbych měl prachy to byste čučeli,bohužel no :oops: :cry: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
facebok
*
Příspěvky: 18
Registrován: 17 kvě 2008, 19:16
Bydliště: Karlovarský Kraj

voda

Příspěvek od facebok »

ten tmel tam je originál od výroby aby se ta guma neodlepovala
Opel Calibra turbo 4X4
KTM 640
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Espero »

Tak jsem si odřel u H1 v úterý střechu, nevešel jsem se do jednoho hypermarketu Tesco, ještě před týdnem jsem tam normálně vjel, ale udělali nějakou úpravu na stropě (snížili průjezdnou výšku vjezdu). Plech nepromáčknutý, jen lak je podřený a to dost. Tak jsem zajel do Autopalace Butovice, jestli by nebyli ochotni udělat přístřiky (je to na podélných vyvýšených prolisech střechy). To by prý bylo těžké, ale ochotně a rádi mi prý nastříkají celou střechu. Na otázku za kolik chvilku technik počítal a pak vyrazil číslo - 11 tisíc Kč. No tak jsem zajel u nás ve vsi k lakýrovi, co stříká jako živnostník, ten potvrdil, že přístřiky by byly opravdu problém, že to sice neudělá tak operativně, musím 3 týdny počkat, ale vysadil cenu 3 tisíce. No nevím jak horší technika může ovlivnit kvalitu, (asi těžko bude mít stříkací boxy s filtrací atd.), ale za tu jeho cenu bych nastříkal 4 střechy ve srovnání se značkovou opravnou. Hádejte, kam asi půjdu.....
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

s tema strikacima boxama.. to neni vsecko.. me treba scoupe delali taky chlapi co meli perfektni vybaveni, boxy, vsecko.. a kdyz ted slysim od Larkina jak ten lak zacina jit do haje tak bych dal nekomu nadrzku protoze za ty penize co jsem za to dal by se dala cekat nejaka kvalita... kdyz si vezmu ze je to dva roky po laku tak by to teda snad melo jeste drzet :( je fak, ze nektery veci jsem nechaval predelavat uz po par mesicich protoze to bylo zpraseny ihned....

taky ted premyslim kam dam udelat zadni lemy.. nechci dopadnout jak predtim, tak shanim nekoho sikovnyho na koho se da spolehnout..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Příspěvek od laufas »

Ja mam zatim taky velice negativni zkusenosti s prodejcem hyundai v Olomouci. Od dodaci lhuty az po dokupovani prislusenstvi k nasi i30. Treba jsme si prijeli pro zahradku a chlapek nam rika ''Ale tady ted nikdo neni, to vas nikdo neobslouzi. Nikdo vam to neukaze, jak se to nasazuje''...prohodil jsem neco o neschopnosti, vzal krabici a zahradku jsem nasadil doma
Dodani auta se ze 14dni protahlo na 2 mesice. Nejdrive sliby,jak uz je auto na lodi a po tech 14dnech nam bylo receno,ze se shaneji plechy na nasi i30. Pekne no.
Ale do p... co mam delat? Hyundai dealeru je malo. A navic nas brzo ceka rocni prohlidka, kam s tim? Nechci do toho Olomouce :roll:
Naposledy upravil(a) laufas dne 06 led 2011, 10:51, celkem upraveno 1 x.
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatchwud »

Koukám,že Olomouc nebrat.Ještě,že je to daleko. :lol:
A co Pražáci? Jaké máte zkušenosti z těch 4 servisů v Praze? Nebo je snad lepší Liberec nebo Jablonec? :roll:
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“