Zkusenosti se servisy Hyundai

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Boryš
****
Příspěvky: 1088
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Boryš »

Já v Rýmařově koupil to co teď mám. Když jsem četl jak že oni vše kontrolují jako profesionálové v tom jejich systému Hyundai Promise a pak co jsem dostal jako předávací protokol, tak jsem se podivil. U všech položek bylo že je doporučená kontrola. A nejvíc mě dostalo, a to jsem zjistil až doma, že v předávacím protokolu je na konci uvedeno že auto kupuji jak stojí a leží... Ve smlouvě nic takového nebylo.
Reklama
 

Boryš
****
Příspěvky: 1088
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Boryš »

Pokračování - nemůžu upravit příspěvek.
K tomu protokolu mi prodejce řekl, že nemusím mít obavy, že je auto v záruce. Ad. záruka: již 3x jsem v Olmiku zkoušel řešit hluk od zadních kol, který není na 100pro od pneu. 3x mě odbyli, že nic nezjistili, naposledy že to tedy hlučí, ale že nic na zvedáku nezjistil, takže je to v pořádku. A že si mám když tak zesílit rádio. Pak zase má problém manželka, že muzika je moc nahlas.
Uživatelský avatar
Cecil67
**
Příspěvky: 348
Registrován: 06 srp 2020, 19:09
Bydliště: Kozlov

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Cecil67 »

Takže ty jsi koupil v Rymarove a jezdis do Olmika? Jsem z toho jelen.... Takže asi doporučit nemůžeš ani jeden, že... :(
H i30 combi Comfort 1.5DPI
Boryš
****
Příspěvky: 1088
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Boryš »

To máš tak. Olomouc mám zhruba 20 km, do Rýmařova 70 až 80 podle toho kudy bych jel. A v Rýmařově bylo tehdy nejblíž auto co jsem tehdy vybral. Ale již jsem jim volal a zkusím tam až bude příhodnější čas zajet. Ale vidím to bledě, že ztratím čas bez výsledku...
Podle zdejších referencí a jejich slibu jak to umí vyřešit jsem na nezáruční opravu zajel do Opavy přes 80 km. Ale bohužel můj problém se mi u nich prodražil a není vyřešený... Opavu tu stále vychvalují. Tak nevím...
Boryš
****
Příspěvky: 1088
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Boryš »

Mě ale neber moc v potaz. Já mám asi nějaký neblahý vliv na servisáky. I u minulého auta řešili různí problémy systémem pokus - omyl a taky jsem musel servisákovi říct co a jak má opravit. To jsem ale měl k dispozici servisní manuál a celkem fungovalo fórum, kde se hodně dalo najít.
Uživatelský avatar
Cecil67
**
Příspěvky: 348
Registrován: 06 srp 2020, 19:09
Bydliště: Kozlov

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Cecil67 »

Dík za info.... Já mám Opavu blíž než Rymarov... Ale na první výměnu oleje asi zajdu do Olmika. Snad to tam moc nezku... :D
H i30 combi Comfort 1.5DPI
Boryš
****
Příspěvky: 1088
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Boryš »

Na garančce není co pokazit. Jen ta cena.

Ten servis v Opavě není značkový. Dělají garančky na blokovou výjimku.
Jurasz
*
Příspěvky: 17
Registrován: 13 dub 2016, 19:44

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Jurasz »

mate nekdo aktualni zkusenosti s origo servisem :hyu: Brno a okoli?
Dekuji
Hyundai Tucson 1,6 110kw 2021 Smart
Nissan Qashqai 1,3 2020 -prodáno
Hyundai I30 kombi fleet 1,6 88 2014 - prodáno
Uživatelský avatar
Tommy.Koppy
**
Příspěvky: 159
Registrován: 21 dub 2009, 22:00
Bydliště: Brno

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Tommy.Koppy »

Servis minulý týden. Jezdíval jsem do :hyu: Pokorný u Globusu, ale minulou prohlídku jsem nebyl úplně spokojen s odvedenou prací a přístupem servisu, tak jsem jel poprvé do :hyu: Balvin a spokojenost. Jak s přístupem servisu tak cenou. Například olej byl v Balvinu (Shell) o cca 600,-Kč levnější než u Pokorného (Castrol).
VW Golf VIII Variant 1.5 TSI 110kW 08/2021
i30 kombi FL 1.6 GDI červená Trikolor + Komfort 12/2016 - prodáno.
Jurasz
*
Příspěvky: 17
Registrován: 13 dub 2016, 19:44

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Jurasz »

Ja pred lety jezdil s i30 k Pokornymu cenove na tom byl tehdy lepe nez Balvin ale ta odvedena prace byla hodne diskutabilni
nicmene reklamace resili bez problemove
Hyundai Tucson 1,6 110kw 2021 Smart
Nissan Qashqai 1,3 2020 -prodáno
Hyundai I30 kombi fleet 1,6 88 2014 - prodáno
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Mexican »

mate niekto cersve skusenosti s Louda Auto Praha 9? Asi tam budem musiet skocit s dodavkou :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
marobud
*
Příspěvky: 15
Registrován: 08 črc 2021, 12:49
Bydliště: Morava

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od marobud »

Auto Balvín Brno - výměna oleje a olejového filtru po ujetí 1200 km 3860 Kč. Jednání pracovníků servisu je v pohodě.
Hyundai i30 1,5 DPi Comfort, Polar white, 2021
Boryš
****
Příspěvky: 1088
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Boryš »

Doplním info o hluku od zadních kol a drhnutí kotoučů o destičky vždy jednou za otáčku. Tak jsem byl v Rýmařově, drhnutí je prý normální a hluk taky, prý je to od pneu a že když je otočí o 180 % tak že to bude tišší. Nebylo, tak technik jen pokrčil rameny...

Tipuji zkřivené kotouče, ale nemám jak to změřit. Servisáky jak oficiální (několikrát Olomouc, jednou Rýmařov) tak neoficiální (2x Opava a 1x Přerov) hluk ani drhnutí nezajímá. Drhnutí mi bylo několikrát řečeno že to musí, jinak že bych nezabrzdil... Tak si nechám vyměnit kotouče a destičky bez dobrozdání proškolených zkušených odborníků, bo mě to seje.
Uživatelský avatar
i30mpact
***
Příspěvky: 764
Registrován: 15 zář 2021, 16:50
Bydliště: Praha

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od i30mpact »

Mexican píše: 08 úno 2022, 18:09 mate niekto cersve skusenosti s Louda Auto Praha 9? Asi tam budem musiet skocit s dodavkou :-)
Jo, žádný problémy, ale přijdou mi dost vytížený - termíny na objednání maj za dlouho. Možná je drtí covid, možná jen příliv nových :hyu: .
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

B je správně. Dnes odpoledne objednávali auta na 2.3. ... :(
Musím začít objednávat auta na přezutí :-k .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“